Kde v Královéhradeckém kraji kouknout na kočárky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 17:28
Kde v Královéhradeckém kraji kouknout na kočárky?

Holky kde v Hradci Králové a okolí kouknout po kočárcích a na co při koupi koukat?
Jakou značku máte v oblibě vy? A jakou značku aby měl kočárek,, koš" pod kočárkem? :-))) :P :P :P

Reakce:
Endyyy
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 08.01.18 18:14

My jsme se koukali na kočárky v areálu Vesna když jedeš po Hradubický na Opatovice. Jsou tam docela levný ale nevybrali jsme. Potom je prodejna v HK JohnNell tam jsou docela drahé a ještě jsem se stavovala kouknout na Březhradu v HK v prodejně Babiez. Co se týče značky záleží jak moc jsi náročná. Já jsem spíš skromná matka tak kupuji levné a neznačkové věci ve stejné kvalitě jako značkové. Potom už záleží na tvém výběru jak si to představuješ. Jaký kolečka s aretací nebo bez, koš nebo taška, polohovací madlo atd. :palec: Hodně štěstí při výběru :potlesk:

Lentilkaaa83
Závislačka 3078 příspěvků 08.01.18 18:23

Tez jsme byli v Opatovicich a John Nell v Kuklenach. Jeste jsme byli v Pardubicich. Ted si ale nepamatuji nazev. Jak uz bylo zmineno, zalezi jake mate priority. My chteli levnejsi kocarek, skladnejsi a do terenu. A jelikoz mame letnatko, chtela jsem vetsi korbicku aby tam ted pres zimu vydrzela

Uživatel je onlineIbi
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 08.01.18 18:45

My vybrali a koupili v John Nell v Kuklenach. Značka Hartan. A spokojenost.

Uživatel je onlineIbi
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 08.01.18 18:45

My vybrali a koupili v John Nell v Kuklenach. Značka Hartan. A spokojenost.

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 10.01.18 07:36

@Endyyy No já chci taky levný kocarek, ale podle cen na internetu nevypadá, že bych,, levný" našla. Děkuju moc za rady :mavam:

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 10.01.18 07:37

@Lentilkaaa83 já rodím právě taky v létě (červen) mohu se zeptat jakou jste nakonec zvolila znacku :mavam:

Lentilkaaa83
Závislačka 3078 příspěvků 10.01.18 07:42

@Lucia24 no zalibil se nam v Opatovicich Anmar Maseratti v eko kuzi. Od te doby jsem se do nej zamilovala a jiny nechtela :mrgreen: hlavne kvuli te eko. Po bazarcich tyhle moc ale nejsou. Nakonec jsme koupili na mipesa kocarky trojkombinaci kolem 13 tisic. Jsem spokojena. Mala je stale v korbe. Ale bude to i tim, ze mame drobka. Kdyztak klidne do sz poslu foto

Endyyy
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 10.01.18 10:30

@Lucia24 Pokud ti opravdu stačí „obyčejný“ a hlavně levný zkus zajet třeba i do Polska. Některý poláci jsou docela kvalitní a mají i velké korby. Někdy je dost haní že to jsou šmejdy ale myslím že poměr cena/funkčnost je dostačující. Já si teď pořídila taky poláka v retro stylu a to především kvůli houpání který je perfektní. Tak doufám že si to miminko zamiluje až se rozhodne za pár dní přijít na svět :palec: Na prvního syna jsem měla nějaký jiný a to byla hrůza :zed: houpání v rozmezí asi 1,5cm nahoru a dolu na pérách mi vůbec nevyhovovalo a ta aretace koleček byla taky strašná tak doufám že ted budu spokojená :palec:

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 10.01.18 12:27

@Lentilkaaa83 Jee to by jste byla hodná :-))

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 10.01.18 12:29

@Endyyy No chtěla bych i to Polsko, jen ty vycházky mi to trochu kazí :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >