Kdo by chtěl jít se mnou do Aquaparku v Uherském Hradišti? ;-)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
206
13.11.21 14:58

Kdo by chtěl jít se mnou do Aquaparku v Uherském Hradišti? ;-)

Zdravím, tak bych se chtěl zeptat, jestli by některá holka nechtěla zajít do Aquaparku v Uherském Hradišti. No, situace se má tak, firma nám každý rok dává benefity, typu Endered a já mám ještě 550 Kč a do konce roku to musím vybrat, mám benefity, typu: Sport/ Kultura, tak proč to nevyužít, že?
V srpnu jsem se očkoval americkou vakcínou, takže mě tam pustí, mám to v mobilu. Chtěl bych tam jet příští týden v úterý, no, kolem 16:00 bych byl u Aquaparku už nebo možná už i o něco spíš. ;-)
Tak bych se chtěl zeptat, jestli by nějaká holka taky si nechtěla jít zaplavat zadarmo. Bych to zaplatil, byli bychom tam na 2 hodiny. ;-) Jak říkám, mám ještě 550 Kč a pokud by nikdo nechtěl si jít zaplavat, tak to bych tam potom musel jet dvakrát a to se mi zrovna fakt moc nechce.
No, kdoví, jaká potom bude situace ohledně koronaviru, to zavřou a potom se už nedostaneme nikde. Je mi 33 roků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
949
13.11.21 15:05
@Zdeněk IV píše:
Zdravím, tak bych se chtěl zeptat, jestli by některá holka nechtěla zajít do Aquaparku v Uherském Hradišti. No, situace se má tak, firma nám každý rok dává benefity, typu Endered a já mám ještě 550 Kč a do konce roku to musím vybrat, mám benefity, typu: Sport/ Kultura, tak proč to nevyužít, že?
V srpnu jsem se očkoval americkou vakcínou, takže mě tam pustí, mám to v mobilu. Chtěl bych tam jet příští týden v úterý, no, kolem 16:00 bych byl u Aquaparku už nebo možná už i o něco spíš. ;-)
Tak bych se chtěl zeptat, jestli by nějaká holka taky si nechtěla jít zaplavat zadarmo. Bych to zaplatil, byli bychom tam na 2 hodiny. ;-) Jak říkám, mám ještě 550 Kč a pokud by nikdo nechtěl si jít zaplavat, tak to bych tam potom musel jet dvakrát a to se mi zrovna fakt moc nechce.
No, kdoví, jaká potom bude situace ohledně koronaviru, to zavřou a potom se už nedostaneme nikde. Je mi 33 roků.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
13.11.21 15:08
@Zdeněk IV píše:

Zdendo nemit to tak daleko, tak bych se na tebe prisla podivat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14614
13.11.21 15:11

:mrgreen: nějakého kámaráda/kamarádku nemáš? Nebo třeba neteř/synovce? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
13.11.21 15:24

Kaja00

@kaja00 píše: :mrgreen: nějakého kámaráda/kamarádku nemáš? Nebo třeba neteř/synovce? :mrgreen:

Bohužel, nemám tam s kým jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
13.11.21 15:37
@Silverine247 píše:
Zdendo nemit to tak daleko, tak bych se na tebe prisla podivat. :mrgreen:

ty jo, já jsem z UH, ale asi si nechám zajít chuť  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
13.11.21 15:41
@stinga píše:
ty jo, já jsem z UH, ale asi si nechám zajít chuť :mrgreen:

Takovou šanci chceš propasnout, vždyť máš štěstí na dosah. Pospěš si, než bude na Zdendu fronta. A ještě si můžeš zadarmo zaplavat, Zdena je grand, třeba tě vezme i do bufetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
13.11.21 15:41

Stinga

@stinga píše:

Tak já nevím, kolik ti je let, ale nemám problém poslat Instagram, aspoň budeš vědět, jak vypadám, mám tam i videa. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
13.11.21 15:46
@stinga píše:

No ale zase když má ty poukazy za pětistovku..to je škoda mi přijde :think:

Manželovi dnes není dobře, že bych ho uložila a jela, ať se to pětikilo využije? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
13.11.21 15:48

Meginka300

V úterý kolem 16:00 bych tam byl, já teď nejsem v Hradišti, ale doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
13.11.21 15:49
@stinga píše:

Běeeež, nebuď blbá.. Pak povyprávíš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
13.11.21 15:51
@mado píše:
Takovou šanci chceš propasnout, vždyť máš štěstí na dosah. Pospěš si, než bude na Zdendu fronta. A ještě si můžeš zadarmo zaplavat, Zdena je grand, třeba tě vezme i do bufetu.

no ale v aqáči nemaj kafe za 4,50 - to neklapne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
13.11.21 15:53
@Zdeněk IV píše:
Tak já nevím, kolik ti je let, ale nemám problém poslat Instagram, aspoň budeš vědět, jak vypadám, mám tam i videa. ;-)

ne, díky, já v zimě do aqua nechodím, už jsem teď byla 2× nemocná, tak se nechci zase nachladit, potřebuju i vydělávat, ne furt ležet v posteli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
13.11.21 15:54

Stinga

Tak si zaplavat, ne? Na ty 2 hodiny a navíc jsem tam ještě nikdy nebyl. :,( Takže nevím, kde je co, jen musím zamknout skříň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
13.11.21 15:55

Stinga

No, já taky v zimě nechodím, ale byla by škoda nevyužít ty benefity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat