Kde ve Zlíně nebo nejbližším okolí se dají koupit těhu rifle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineIvetazam
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 09.03.18 07:36
Kde ve Zline nebo nejblizsim okoli se daji koupit tehu rifle?

Maminky nevite nahodou, kde sezenu nekde ve Zline nebo okoli tehotenske rifle? Krome C&A. Tam jsem byla a nemaji nic hezkeho :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mooch
Extra třída :D 13647 příspěvků 09.03.18 07:50

H&M tam nemáte?

Uživatel je onlineIvetazam
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 09.03.18 07:52

@mooch ano ale tam neni tehotenska moda :(

mooch
Extra třída :D 13647 příspěvků 09.03.18 07:54

Aha, u nás prave je. Asi ne v každé pobočce. Tak leda vychytat akci v Lidlu.

jankajj
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 09.03.18 07:56

Skvělé mají v HM, ale ne v každé prodejně je i těhotenský sortiment, bohužel.
Tak buď vyrazit do jiné prodejny, nebo objednat přes e-shop HM.
Kromě HM se mi líbí těhu rifle na zoot.cz, ale jsou o minimálně 50 procent dražší. Prodává i Bonprix, zkušenost nemám. Jo a ještě Lindex prodává, tuhle jsem na jejich e-shopu viděla moc hezké těhu džegýny za 999.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.03.18 07:58

Ve Zlíně nekoupíš - nebo jsem je aspoň nesehnala. Takže internet nebo výlet do Brna…

Luczia
Stálice 69 příspěvků 09.03.18 08:04

U nas je ten samy problem, HM i C&A je 90km daleko coz by nevadilo, ale jeli jsme zbytecne meli tu tehotenskou modu hrozne probranou, nedalo se nic vybrat a jedinej specializovanej obchod je silene drahy. Objednala jsem z bonprixu a jsem maximalne spokojena, cena, material, nadherne sedi.

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 09.03.18 08:29

Ve Zline opravdu nekoupis. Jediné počkat na akci v Lidlu

Barus007
Stálice 77 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 08:34

Ještě ti doporučím navštívit v pondělí 12. 3. sekáč „hrabárnu“ na Čepkově, v Master of Rock jestli víš. Jezdí sem cca jednou za tři týdny a při minulé akci sem tam nakoupila dvoje těhotenské rifle celkem za 60 Kč :D Obojí z HM, skvěle mi sedí a vypadají jako nové. Hlavně při vstupu sebou nešvihni :D je to opravdu mega hrabárna :D ale kdo hledá najde :palec:

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.03.18 09:00

@Barus007 dobrý tip :-) tam se také stavím :-D

@katulka.k něco málo mají i na eshopu. mám z tama těhotenské džegíny a ty jsou super. jak bych nikdy nevyšla v legínách ani vynést koš (a to bydlím na vesnici), v těch džegínách jsem šla i do práce.

jankajj
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 09.03.18 09:15

Anonymni prez:
mohla bys vložit fotku v těch džegýnách, prosím? Já mám z lidlu džegýny také, šedé, a přijde mi to takové hodně teplákovité, ani mi to extra dobře nesedí na břiše, furt mi to trochu sjíždí.. na rozdíl od těhu džínů z HM.
A pod pojmem džegýny si teda spíš představuju jako-džíny, a tohle je spíš kříženec legín a tepláků.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.03.18 09:35

@jankajj jej, doufám, že si doma vzpomenu :-) pokusím se. je pravda, že do džínů to má daleko, je to opravdu jako legíny a tepláky.. ale ten materiál je pevný, nerozjíždí se,… a mě osobně nesjíždí - nejsou ti velké? mám teda černé, proto jsem se s nimi odvážila i do práce :-)

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 09.03.18 17:16

@jankajj vzpomněla jsem si, máš to ve zprávě :)

Heduš Homolkovic  04.04.18 15:14

Ahoj mam na prodej za rozumnou cenu tehu. rifle z C&A..mela jsem je tak 2krat na sobe a tehu rifl. kratasy z Bonprix a ty jsou teda super.. kdo by mel zajem kontaktujte do sz poslu klidne i foto.. velikost cca 38

geronimo17
Povídálka 32 příspěvků 28.06.18 11:53
@Barus007 píše:
Ještě ti doporučím navštívit v pondělí 12. 3. sekáč „hrabárnu“ na Čepkově, v Master of Rock jestli víš. Jezdí sem cca jednou za tři týdny a při minulé akci sem tam nakoupila dvoje těhotenské rifle celkem za 60 Kč :D Obojí z HM, skvěle mi sedí a vypadají jako nové. Hlavně při vstupu sebou nešvihni :D je to opravdu mega hrabárna :D ale kdo hledá najde :palec:

ahoj :-) kde by se prosím dalo dohledat, kdy tyhle „hrabárny“ bývají?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama