Reklama

Kde v Plzni koupit dětskou bundu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karrollina
Povídálka 34 příspěvků 21.09.18 10:05
kde v plzni koupit dětskou bundu

Ahoj nevíte některá z vás kde se dá v Plzni nakoupit dětské oblečení za rozumné ceny? Hlavně zimní bundy a kombinezy?

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 21.09.18 10:28

facebookový plzeňský bazary si nezkoušela? V jaký velikosti?
Nebo chceš nové?
Se přiznám, že zimní oblečení (kromě softshelové bundy ve Sportissimu) kupuju vždycky z druhý ruky. Stejně v tom děti lítají ve sněhu (nebo blátosněhu), nohavice dorasí chozením po chodníkách a umachtěný rukávy za dvě vyprání vypadají stejně z bazaru jako funglovky.
A za peníze, co člověk koupí kombinézu u vietnamce, koupím na netu bazarovou výrazně kvalitnější ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 21.09.18 10:30

Jediné, co kupuju nové, jsou bavlněné „podvlíkačky“ - ty jsem koupila dvakrát v Tchibu (Plaza) a dvakrát v Kik (Area Bory)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 21.09.18 10:31

Pak bych zkusila výprodeje v Tescu, já jezdim na Borský pole, tam je hned vedle Decathlon i Sportissimo. Takže to oblítnu všechno a hledám, kde mají co zajímavého a levnějšího.

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 10:35

Zkusila si PEPCO?

Karrollina
Povídálka 34 příspěvků 21.09.18 13:16

@Mar__tanka1983
Facebookovy bazary prohlizim ale zatím mě nic nazaujalo a když jo, tak není správná velikost.. potřebuju velikost 92
Samozrejme nemusí být nová bunda jen jsem se zkusila zeptat jestli náhodou některá z vás neví o nějakém obchůdku.. ale asi je pravda že je lepší koupit po někom když z toho stejně a chvíli vyroste..

Karrollina
Povídálka 34 příspěvků 21.09.18 13:18

@Safrik
V pepcu občas nakupuju ale zrovna bundy ne protože nemají skoro žádný výběr..

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 21.09.18 21:10

@Karrollina teď jen nadhodím značku, ale radši si koupím nošenou Nord Blanc než novou z Kiku. Cena bude stejná, kvalita úplně jinde ;)
A pokud píšeš, že jdeš i po ceně, tak bych šla po bazarových, notabene, když ti z toho prcek vyroste (ve velikosti 92 možná ještě dřív, než skončí sezona).

Zkus do toho FB bazaru napsat slovní poptávku, většina lidí ještě zimní zboží neprodává, to půjde až tak na konci října nejdřív ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 21.09.18 21:15

Na kterej bazar chodíš? Já bych řekla, že jeden z nejvíc „zásobenejch“ je „Bazárek pro děti z Plzně (nebudeme utrácet za poštovné;))“
je to uzavřená skupina, tak si požádej o vstup ;) teď sem tam koukla a tam už v 92 velikosti několik bund i kombinéz je.

A pak koukam na mimibazar a hledám inzeráty z Plzně, abych si to mohla osobně prohlídnout, než zaplatím. Tady sem třeba zrovna tu Nord Blanc bundu sehnala už potřetí ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 21.09.18 21:18

Nebo i tady na emimi. Jestli sháníš holčičí, tak hele třeba:
 https://www.emimino.cz/…nda-1722802/

Karrollina
Povídálka 34 příspěvků 22.09.18 08:20

@Mar__tanka1983
Super, děkuju za tip. Hned na ten fb bazar kouknu.
Jinak teda sháním pro chlapecka :)

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 24.09.18 00:21

@Karrollina FB bazarek Chobotnice Plzen, ale kamenny obchod uz je zruseny, mela pani na Vinicich. Na fb funguje myslim porad. A zkus anglicky sekace, na Klatovske pod krizovatkou u Prace treba, jinak ja tu taky nejake bundy po klukovi mam, a i v tehle velikosti by se neco jeste naslo, kdyby ses chtela mrknout, jsou v pěkném stavu,moc bych za ne nechtela. Jsem primo z Plzne 3. Pripadne obcas mivaji v Lidlu. Muzu příp.nafotit a poslat ti neco pres zpravy.

Markéta80
Hvězda diskuse 39664 příspěvků 24.09.18 00:33

Já zase nemůžu sehnat holčičí džíny. Kik katastrofa to je ultra slim :jazyk: Má ted jediný džíny snad do zimy jí budou. Ty slim by asi na sebe nenatáhla :?

Káťa19
Kelišová 7095 příspěvků 36 inzerátů 26.09.18 11:59
@Karrollina píše:
Ahoj nevíte některá z vás kde se dá v Plzni nakoupit dětské oblečení za rozumné ceny? Hlavně zimní bundy a kombinezy?

Ahoj, tady mrkni na bazárek a zadej si už jen velikost: bunda
kombinéza
Doporučuji nastavit hlídacího psa, přijde upozornění na nový inzerát :kytka:

kvalitní a super věci dělá Tchibo (Oc Olympie, Plaza) ale zimní kolekce zatím asi moc nejsou

Potom různé sporty, Kik apod. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >