Kde v Praze svaří brýle na počkání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 15:46
kde v Praze svaří brýle na počkání?

Ahojky, mohla bych poprosit, nevíte o nějaké pražské optice, kde sletují brýle na počkání? syn je má navrchu odštíplé, tak, že se dají nosit, ale má to sklíčko trochu nakřivo..akorát nemáme jiné brýle, a už jsem zkoušela 3 optiky, a na počkání nikde nedělají, prý že to posílají. Znáte nějakou, kde mi to udělají hned? díky

Reakce:
monrom
Nováček 04.10.14 18:09

Co tak zkusit v těch větších řetězcích, jako např. Grand Optical (bývají v nákupních centrech), ale zkusila bych tam raději předem zavolat. Jo a nejít tam moc pozdě večer, lépe přes den, večer již určitě nepracují a je otázka, jestli o víkendu ano.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 18:15

@monrom tam jsem právě byla dneska, a tam mi řekli, že to posílají :? a to jsem byla na Zličíně, kde je ten obchod venku, jakože vstup zvenku, a ne z pasáže, tam, kde to mají v nákupáku, tam snad ani kvůli bezpečnosti svářet nemohou, tam to nemá cenu zkoušet. mi tam právě řekl, ať zkusím nějakou menší optiku, jenže u nás to taky na počkání nedělají, a objíždět pražské optiky zase nemám čas :x

monrom
Nováček 04.10.14 18:24

@slavuska1 Aha, ta bezpečnost mě nenapadla. :think: Tak jedině obvolat, co najdeš optiky přes internet asi… Přímou zkušenost s tímto problémem žel nemáme.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 18:27

@monrom mě by to taky nenapadlo, ale coby puboš jsem si brýle párkrát rozsedla, takže se svářením mám bohaté zkušenosti :lol: i tak díky, asi mi nic jiného nezbyde :)

monrom
Nováček 04.10.14 18:40

@slavuska1 Zabere to asi míň času to nejdřív obvolat, než naslepo chodit… Dnes už ty brýle ani nejdou kolikrát svařit, že jsou z jiného, na to nevhodného, materiálu. Pokud jsou to dětské brýle, nedaly by se levně sehnat třeba nové obdobného tvaru a skla přebrousit? Ale pokud vám v GO řekli, že by to svařit šlo, tak asi jo.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 18:53

@monrom říkal, že šlo, říkali mi to už ve 2 optikách, jsou normální kovové. on je jakoby kovový proužek nahoře, a ty skla jsou k tomu jakoby přivařené, na 2 místech, u nosu, a na druhém kraji, shora. (ty skla mají taky kolem sebe obroučku, nejsou „otevřená“) a jendo z těch upevnění k té horní obroučce se mu utrhlo, a je to odchlíplé, tudíž to sklo nemá před okem úplně rovně, ale malinko šikmo :? malej si na to nestěžuje, ale moc vhodný to asi není.. my už dostali poukaz na další brýle, a dneska jsme si vybrali nové, ale hotové budou až v pátek, možná o den dřív. tak pokud to nikde neudělají hned, tak asi počkáme do toho čt nebo pá, až bude mít nové, a pak tyhle necháme opravit :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >