Reklama

Kde v Praze koupit adventní věnec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacz
Kelišová 6044 příspěvků 25.11.17 15:49
Kde v Praze koupit adventní věnec?

Prosim poraďte, nechce se mi lítat po celé Praze :-) přírodní z jehličí, nepřeplácaný, malý kulatý nebo rovný. Ráno jsem byla na Kubáni na trhu a nic, jinam v tomto počasí už na blint nejedu!

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 25.11.17 15:50

V květinářství :nevim: A ještě je týden čas

lisma
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 25.11.17 16:09

Aj v holešovickej tržnici v hale so zeleninou som videla celkom pekné :)

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 25.11.17 16:32

Zkus květiny my living my garden, Vinohradská 1897/141, jsou tam moc šikovný :) nejdřív teda v pondělí, ted už je zavřeno

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 25.11.17 16:33

Advent začíná letos 3. prosince, takže ještě je času… :D

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 25.11.17 16:35

Jinak dnes tedy Kateřina na blátě jak vyšitá, takže jsem fakt zvědavá jestli budou Vánoce bílé a něco mi říká že letos budou…

Když Kateřina po ledě už chodívá, Eva potom blátem oplývá.

Je-li Kačenka ucouraná, je Baruška naškrobená.

kacz
Kelišová 6044 příspěvků 25.11.17 17:12

Já vím, že je ještě čas :-)

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 25.11.17 17:15

Já je vidím prodávat snad všude - v květinářství, pak v takových těch obchůdkách s dekoracema… Já jsem si letos koupila ten korpus (nebo jak se tomu říká, prostě ten kruh :D ) obalený jehličím a ozdoby a svíčky si tam zapíchám sama.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 25.11.17 17:46

@kacz
http://m.hp-kvetiny.webnode.cz
Kupuji tady a to vše…kytice, věnce, i svatební kytici a vždy nadmíru spokojená. Vse nepřeplácané a dělané s láskou a citem. Můžu jen doporučit! :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >