Kde vyříznou znamínka v Mladé Boleslavi

19.3.17 21:30

Kde vyříznou znamínka v Mladé Boleslavi

Dobrý večer, poradíte mi prosím, kde je možné si nechat vyříznout v Mladé Boleslavi znamínka, když už mám doporučení od kožního? Pokud možno bez čekání ne Somberga. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21287
19.3.17 22:18

Byla jsem na „Pirčáku“. Všichni milí, zákrok bezbolestný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 23:31

@Russet nikdy jsem tam nebyla :-D chirurgická ambulance? A je to bez objednání? Chodím s malou na plavání a teď je nemocná takže ideální čas si to nechat odstranit. :-) díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
20.3.17 07:46
@Wensdyyy píše:
@Russet nikdy jsem tam nebyla :-D chirurgická ambulance? A je to bez objednání? Chodím s malou na plavání a teď je nemocná takže ideální čas si to nechat odstranit. :-) díky :kytka:

Jestli máš doporučení od kožaře, tak stačí dole v recepci se objednat. Dělali mi to taky před létem. Je to asi 4 roky?! Prohlédli mi to a pak další návštěva zákrok. Dali mi košili a šla jsem na sál, píchli znecitlivující injekci k místu řezu (nebolelo, bylo to v dekoltu a na krku). Pak fik a bylo to. Asi za týden jsem šla na vytažení stehů. Dělají i vyšetření znaménka. Ale už kožní říkal, že to bude v pořádku. Měla jsem vystouplé pihy a vadily mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 12:47

Tak jsem tam byla, super děkuji :-)
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
20.3.17 13:01

@Wensdyyy
Rádo se stalo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
20.3.17 14:29

Prý na pírkáči je to dobré, já měla kontakt na doktora Šlégla, ale neměl smlouvu s mojí pojišťovnou. Nakonec jsem šla na odstranění laserem a jsem maximálně spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama