Kde vzít energii na sex?

Anonymní
13.2.10 13:47

Kde vzít energii na sex?

Hoky, věděla jsem, že mateřská bude záhul, ale nám se sype strašně starostí naráz, furt někde lítáme, stavba do toho, prostě večer padnem a už vůbec nesexujem. Mně to občas fakt vadí. Dvakrát se stalo, že jsem naopak nemohla já, jednou jsme měli domluvenou návštěvu, a podruhý jsem byla šíleně vyplivnutá. Naposledy jsme spolu spali před těhu. Manžel je teda romantik, nosí mi vždycky z práce něco na zub sladkýho, říká mi, jak mě a malý miluje, strašně hezky se k nám chová, teď chystá valentýna, takže mi láska sama o sobě nechybí. Akorát občas mi to vrtá, aby ho pak v práci nějaká neulovila, až bude nějaký večírek z práce atd. Už jsme si i řekli, naprosto neromanticky, že si UŽ MUSÍME za…, že je to hrozný, ale furt na to nedošlo. Kamarádka mi radí, že musíme vyšetřit čas a vyvětrat se někde venku, ví, co máme za starosti a prý to chce vyčistit hlavu anebo prý koukat na péčko. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
13.2.10 14:07

a kolik je miminu?

Když máte takovou hoňku, tak není radno čekat na večer, kdy člověk padne do postele a je rád, že je rád. Pokud dítě spí, tak se dá dát rychlovka ráno, žádné velké umývání a čištění zubů, jakmile člověk proloupne oko.
Občas se podařilo i v noci, když jsem nakojila a byla moc vzhůru, tak jsem manžela lehce vzbudila.

S tím, že si má člověk vyvětrat hlavu, má kamarádka pravdu, ale automaticky to k sexu nevede, spíš si hezky popovídáte, což je možná ještě důležitější, nejen o provozních věcech, ale i jestli se vám ten film líbil a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.10 14:19

bude mu půl roku

Po ránu právě bych chtěla, ale buď už spěchá do práce a když ne, tak právě on je hrozně na tu „očistu“ před tím, že musí nejdřív do sprchy a vyčistit zuby, a já už pak ale funguju - kolem malýho, domácnost a romantika je fuč. Nevím, proč neskousne, že by k tomu došlo před „očistou“. Dřív mi tahle jeho vlastnost nevadila, ale právě teď jak nestíháme, tak to ještě všechno komplikuje. Jinak předtím jsme měli sex tak jednou max.2× do týdne, to jsem si zvykla, i když minulý vztahy byly v tomhle směru intenzivnější. Prostě jsem si řekla, že to on tolik nepotřebuje a vyhovovalo mi, že mám konečně spolehlivýho chlapa, kterej má řadu jinejch předností. Ale teď si myslím, že by se tím sexem i trochu stresu vyhnalo z hlavy, myslím, že už ho brzo „znásilním“ :twisted: ale chtěla bych vědět, jak na to jdou jiný maminy, o tomhle se těžko budu bavit s kdejakou známou…

• Nahlásit
  • Citovat
14721
13.2.10 14:41

Před spaním no :nevim: U nás dítko usne kolem deváté, tak se dá ještě něco dělat :mrgreen: I když někdy vytuhnu i s dítkem :D

Kdyby byl manžel unavený a nechtělo se mu a tobě ano, tak mu navrhni, že mu namasíruješ záda :) Udělá to s ním zázraky :wink:
Já se po porodu musela k sexu doslova dokopat. Ale jakmile začneš, začne tě to bavit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
13.2.10 15:02

ahoj,chci Ti jen pogratulovat ke skvělému manželovi-ta romantika zní krásně :srdce: :potlesk: co bych za to dala :twisted:
měj seee :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JaSe
13.2.10 15:22

Ahoj, čištění zubů se ráno dá nahradit mandarinkou :lol: připravenou na nočním stolku. A ještě kromě jiného do sebe dostanete trošku vitamínů :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
865
13.2.10 16:02

Anonymní,
myslím, že na TO moc myslíte, ale málo konáte :-) Takže neřešit, hupsnout na to a je to…přeci jen půl roku je dlouhá doba, tak si svého romantika važ a rozjeďte to naplno :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
13.2.10 16:36

Co mandarinku, stačí nevolit polohu, kde jste obličeji k sobě :mrgreen: A očista, já teda po celém dni taky nejsem schopná bez sprchy, ale ráno je člověk čistý, když si dá večer sprchu.

Půl roku už je dost, čím dřív začnete, tím líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.10 17:20

Ď.

Díky za podporu, a za nějaký tipy. Snad už to rozseknem.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
13.2.10 19:45
Lucie.vesela píše:
Byste taky furt šustili, to nemáte lepší věci na práci? :pocitac: :cert:

Vida, tak tebe nezavřeli za pedofilii, nebo už jsi zase venku? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
13.2.10 19:46

A ty nemáš nic jinýho na práci než otravovat v diskuzích příspěvky, který nikoho nezajímaj?? Dnes už je to snad po třetí co jsem na tebe narazila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.10 13:41

Co tak o víkendu, než se prcek probudí :mrgreen:

Já se přiznám, že nám teda ani nevadí, když na nás čučí z postýlky a hází po nás hračky :roll:
Něco ale budem muset časem vymyslet, bez jeho přítomnosti :mrgreen:
Jo a sexujeme přes den, v noci nestíháme, páč padáme únavou, taky stavíme :palec:

Jinak není možnost nějakého hlídání ???

S romantikou neporadím, my jsme spíš takový dravci, nám příjde vhod i koupelna, kuchyň a chodba, aby jsme malýho nerušili, pokud náhodou spí.
Jo a bude jaro, můžete vyjet do přírody, spící mrně nechat v autosedačce a hupky na to :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
14.2.10 17:59

A v otevrenym aute ve stinu jim to povolis? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nnella
15.2.10 13:32

Lucie tvé příspěvky svědčí o tvé inteligenci.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
13810
30.4.10 13:04

U nás je to stejně tragický, navíc romantiku z něj nedostanu, ani kdybych ho mlátila hodinu denně lopatou po hlavě. :nevim:
Chce to se trochu přinutit ze začátku, pak už to půjde samo. Třeba tu masáž, společná sprcha, procházka po bytě v erotické noční košili a tak. (U nás teda nefunguje ani jedno - když masíruje on mě, rve mi maso z těla, když já jeho, usne. Společná sprcha vzhledem ke 150cm nové vaně padá. Noční košile ho sice vyprovokuje, ale akce trvá 3min, to už mi dýl trvá se do ní navléct, navonět a načesat). Ale u vás to bude určitě lepší. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama