Kde v této době koupit pracovní desku?

4465
5.11.20 12:11

Kde v této době koupit pracovní desku?

Ahoj,
nejsme s manželem ani jeden živnostník. Máme kuchyni v rekonstrukci a jediné, co nám schází je pracovní deska. Nemáte tip, jak ji v této covidové době sehnat? Na netu sice k sehnání jsou, ale člověk si ji pořádně nemůže osahat a kouknout na barvu. Kolegyně z práce má živnostňák, když by mi ho půjčila, tak se na ní dostanu do Hornbachu třeba? Nemáte zkušenost, jak to kontrolují? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7777
5.11.20 12:15

Tu stolare, ti stále jedou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
5.11.20 12:23
@pannda píše:
Tu stolare, ti stále jedou

jj ale to je cenově asi trošku jinde ne? to mě taky napadlo no, tak asi budeme muset.)
díky za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22841
5.11.20 13:32

U truhláře. Jaký je rozdíl vůči ceně v hobbymarketu netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
5.11.20 14:02
@Paola21 píše:
Ahoj,
nejsme s manželem ani jeden živnostník. Máme kuchyni v rekonstrukci a jediné, co nám schází je pracovní deska. Nemáte tip, jak ji v této covidové době sehnat? Na netu sice k sehnání jsou, ale člověk si ji pořádně nemůže osahat a kouknout na barvu. Kolegyně z práce má živnostňák, když by mi ho půjčila, tak se na ní dostanu do Hornbachu třeba? Nemáte zkušenost, jak to kontrolují? Díky

Myslím, že když by šla tvoje mamka s tebou, tak byste se tam měly dostat. My s manželem zase rekonstruujeme koupelnu, taky nemáme živnosťák a zítra se právě chystám zkusit s mamkou, která živnosťák má, navštívit Baumax a budu ostrahu u dveří prosit, ať mě pustí dovnitř s ní, nebo že mi ty obklady můžou vynosit klidně ven (jejich volba :lol: ), ale že je musím prostě vidět na živo, než si je u nich na eshopu objednám a fakt nebudu mít další měsíce nedodělanou koupelnu jen proto, že covid. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
5.11.20 14:10
@sisifa píše:
Myslím, že když by šla tvoje mamka s tebou, tak byste se tam měly dostat. My s manželem zase rekonstruujeme koupelnu, taky nemáme živnosťák a zítra se právě chystám zkusit s mamkou, která živnosťák má, navštívit Baumax a budu ostrahu u dveří prosit, ať mě pustí dovnitř s ní, nebo že mi ty obklady můžou vynosit klidně ven (jejich volba :lol: ), ale že je musím prostě vidět na živo, než si je u nich na eshopu objednám a fakt nebudu mít další měsíce nedodělanou koupelnu jen proto, že covid. :roll:

Máma ho taky nemá právě, jen kolegyně z práce, která je sice fajn i by mi ho půjčila, ale že by jela se mnou, tak to asi ne-e. Chjo, ale jak píšeš, covidu navzdory se to musí dodělat, nemůžeme čekat X měsíců, než se to přežene. Držím palce při ukecávání ostrahy.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13544
5.11.20 15:45

Tak nějakého truhláře, se kterým by jsi šla neznáš?
Já mám desku z ikei, tam je teď snad jen výdej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
5.11.20 16:06
@lucynka25 píše:
Tak nějakého truhláře, se kterým by jsi šla neznáš?
Já mám desku z ikei, tam je teď snad jen výdej..

Neznám, mám samý „neužitečný“ profese v rodině a známých :)
jj ikea taky zavřeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4178
5.11.20 16:20

Půjčím kartu do Bauhausu nebo to objednám přes démos. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3210
5.11.20 16:28

@Paola21
Zkus se kouknout na http://www.polyform.cz/ Objednat můžeš po netu, jestli jste šikovní a zvládnete osadit sami. Možná mají i nakontaktované truhláře, co by mohli mít vzorky. tak poptej. Desky jsou kvalitní, česká výroba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama