Kde v Praze/Plzni je možné vidět kočárek Tako laret?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sykoricka
Povídálka 20 příspěvků 12.10.14 23:04
Kde v Praze/Plzni je možné vidět kočárek Tako laret?

Nevíte někdo, kde v Praze nebo v Plzni na prodejně mají k vidění kočárek Tako Laret?

Jak maminky hodnotí Tako Laret

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 12.10.14 23:41

Ahoj, taky jsme ho chtěli, ale v Praze ho nikde nemají. Nakonec jsme se na něj byli podívat v Liberci. Ještě jsem našla možnost v Mladé Boleslavi a o Plzni nevím.

http://www.petto.cz/

Ale nakonec nám přišel moc těžký a kupujeme apollon.

figurka6
Stálice 62 příspěvků 13.10.14 07:07

Ahoj, v Plzni je maji v prodejne U krtecka nad Kauflandem vedle Mallu.

Camosh
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 13.10.14 09:06

Ja jsem se na nej sla taky podivat, v Jihlave, a nemeli ho vystaveny. Pan to oduvodnil tim, ze Taka stahuji z prodeje, ze se jim 90% kocarku vraci na reklamaci. No hodne se o Taku rozkecal :roll:… Takze zvolime druhou volbu, Camarelo Granada.

sykoricka
Povídálka 20 příspěvků 13.10.14 18:25

My vybíráme mezi Tako Laret, Dorjan Danny sport a Baby design Lupo, ale je to těžké rozhodování, protože u kažedého kočárku se najde něco, co odrazuje :(

figurka6
Stálice 62 příspěvků 14.10.14 06:30

Ja jsem taky vybirala mezi Tako laret a Dorjanem. Nakonec jsme koupili Tako, spis kvuli tomu, ze se mi strasne libil. Jinak funkcne budou asi dost podobne. Musim zatukat, jezdime pres rok a zatim nebyl problem. Jen se mi utrhlo ucho na tasce, ale to byla moje chyba, dost jsem ji pretezovala. Tak preji dobry vyber, at uz jakykoli :
 )

sykoricka
Povídálka 20 příspěvků 14.10.14 17:38

Díky za toho Krtečka, dneska jsem tam psala a mají je na prodejně, i když na stránkách je nemají :)

figurka6
Stálice 62 příspěvků 15.10.14 08:19

Neni zac :) Na netu se da sehnat i o dost levneji, ale nechteli jsme kvuli pripadne reklamaci. Pak jsme se v obchode jen mezi sebou bavili, jestli koupit tam drazsi nebo na netu levnejsi a prodavacka nam k nemu dala zdarma zimni fusak od emitexu jako bonus, at se nam to trochu vykompenzuje. Takze jsme koupili tam…

Špuntice1986
Kecalka 487 příspěvků 28.06.15 09:22

Obnovuji dotaz…chtěli bychom se podívat na Tako Laret, ale na netu v Malvíku, Dětském ráji ani v AAA Kočárky ho nemají. Kde v Praze je možno ho vidět? Děkuji :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >