Kdo jde se mnou do hubnutí?

1599
19.8.15 18:58

Kdo jde se mnou do hubnutí?

Ahojky! najdu nejakou dobrou dusi na podporu pri hubnuti? kdo do toho pujde se mnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

991
19.8.15 19:03

Ahoj…šla bych do toho…jen bych potřebovala aspoň kilogramově trochu stejnou dušičku:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1599
19.8.15 19:08

@baculkaji pokud postaci ze mam pres metrak :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
19.8.15 19:10

@Tokara Kolik potřebuješ dát dolů? Jaké máš možnosti? Proč se ti to dosud nepodařilo? Jaký máš životní styl?
Já bych také potřebovala ubrat kila dolu, ale už vím, že není podpora jako podpora. Člověk musí mít aspoň podobnou startovní čáru.

• Citovat
  • Upravit
47517
19.8.15 19:12

Na fb je skupina dělena strava Korinkove. Ty holky tam mají neuvěřitelně výsledky a krasne se vzajemne motivují.
Zkus se k ním přidat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
19.8.15 19:23

Hubnu odedneska :D Mam 79kg na 169cm, minimalne na 70 to musim stahnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
1599
19.8.15 19:25

@donaga chtela bych dat dolu cca 30kg.me se to darilo-hubnout pred tehotenstvim. zhubla jsem, otehotnela, porodila a zustalo mi neco malinko nahore.ted jsem se ve finale vyzrala, jsem ostuda. moznosti mam omezeny prckem.moje zivotosprava je veskera zadna.vse se podridilo drobkovi. nastesti je uz vetsi, takze si vydrzi sam chvilku hrat. proto jdu do toho ted.neni nac se vymlouvat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1599
19.8.15 19:28

@Papuchalka jezis co ja bych dala za tvoji vahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1599
19.8.15 19:31

@Kelsey nezlob se, ale to neni nic pro me.chci zmenit jidelnicek a poradne se hybat.po deleny strave byva jojo efekt, jako mela moje znama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
19.8.15 19:35

Sla bych do toho. Vahove jsem podobne jako @Papuchalka. Potrebuju sundat min 10kg, idealne 20. Zpevnit atd. Po porodu je to des bes. Jak si predstavujes tu vzajemnou podporu? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
19.8.15 19:44

Já bych potřebovala dolů 20kg, jenže už chodím do práce, směnný provoz, a to nějakému pravidelnému režimu moc nepřispívá. A hlavně jsem typ, co zajídá stres :oops:

• Citovat
  • Upravit
47517
19.8.15 19:44
@Tokara píše:
@Kelsey nezlob se, ale to neni nic pro me.chci zmenit jidelnicek a poradne se hybat.po deleny strave byva jojo efekt, jako mela moje znama

Já taky nedrzim jejich režim mám jiný, ale ctu je tam a pomáhá mi to. Když vidím, jak se ty ženské mění. Ale to není dieta, ale životní styl u toho se musí zůstat pořad.
Jídelníček musíš změnit bez toho ti to nepůjde. Sama jsem loni sundala 10, letos od začátku pdazdnin 9 kg, ještě mi chybí nejake kila, abych se dostala zpět na 55.
Musela jsem změnit životosprávu, úplně.
Hodně štěstí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
19.8.15 19:47

Ja jsem proste jen lina, nemam jeste deti, takze je to silena ostuda. Ulitavam na sladkym, hrozne. Rada varim a kdyz partnerovi uvarim, tak se mi to zdrave jidlo dat nechce :D

My s kamradkou na sebe mame hnusny vzajemny tresty :D Pokud ona nezhubne do satu, co si urcila, tak vse co ji nebude a par kousku nahoru hodim armade spasy, ona pro me ma fyzicky trest. Coz zde urcite nenavrhuji.

Urcita podpora je uz to, ze vis, ze se taky nekdo s tim trapi - je to dalsi motivace.

• Nahlásit
  • Citovat
1599
19.8.15 19:48

@nenapadna predstavuji si podporu formou toho, ze si napisem co jsme cely den delalyjedly a po tydnu sdelily uspechy. popripade kdyz nekdo pujde se mnou cvicit, nebo vencit kocarky budu rada! uvitam i nejaky typy co komu vyslo atp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7023
19.8.15 19:50

Hubnu a cvičím dvacet dní..zatím celkem uspěšne cvicím s Jill 30 denní výzvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu