Kde v Praze koupit kuličkové náplně do polštářů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.08.10 21:01
Kde v Praze koupit kuličkové náplně do polštářů?

Ahoj.

Chtěla bych dceři pořídit nový polštář na spaní. Zatím má malý dětský z Ikey, ale chtěla bych klasickou velikost (kvůli povlečení, kterých máme doma dost). My s manželem máme polštáře s kuličkovou náplní a mně vyhovují, tak si říkám, jestli by byl takový polštář vhodný i pro naši 4 letou dceru. Asi bych ho ale míň naplnila - polštářů máme dost, jen bych potřebovala do nich koupit nové náplně. Nevíte někdo, kde bych mohla v Praze koupit náplň do poštářů (kuličky)?

Za odpovědi děkuji.

Reakce:
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.10 21:08

jestli myslíš ty kuličky, co jsou např. v kojících polštářích, tak např. ve zdravotnických potřebách. Jinak jsem někde četla. že jsou drahé a levnější je koupit tyto polystyrenové kuličky ve stavebninách, používají se pro výrobu nějakého odlehčeného betonu. :nevim:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 15.08.10 21:27

A ty polyesterové, „vata“, zkusila bych se zeptat v nejbližší galanterii… Prodávají se i na MMB přinejhorším.

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 15.08.10 23:01

Ahoj, kupovala jsem je v Dětském domě v Kunraticích. Mají je i na netu: www.detskydum.cz.. Peklo je ale ta práce s nimi :-)nacházeli jsme ty kuličky po bytě ještě týden.

catie
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 18.08.10 17:33

Zrovna včera jsem je viděla v OBI na Roztylech, pytlík 150g mají za cca 90 Kč a pak 300g za už nevím kolik :mrgreen: . Jsou to ty polyesterové kuličky přímo do polštářů, né ty polystyrenové ze stavebnin a do kojících polštářů :-). Mají je nahoře v sekci látek, záclon, atd.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >