Kde zjistit čas narození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zaara
Kecalka 224 příspěvků 23.08.10 08:13
Kde zjistit čas narození

Ahoj holky, chci poprosit o radu. Kam / na koho bych se měla v nemocnici obrátit, abych zjistila svůj přesný čas narození pro výpočet Jonášovky. Jsem narozená v Kolíně.

Hledala jsem tam nějakou matriku nebo tak něco, ale nic jsem nenašla.

Díky a pěkný den

zaara

Reakce:
Irias
Neúnavná pisatelka 15833 příspěvků 23.08.10 08:24

zkus archiv nebo něco tak podobného.

I.

Prochazkasrdcem
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 23.08.10 08:25

zkus zavolat sem :
http://www.mukolin.cz/…ch-knih-t177

nebo do porodnice do kolína a zeptat se :mrgreen:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19814 příspěvků 23.08.10 08:30

a nemáš to zapsaný ve zdravotní kartě? :think:
Já mám kartu kompletní od narození až doteď a je tam místo i čas narození, tak se zkus zeptat svého obvodního dr.

Aspera
Generální žvanilka 21089 příspěvků 1 inzerát 23.08.10 08:33

Také mám čas narození ve zdravotní kartě u obvoďáka. Karta jde s tebou i při stěhování, takže by to tam mělo být.

Flyingfrog
Extra třída :D 12124 příspěvků 23.08.10 09:52

Vida, jsem ani netušila, že je to v kartě. Mně to řekla mamka, protože se dívala zrovna na hodinky :-)

zaara
Kecalka 224 příspěvků 23.08.10 09:56

Tak, v kartě to nemám :-( Maminka si to nepamatuje, protože prej spala :-) (jsem císařem)…tak jsem zkusila napsat mejl do Kolína vrchní sestře, jestli by mi neporadila, kam se obrátit… Jistě nebudu s tímhle dotazem první, že? :-D

Bibi1
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 23.08.10 10:42

Ahoj.Něvím tedy,jak v Kolíně,ale vím,že si sznámí dávali žádost na matriku. :-D

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 23.08.10 12:59

Já když jse teď byla v porodnici, tak mi sestřička ukazovala staré porodní knihy. Jsou tam záznamy všech porodů. Takhle se evidují hrozně dlouho. Našla mě tam i mámu, taky jsem tehdy byla sekcí :wink:

zaara
Kecalka 224 příspěvků 23.08.10 14:20

Tak už jen pro info: dostalo se mi milé odpovědi z Kolína od vrchní sestry s kontaktem na paní, která vyhledává v porodních knihách. Ale teda chtějí za to 500 8-o Ale co se dá dělat :)

Tak díky za pomoc a pěkný den

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >