Kde v Praze levně koupit brýle moderního typu ?

29.5.21 19:03

Kde v Praze levně koupit brýle moderního typu ?

Ahoj,

máte někdo konkrétní tip na optiku v Praze, kde dělají komplet brýle a mají dobré ceny a i moderní typy obrouček - moderní spíše větší brýle než takové ty pidi hranaté co se nosili před 15 lety.
Mám cca necelé 5ky na dálku a většinou si nechávám dělat vždy nějaké lepší ozdobné třeba barevné a pak zároven ještě jedny jen černé. Abych měla na střídačku nebo kdyby se jedny rozbily. Tedka jsem si asi 5 let nedělala a dneska celý den obcházela optiky a byla zděšená těma cenama :roll: :roll: :roll: :roll:

Eiffel a Focus optik je uplně pase co se cen týče. Nakonec jsem zabrousila do Grand Optical a tam se mě líbili jedny takové kytičkové. I přesto, že obroučky nebyly žádný Calvin Klein nebo Gucci, ale obyč jejich obroučky a měla jsem tam jejich skla, tak by vyšly na 9 tisíc :poblion: :poblion:

Jde o to, že takové brýle bych rozhodně nenosila na sport a nebo na venčení se psem a že bych si stejně musela koupit ještě jedny černé. Takže sem to zamítla, když mě řekli cenu, že si koupim dvoje brýle levněji.
Ale celou dobu domu o tom přemýšlím, že kdybych sehnala ty černé někde fakt v nějaké no name optice třeba za 2500kč že bych si je koupila.

Ale v okolí žádné optiky, kde by měli moderní obroučky nemají…nemáte někdo tip na nějakou hodně levnou optiku v Praze, kde se dají komplet brýle sehnat pod 3000 kč a mají moderní viz obrázek? A ano vím, mohu si je objednat online atd, ale to nechci, stejně tak nechci prostě objednat obroučky z nějakého outletu.

Někdo zkušenost z nedávné doby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4422
29.5.21 19:11
@Levandulová voda píše:
Ahoj,

máte někdo konkrétní tip na optiku v Praze, kde dělají komplet brýle a mají dobré ceny a i moderní typy obrouček - moderní spíše větší brýle než takové ty pidi hranaté co se nosili před 15 lety.
Mám cca necelé 5ky na dálku a většinou si nechávám dělat vždy nějaké lepší ozdobné třeba barevné a pak zároven ještě jedny jen černé. Abych měla na střídačku nebo kdyby se jedny rozbily. Tedka jsem si asi 5 let nedělala a dneska celý den obcházela optiky a byla zděšená těma cenama :roll: :roll: :roll: :roll:

Eiffel a Focus optik je uplně pase co se cen týče. Nakonec jsem zabrousila do Grand Optical a tam se mě líbili jedny takové kytičkové. I přesto, že obroučky nebyly žádný Calvin Klein nebo Gucci, ale obyč jejich obroučky a měla jsem tam jejich skla, tak by vyšly na 9 tisíc :poblion: :poblion:

Jde o to, že takové brýle bych rozhodně nenosila na sport a nebo na venčení se psem a že bych si stejně musela koupit ještě jedny černé. Takže sem to zamítla, když mě řekli cenu, že si koupim dvoje brýle levněji.
Ale celou dobu domu o tom přemýšlím, že kdybych sehnala ty černé někde fakt v nějaké no name optice třeba za 2500kč že bych si je koupila.

Ale v okolí žádné optiky, kde by měli moderní obroučky nemají…nemáte někdo tip na nějakou hodně levnou optiku v Praze, kde se dají komplet brýle sehnat pod 3000 kč a mají moderní viz obrázek? A ano vím, mohu si je objednat online atd, ale to nechci, stejně tak nechci prostě objednat obroučky z nějakého outletu.

Někdo zkušenost z nedávné doby?

Nechci ti brát iluze, ale s temahle dpt. se pod 5000 fakt nedostaneš. To už je dražší kategorie skel a pikud chceš antireflex, ztenceni, tak ty skla něco stojí a rozhodně víc než průměrbé obroučkx.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
29.5.21 19:14

Zkus mrknout na stránky muscat.cz ;)
Kupovala jsem si tam brýle je to teda delší doba i sestra a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943
29.5.21 19:21

Podle mě je ta cena nereálná, pokud do toho nedáš úplně nejlevnější skla atd. Při tvých dioptriích vyjdou taková ta standartní skla minimálně na 1500 jedno. Ceny šly dost nahoru. Jinak my chodíme do optiky Anděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
29.5.21 19:27

Muscat.
Mam ted od nich, jsou super designove a neotrele a vyslo me to na necele 3tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 20:16
@Khalesi píše:
Muscat.
Mam ted od nich, jsou super designove a neotrele a vyslo me to na necele 3tis.

ale to není prodejna ne? to je eshop?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 20:16
@Kockazvysocan píše:
Nechci ti brát iluze, ale s temahle dpt. se pod 5000 fakt nedostaneš. To už je dražší kategorie skel a pikud chceš antireflex, ztenceni, tak ty skla něco stojí a rozhodně víc než průměrbé obroučkx.

co je dpt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
29.5.21 20:21

No mne sa zda ze sa viac oplati si urobit vylet do nejakeho mensieho mesta a nechat si ich tie sklicka spravit tam.

Praha Palladium - 5000
Strakonice - 900

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
29.5.21 20:22
@Levandulová voda píše:
co je dpt?

Dioptrie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14943
29.5.21 20:22

@Levandulová voda Zkratka pro dioptrie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22649
29.5.21 20:36
@hhrn píše:
No mne sa zda ze sa viac oplati si urobit vylet do nejakeho mensieho mesta a nechat si ich tie sklicka spravit tam.
  • m

Praha Palladium - 5000
Strakonice - 900

jo, to asi je nejlepší cesta, mamka má multifokální ztenčené brýle s antireflexem a samozbarvovací skla proti slunci minus 4 dioptrie za 23000, + další 3000 a má brýle dvoje, takže jedny super hyper brýlky vyšly na 13000,–- malé město na Moravě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 21:09

Taky jsem kupovala v menším městě na Moravě a komplet to stálo 5000. Dioptrie mám podobné jako ty. Bohužel ale ta skla nejsou kvalitní, mají barvu do žluta a je to hodně vidět :-( Nevypadá to esteticky na obličeji moc dobře.
A když koukám na sníh chvíli bez brýlí, tak žasnu, jak je bílý. Po téhle zkušenosti dám příště za brýle radši o pár tisíc víc.
Konzultovala jsem to ve dvou jiných optikách a říkali, že jsou opravdu hodně do žluta (v jedné to přímo srovnal podle jiných skel stejných dioptrií a stejného antireflexu - protože ten skla zabarví - a fakt ty moje byly výrazně žlutější).
Jinak co se týče cen obrouček, dala bych si pozor na nějaké šmejdy, abys z nich pak nedostala vyrážku (kontaktní alergii).

• Citovat
  • Nahlásit
783
29.5.21 21:11
@Levandulová voda píše:
ale to není prodejna ne? to je eshop?

Na Praze 1 mají showroom. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
29.5.21 21:43

@Levandulová voda na belehradske u i. p.pavlova maji prodejnu. Projdes, vyzkousis, vyberes-objednas bud s poukazem od dr nebo dle starych cisel. Oni tam nemeri.
Neni nic jednodussiho nez kouknout na webove stranky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
29.5.21 22:45

Kupovala jsem brýle v eurooptik: https://www.eurooptik.cz/…icke-bryle-/
A za mě spokojenost, sice mám dioptrie opravdu malé ve srovnání s tebou, ale já mám brýle hlavně kvůli migrénám na které mi pomohly. Můžeš majitelce normálně zavolat a domluvit se na osobní schůzku, kdy se na brýle podíváš a vyzkoušíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat