Kde v Plzni pořídit brýle za slušnou cenu?

948
29.6.13 21:17

Kde v Plzni pořídit brýle za slušnou cenu?

Nemáte, prosím někdo zkušenost z poslední doby? Mám poukaz od lékaře, nevím kam se obrátit, mám dost dioptrií, takže jsou asi skla dražší i výběr obrouček je určitě omezen, takže si iluze, že budu mít,,kompletní brýle za 1000,–"jak slibuje jedna optika nedělám, ale moc peněz do toho dát nemohu. Pište i pokud jste brýle pořizovali i jinde než v Plzni, stejně jsou to řetězce. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
29.6.13 21:53

Já si právě dneska vyzvedla z grand opticalu - obyč obroučky za 500, skla 490 obyč., já chytla akci sleva 40%, takže mam tvrzené a vylepšené skla.. Mmchdm, já sama mám jen jednu dioptrii, ale za to cylindry a podobné chuťovky, taky jsem nečekala, že brýle mě nakonec vyjdou na 842 kč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lenosnakocena
29.6.13 22:00

Už je to pár let, co jsem pořizovala brýle, ale bylo velmi výhodné dojet do Nýrska a tam v podnikové prodejně okuly nebo optice vedle vybrat. ceny výrazně nižší než v plzni, tehdy jsem pořídila i sluneční dioptrické…

• Citovat
  • Nahlásit
948
29.6.13 22:14

Tomu ani nechci věřit,cilindry mám právě taky,

A dost dioptrií a každé oko jinak, myslím, že skla hned tak do všech obrub nejdou, trnu právě jestli nebudu muset vysolit několik tisíc. Díky za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
29.6.13 22:33

Ta Okula,

By možná stála taky za úvahu, to by mě nenapadlo, že ještě existuje, když jsou optiky plné drahých zahraničních brýlý. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lenosnakocena
30.6.13 00:23

Kupovala jsem je před 4 lety, dvoje obroučky, jedny klasické dioptrické, druhé jsem nechala dělat sluneční dioptrické. mám cylindrická skla a ty klasické jsem nechala dělat s antireflexem a platila jsem za oboje dohromady asi 2400!!! málem mě z té ceny kleplo a za týden jsme jeli s manželem i pro něho. pokud si je člověk jistý, že mu sedí a zaplatí celou částku při koupi, tak je zasílají hotové poštou… tedy dělali to, jestli pořád, nevím…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat