Kde v Praze koupit šaty na svatbu pro těhotné?

330
30.3.17 17:49

Kde v Praze koupit šaty na svatbu pro těhotné?

Milé maminky,
jsem opět bezradná, ale věřím, že tady mi určitě poradíte :-). Za měsíc jdu bráchovi na svatbu a vůbec nevím, kde sehnat nějaké hezké šaty, kam schovám i těhotenské břísko :-)
Nejlépe nějaký obchod v Praze nebo internetový obchod, jen ne zahraniční stránky, to už bych měla obavy, aby mi to včas přišlo.
Moc Vám všem děkuji za nápady! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.3.17 17:51

Já budu mít svatbu ve 36 týdnu a kupuji šaty z Bonprixu. Přímo těhotenské. Jsou volné takže nebudou škrtit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
30.3.17 17:56

@KatieAndLily Díky za tip, mrknu na stránky. Právě, já jdu na svatbu sice 26.tt, ale 2 měsíce na to jdeme do divadla, tak bych je tam taky ráda využila a právě chci, ať jsou pohodlné! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:04

@helcisek Určitě se mrkni :D jsou tam jedny které mají i kojící funkci takže na léto budou super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 18:20

Kupovala jsem tady http://m.happymum.cz/ Mají krasne šaty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
30.3.17 19:11

Happymum- od nich mam take- krasne, co jsem mela na převlečení po obřadu…nabídla bych ti je ale jsou snetanove, nevim zda je to vhodná barva, no kdybys chtela napis:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
30.3.17 21:19

@Bara04 Dekuji ti. Mrknu na stranky. Jinak dekuji za nabidku, ale protoze nevesta nebudu, tak chci zvolit jinou barvu ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
30.3.17 21:21

Moc vam vsem dekuji. Uz jdu obhlednout vsechny stranky. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1779
30.3.17 21:24

Happymum take doporucuji, skvele se nosily, byla jsem moc spokojena a hodne je uzila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
31.3.17 08:15

@helcisek jojo to jsem prave myslela :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama