Kde v Praze koupit dezinfekční mýdlo?

Anonymní
9.3.20 14:21

Kde v Praze koupit dezinfekční mýdlo?

Kde se dají prosím v Praze ještě sehnat antibakteriální mýdla? Aniž bych to musela objednávat z internetu a čekat, protože je prakticky nikde nemají skladem.

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1048
9.3.20 14:39

Ode dneška mělo být v Lidlu Sanytol, ale u nás v devět hodin ani jeden, to samé drogerie a lékárny, nikde nic. Já objednávala na internetu. Projela jsem snad padesát různých eshopu než jsem sehnala. Asi v pěti e-shopech my objednávku zrušili i přestože na jejich stránkách uváděli, že mají skladem :zed: Nejlepší na tom všem je, že u nás Sanytol používáme běžné, teď začal každý šílet, takže je k nesehnani :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
9.3.20 15:04

Dettol mýdla už nejsou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12722
9.3.20 15:07

Navzdory svym zasadam ti odpovim, na co se neptas :mrgreen: K cemu ti je? Nejsou o nic ucinnejsi nez normalni mydla, staci si ruce myt poradne (30 vterin). Jsou na to studie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2773
9.3.20 15:12

Viz předchozí příspěvek.

Některými si spíš uškodíš (kontroverze s triclosanem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
9.3.20 15:20

Videla jsem je ve stanku v metru i v drogerii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
9.3.20 15:46

Nikde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AvadaKedavra
9.3.20 15:49

Dezinfekční mýdla, jako je tuhý Protex, nebo tekutý dětský Dettol, běžně všude. Nevím, kde žijete, ale tady ve Westfieldu na Chodově jdou normálně koupit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
AvadaKedavra
9.3.20 15:52
@subrag píše:
Dettol mýdla už nejsou?

Dcera má dávkovač od Dettolu a manžel asi dva dny zpátky normálně donesl z obchodu náhradní náplň.

• Citovat
  • Nahlásit
6253
9.3.20 18:42
@Anonymní píše:
Kde se dají prosím v Praze ještě sehnat antibakteriální mýdla? Aniž bych to musela objednávat z internetu a čekat, protože je prakticky nikde nemají skladem.Děkuji.

Holky, už roky kupují v lékárně septoderm a dsprej na povrchy, je to nemocniční dezinfekce a je k dostání v lékárnách, dneska jsem po 4 měsících znovu dokupovala.. Septoderm je na ruce, dsprej používám na vše téměř, používá se i na chirurgické nástroje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
23.3.20 18:37

Může být i tuhé antibakteriální mýdlo? Pokud ano, tak se podívejte na eshop riano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama