Kde v Praze sehnat levné brýle nebo skla?

Anonymní
28.8.20 20:53

Kde v Praze sehnat levne bryle nebo skla?

Vim, ze je to hloupy dotaz. Prosim kdo bydlite v Praze a kupovali jste si bryle, tak nakolik Vas vysly skla s vymenou? Myslim bez obroucek? Nebo pripadne pokud jste si nekdo kupoval nove i s obrouckama, tak na kolik to vyslo?
Zhorsil se me zrak, ale bohuzel tedka nemam zadny penize. Byla jsem se zeptat ve 4 optikach a nebyli me schopni ani orientacne rict cenu a hnedka me lakaly na mereni atd. Nechci ale na neco kyvnout nez budu vedet, ze na to mam.
Napadlo me, ze bych si nechala udelat jen skla, ze by to bylo levnejsi. Opravdu tedka nemam ani pitomych 5 tis a zacne skola, takze ty pidi uspory jdou tedka na toto.
Mam bryle na dalku, 5 dioptrii a zadne dalsi vady jako cylindry nebo tak. Nic specialniho.
Kupoval nekdo z Prahy tedka vyhodne bryle? Pripadne kde a za kolik?

anonym-financni situace

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.8.20 21:05

Já za studiií kupovala na Kodano (polský e-shop), do týdne přišly poštou, a ty nejlevnější tam vyjdou na pár korun obroučky + skla od 600,– (ale s tolika dioptriemi to asi bude chtít ztenčená a odlehčená, ty budou dražší). Jinak se můžeš zeptat v jakékoli optice, jaká mají nejlevnější skla vhodná na 5 dioptrií… Podle mě něco do 1000 seženeš určitě. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1066
28.8.20 21:10

Nosím léta čočky. Poslední brýle jsem kupovala cca za 6000 v optice. Před lety. Zrak se mi zhoršil s přes brýle jsem viděla prd. Oči jsem si nechala změřit u lékaře a brýle jsem si objednala přes eshop, vyzkoušela přes foťák v mobilu. Jednoduchý jak facka, podle receptu od dr zadáš parametry brýlí. Za 5 dní byly doma, stály mě lehce přes 2 tis. Používám je na doma a sem tam i na lítačku ven, takže za mě dobrý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 21:25

@glaubie

me cocky na dlouhy noseni nevyhovuji

hledam neco hodne levne…

• Citovat
  • Nahlásit
485
28.8.20 21:37

Já ve Focusu za 5000 loni, mám taky 5dpt. A to jsem tedy brala z těch levnějších rámů. A už jsem ho musela reklamovat, zrezl. :roll: Můžeš zkusit ten muskat nebo jak se to jmenuje. Před lety jsem kupovala předchozí brýle u Eiffela, vyšly na 3000, to byl rok 2012, i tehdy to bylo hodně levné. A ty jsem taky reklamovala, praskly :lol:. Přes internet si to tedy nedokážu představit, ale jestli se nebojíš, může to být zajímavé řešení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
28.8.20 21:39

Jo, jinak si myslim, že z dlouhodobého hlediska je nejlevnější operace. Jestli si nechceš pomalu naspořit spíše na ni. Taky alternativa, ale to spoření je asi na dýl, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 22:13

@Kolicek95

u operace pak nemuzete nosit cocky… a vysledek operace nevydrzi dozivotne…

navic tedka musim resit ty bryle…

• Citovat
  • Nahlásit
80
28.8.20 22:14

Ahoj, Optika Novák ve Vysočanech, velký výběr. Mám od nich už několikáté brýle a vždy cca max 2500 se skly, což mi přijde fajn:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 22:52

@Papuska36

jakoze 2500kc i se skly? To je dobre… to by skla mohli byt cca do 1500…

• Citovat
  • Nahlásit
30
29.8.20 06:41

@Papuska36 To lze? Taková cena? :palec:

Včera jsem byla ve focusu a 1 tenčené sklo tam vyšlo na 1250,–…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
29.8.20 12:27

Doporucuju optiku na Strossmayerove namesti v Holesovicich, je hned u zastavky busu 156.
Jsou moc ochotni, kalkulaci ti udelaji a davaji i hodne slevy.
Chodim tam radu let a jsem moc spokojena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.8.20 09:16

Zkus se podívat na optiku Radlická 367, má jí pan Král. Kupovala jsem u něj pro syna brýle, syn má velké cylindry, takže skla byla výrobní. Celé brýle nás vyšli na 3 tisíce. Pan Král je velmi vstřícný a dokáže poradit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
7.9.20 21:24

@Katalie

Lze, mám už několikáté od nich:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...