Kde žádat o neschopenku?a kdy je čas?

76
16.3.16 08:27

Kde žádat o neschopenku?a kdy je čas?

Ahoj holky jsem v osmém týdnu neschopenku jsem odmítala taky proč ji mít když jsem byla v pohodě :) byla…no ale teď je to jako na houpačce jeden den super, druhý den je mi strašně zle nejsem schopna ani vylézt ven. Ptám se vás kdy a koho (na gynde nebo praktického lékaře???) mám žádat o neschopenku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

sunshinegirl
16.3.16 08:36

Gyndaře

• Nahlásit
  • Citovat
23296
16.3.16 08:52

@Edys no jestli to chces na cele tehu tak spis asi gyndare, jestli treba jen na mesic tak klidne obvodaka. Taky mam ted na mesic od obvodniho, nez nastoupim na materskou. Ale na delsi dobu to obvodaci moc nechteji psat. Zalezi asi na domluve. Jinak neschopenka se vypisuje myslim 3 dny zpetne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
16.3.16 09:09

@marfra @sunshinegirl dekuju optam se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.16 09:10

Tak když ti ji nabízel gyndař, tak od něho. Máš to i lepší než pak běhat k jinému.
Já doma chtěla zůstat, ale gyndař mi ji nedal, tak mi ji dala obvodní.

• Citovat
  • Upravit
559
16.3.16 09:12

Pokud ji chces jen na par dni, treba tyden,14dni, nez se das dokupy, tak obvodni lekar. Pokud si myslis, ze tehu a praci nezvladnes vubec, tak zajdi za gyn.dr.a urcite to prober s nim, urcite ti vyhovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3582
16.3.16 09:18

Záleží na tom jestli se ještě chceš vrátit na nějaký čas do práce.
Pokud ano tak od obvoďáka pokud ne tak od gyndaře. protože když si jí teď dáš od obvoďáka a třeba po měsící od gyndaře tak budeš vždy začínat s novou nemocenskou a tak se ti bude i posuzovat a zbytečně budeš čekat na vyřízení nemocenské 2 x od OSSZ což někdy je i dva měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
16.3.16 09:21

@macis30 Nemusí, normálně si předají neschopenku mezi sebou doktoři. Je tam na to i kolonka.

• Nahlásit
  • Citovat
76
16.3.16 10:02

Stačí mě jen pár dní počítám že ty,,raní nevolnosti,, který u mě trvají celí den za chvíli přejdou aspoň doufám v to.do práce se vrátit určitě ještě chci ale musím být v pohodě jednam s lidmi nemůžu věčně odbihat od nich. navic je to celej den na stojaka. Gyndarka mi neschopenku nabízela ale v ty době mi ještě opravdu nic nebylo. Kdežto dnes bez kybliku nemůžu udělat krok. Že začátku mi pomáhali ty zazvorove lízátka ale už to nestačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
16.3.16 10:07

@Edys tak to staci i obvodak, napise ti to na nejakou virozu. Ja mela nevolnosti 4 mesice, taky celodenni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzaniee
16.3.16 13:59

Když jsem byla ze začátku 4-5 t. t. nemocná a chtěla jsem neschopenku, tak mě gyndařka poslala za obvodní(marodila jsem jen týden, než jsem se dala do kupy),ale ve 13 t. t. už mi jí nabídla sama gyndařka a marodím až do teď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
76
16.3.16 17:29

@marfra začíná to být nesnesitelný jen se nechci dostat do stavu dehydratace.. Snažím se cucat čaj ale nic neudržím. Nechci se dostat na kapačky :zed: vím že je to ujetý ale jehli mě vadí :oops: Zítra mě chce obvodacka dát léky a neschopenku tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama