Kde v Praze nemusíte mít test na cvičení s dětmi či do herničky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 10:34

Kde v Praze nemusíte mít test na cvičení s dětmi či do herničky?

Ahoj holky,

máte tipy, kde se nemusíte v Praze testovat (či být očkovaní), abyste mohli chodit do herničky nebo na nějaké cvičení s dětmi? Vím, že je to většinou napsané skoro všude jako podmínka (ale také ne), ale nakonec to nikdo nekontroluje. Děkuji (PS.: tahle konverzace není pro ty, kdo mají na očkování a nic neříkající testování jiný názor + se neptám na názor na očkování, tudíž mě nezajímá nic jiného než tipy na ta místa). Vím, že v dětském koutku s kavárnou to většinou nikdy neřešil.

Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4069
15.10.21 11:05
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
15.10.21 11:06

@admin, proč je tahle zakladatelka anonymní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
15.10.21 11:06

My teda nechodime v Praze, ale Sokol, (ktery urcite funguje i u vas), dela cviceni pro rodice s detmi. A zadny testy tam nikdo neresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
15.10.21 11:13

Fakt to někde vyžadují? Po mně ještě nikdy nechtěli test nikde, kde ho údajně požadují. Nechodím tedy do herniček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
15.10.21 11:15

Chodíme na cvičení a výtvarku v rámci mateřského centra. Nikdo nic neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 11:18

V nemocnici to po tobe taky chtít nebudou, na dětském odd většinou herny jsou. to budete mít fajn :D :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
26141
15.10.21 11:20

Oficiálně to potřebuješ všude, ale je fakt náhoda, když to někdo chce vidět. Co je to zavedené, tak sem se ještě nesetkala s tím, že by to někdo kontroloval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
15.10.21 11:20
@Anonymní píše:
V nemocnici to po tobe taky chtít nebudou, na dětském odd většinou herny jsou. to budete mít fajn :D :palec:

Můžeš mi vysvětlit, jak je jejich netestování se pošle do nemocnice? Nebo je to jen takový náhodný blábol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 11:30

Holky, díky, co mi normálně píšete. Těm, co útočí - říkala jsem vám, ať se na to vykašlete. Jen ukazujete, jaké jste. Já také neutočím na vás. PS: netestovaní očkovaní - jo to dává smysl :-) Na to určitě řeči nemáte.

@Platanka - je to pro tebe tak podstatné, že udáváš? :-D To jsou lidi tohleto. Na emiminu se udává adminovi za anonym :-D. Ty budeš skvělej člověk.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 11:31

@Maminanamatersky Díky, vyzkouším Sokol v okolí :-)

• Citovat
  • Nahlásit
15.10.21 11:32

@MrsNorris

To nemá smysl řešit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.21 11:35

Asi jak kde no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7544
15.10.21 11:37

Je mi celkem jedno, jestli se chceš testovat nebo ne. Jen počítej s variantou (i když málo pravděpodobnou), že když přijde kontrola, dostaneš pokutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 11:39

@Havlova

S tou počítám. Ale já se klidně i otestuju. Já se testuju třeba na kurz apod., ale nakonec to nikdo nechce. Spíš se nechce testovat každý týden, myslet na to atd., protože je to prostě nesmysl ve chvíli, kdy očkovaní se netestují.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat