Kde získat recept na antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaKocova
Povídálka 12 příspěvků 03.01.17 15:05
Kde získat recept na antikoncepci?

Po dlouhé době mám zase začít brát antikoncepci, a dnes, po svátcích, mi začala menstruace. Před tím jsem se stavit nestihla. A i kdyby, nemohla jsem si tu svou v prosinci dovolit. (Vánoce, znáte to.)
Kde vezmu recept, jestli že má doktor dovolenou, a jinam se nestíhám dostat..? :,(

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 03.01.17 15:09

Nemají na tom středisku lékárnu? U nás mají dohodu a v době dovolené prodávají antikoncepci na kartičku pojištěnce a doktor jim pak napíše recepty.

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 03.01.17 15:13

Nemocnice? :think:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 03.01.17 15:16

Nebo výdrž do další ms bez ní a mezitím se stav u doktora :nevim:

Elen8
Extra třída :D 12992 příspěvků 03.01.17 15:26
LenkaKocova
Povídálka 12 příspěvků 03.01.17 15:44

@Elen8 jak dlouho může trvat doručení receptu?

Elen8
Extra třída :D 12992 příspěvků 03.01.17 15:46

@LenkaKocova myslím, že to bude obratem, zasílají ne e.mail ale zkušenost nemám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >