Kdo by tady na eMimino v bazaru prodával celý set oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:14
kdo by tady na eMimino v bazaru prodával celý set oblečení?

Potřebovala bych velikost 50/51/52 víc ne..A aby ten set obsahovat-body, tričko, dupačky, punčocháče…atd :roll:
Klidně připlatím, nemusí to být nutně na eMimino…kdekoliv jinde :palec: Děkuju za každý nápad, pomoc a tak..Nebo přímo vy kdybyste měly cokoliv v té velikosti a víte že už nevyužijete.. :hug:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:40

Skoda, ze jste jedna z tisice. Ja ze zacatku planovala prodavat sety, ale stale mi nekdo, psal „chci jen to jedno zelene tricko napravo“ a podobne, tak jsem to vzdala a vsechno fotila a merila jednotlive jak debil, pak uz me prestalo bavit i to, kdyz mi fakt psaly, ze chteji jedno body za 20 korun, a ja kvuli tomu mela stravit dopoledne ve fronte na poste. Ted uz to hazu do popelnice na textil, novy veci, co nosil jen muj syn

stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 21.04.19 21:48

Přesně tak, já se taky nejprve snažím hezké věci prodat, a nakonec jsem neprodala téměř nic a vždy menší či větší balík oblečků posílám nebo vezu autem maminkám v nouzi, které žádají tady nebo na fb o pomoc - sice zaplatím poštovné nebo benzín, ale mám z toho dobrý pocit, že jsem funkční věci nevyhodila do popelnice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:57
@stinga píše:
Přesně tak, já se taky nejprve snažím hezké věci prodat, a nakonec jsem neprodala téměř nic a vždy menší či větší balík oblečků posílám nebo vezu autem maminkám v nouzi, které žádají tady nebo na fb o pomoc - sice zaplatím poštovné nebo benzín, ale mám z toho dobrý pocit, že jsem funkční věci nevyhodila do popelnice

Ja se utesuju tim, ze to obleceni z kontejneru na textil konci nekde v klokanku a ne nekde jako prodejni lis obleceni ve vychodnich zemi, jako u nas konci lisy z Anglie

stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 21.04.19 22:03
@Anonymní píše:
Ja se utesuju tim, ze to obleceni z kontejneru na textil konci nekde v klokanku a ne nekde jako prodejni lis obleceni ve vychodnich zemi, jako u nas konci lisy z Anglie

no prý z toho vyrábějí hadry, ale já tam taky hážu

Váš příspěvek
Reklama