Kdo bydlí v USA? Mám velkou prosbu....

20110
16.2.08 10:41

Kdo bydlí v USA? Mám velkou prosbu....

Zdravím všechny bydlící v USA :) Mám hodně velkou prosbu… V amerických e-shopech jsem našla svůj vysněný kočár cca o půlku levnější než v ČR. Bohužel žádný z obchodů mi ho nechce do Evropy poslat :( Už asi tušíte co? :)
Našla by se nějaká ochotná mamča, co by ho objednala na svou adresu a pak poslala do ČR? Odkaz bych poslala, penízky vč. poštovného na účet samozřejmě taky… je mi jasné, že máte taky jiné starosti než se tahat s balíkem na poštu a posílat kočárek přes oceán, ale pokud by se někdo našel, byla bych moooc ráda :)
Přídadné detaily bysme dořešily přes SZ :wink:
Díky moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.08 11:36

Ahoj Novire, sice nebydlim v USA, jen jsem se chtela zeptat, jestli sis vsechno propocitala vcetne postovneho a preposilani penez na zahranicni ucet. Poslat penize na cizi ucet neni nejlevnejsi a postovne taky bude neco stat.Takze uz by kocarek tal levne vyjit nemusel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
16.2.08 11:48

Ahojky, počítala jsem i s poštovným, koukala jsem na stránky americké pošty - mají tam dobře udělanou kalkulačku :wink: A i tak by se to furt vyplatilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.08 12:00

Můžu se zeptat, o jaký kočárek jde a jak moc velký je finanční rozdíl?

• Nahlásit
  • Citovat
20110
16.2.08 12:38

Ahoj, tady máš odkaz :wink:
http://www.tinyride.com/…r-P2341.aspx

… varování pro majitelky kočárků Phil&Teds :arrow: pro zachvání vyrovnaného duševního stavu se tam raději ani nekoukejte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
16.2.08 12:52

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: jo, tka to je dobra rada… tolik jsem platila za kocar z druhe ruky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
16.2.08 12:55

Ahoj,

to jsi sem nemela davat, to je muceni ducha :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
16.2.08 13:21

Ahoj,

ja jen chci upozornit, abys pocitala s tim, ze vyridit pripadne reklamace bude nemozne. My jsme meli taky tandem odjinud a vysel podstatne levneji, ale manzel studuje v Londyne, takze mi ho privezl a s reklamaci by taky nebyl problem…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
16.2.08 13:22

MASOŽRAVKO, já vím :lol: už 14 dní doma chodím a špekuluju, jak ten kočár teleportovat :)
Já jsem vás varovala :lol:

TERIKU, i tohle jsem zvažovala, ale jsem ochotná to risknout :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
16.2.08 14:05

Ahoj a koukala jsi uz na sluzbu Zasilkovasluzba.com , nemam zkusenost jenom vim ze uz celkem dlouho existujou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
16.2.08 14:31

Ahoj, tak já mám Phil a Teds taky z USA, ještě malinko levnější :D , ale musíš počítat se clem, DPH a dopravou FedExem z celnice do tvého bydliště, což je dohromady cca 4000Kč. Pokud budeš chtít víc info, napiš SZ, kupovala jsem ho přes jedny internetové stránky a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
16.2.08 15:13

Ahoj Novire: tak mně to hlásí, že zpráva nebyla odeslána, můžeš mi potvrdit, že jsi SZ ode mě dostala? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.08 15:19

Novire, a nejde to udělat tak, že bys našla někoho, kdo jede do USA a tam ho koupí a převeze jako zavazadlo?
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
20110
16.2.08 16:02

RADKO, to by bylo nejjednodušší řešení, dokonce se tam v létě na dovču chystá moje ségra, ale bohužel nevím, na kolik vyjde kočárek v kamenném obchodě :( Ale asi to tak nakonec dopadne - nepotřebujeme ho akutně hned - protože to vypadá, že s proclením a dopravou z celnice se to fakt nevyplatí :(
Ale je to teda pech :)
MUCHLAČKU, zprávy došly, díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
16.2.08 20:19

a co oslovit nějakého prodejce na ebuy…třeba ten kočár nemá, ale sežene. Většinou jsou ochotni posílat do evropy bez problému. A plati můžeš bez poplatků pay palem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama