Kdo je na vině? já nebo partnerka?

Anonymní
11.10.20 15:39

Kdo je na vině? já nebo partnerka?

Zdravím, obracím se na vás s dotazem a chtěl bych vědět jak tohle vnímáte především vy. Mám partnerku který je 30 let. Seznámili jsme se letos v březnu mám jí moc rád ale přijde mi strašně impulzivní jakože z prkotin udělá přehnanou reakci. Je na mě sama protivná někdy když jí to chytne a pak to obrátí proti mně že jsem protivnej já takže mi to vlastně vnucuje. Já si nechci dělat autoškolu protože vím že bych to nedal a vyhodil bych zbytečně 12000 z okna ven, pořád mě dotoho nutí a mě se to už protiví ale zároveň se jí to bojím říct aby nebyl humbuk takže sem radši řekl že na tu autoškolu půjdu ale snažím se to oddalovat. To stejný s prací tam kde jsem jsem nespokojenej kolektivem už 5 let ale setrvávám tam ano vím moje věc a chyba. Akorát že partnerka na mě tlačí ať se porozhlídnu jinde za větší obnos peněz, nevidím důvod myslím si že moje výplata je dostačující neberu určitě kolem 12000 + je to státní podnik takže práce jistá a hlavně mimořádný odměny a čtvrletní odměny jsou tam také. A co si budeme povídat v době korony měnit zaměstnání je o pusu. No takže to se jí taky bojím říct nebo je to na bodě mrazu v tomto tématu s ní. Pak je tu dalších x nespočet věcí jako například že když sem si koupil ramu nebo perlu (margarín) podle jejich slov že to není máslo ok názor neberu tak mi to vyhodila buď do koše nebo spláchla do záchodu. Když sním 1 nebo 2 čokolády třeba od MILKY tak se strašně divý a že to je pro mně nezdraví je mi 23 let a nemyslím si že jsem tlustý ale tak akorát normální 85kg a to jsem ještě před ní měl x let 62kg a byl sem jako tyčka takže můžu být rád že jsem něco nabral. Takže když mám na něco chuť tak jdu do krámu a sním to po cestě na tajnačku. Když chci navštívit rodiče nebo když mluvím 2× do týdne s mámou k večeru tak chodím volat ven a vezmu sebou psa protože se bojím před ní s rodičema mluvit protože poslouchám že jsem mamánek a když chci je navštívit jednou za týden nebo po práci tak to dělám na tajnačku aby nebyl problém. Říká že mám pupek ale mě to nepřijde ani okolí. Mám skoliozu takže se trochu hrbím nojo a když jdeme ven tak mi rovná záda a dává mi najevo at trochu zatáhnu břicho. Chlap ženský musí dělat vizitku říká to je asi pravda ale myslím si že vzhledově nejsem špatný ani postavově, sama o mě říká že jsem hezký občas ale pak si v tomhle protiřečí jejíma gestama. Takže vlastně abych měl klid a nijak jí neštval ničím tak mlčím a radši poslouchám já vím podpantoflák jak blázen. Poslední kapkou bylo to že jsem prodával stolní televizní držák, ozval se mi pán že je zdaleka a že má v sobotu cestu do Loun tak to dopoledne vezme po cestě. Jelikož jsem byl tento víkend v práci do odpoledne a partnerka byla o víkendu doma tak sem jí slušně požádal pár dní před víkendem že by přijel pán pro ten stojánek a ona mi řekla že jo vpohodě. A o víkend když jsem vstával do práce v sobotu ráno mi řekla ať ho odvolám že musí do města a když sem jí řekl vždyt jsme byly domluvení a to nemůžeš zajít odpoledne tak mi na to odpověděla že už budou mít zavřeno. Mohla si vklidu zajít v pátek byla doma a já v práci nebo mohla jít v sobotu ráno a ne dopoledne zrovna když má přijet ten pán si pro to ale ok tak sem jí řekl děkuji za ochotu a hned na mě vyjížděla že jí citově vydírám a že mě má plný zuby to vše mi řekla když sem šel do práce na autobus. Měl sem chuť odpoledne přijet a sbali si svých pět švestek a na pár dní si odpočinout aby se pročistil vzduch přece jenom je to garsoniera tam si nemáte moc kam přes den zalýzt. No nicméně tentýž den sem odpoledne přijel z práce a říkám jí ahoj a ona na půl pusy čau, udělal sem si kafe a vyčetla mi pozdravíš mě napůl pusy a ještě mi ani neuděláš kafe. Sama viděla že si ho dělám tak mi mohla požádat já jí ho nebudu dělat když je na mě naštvaná abych ještě nebyl já ten špatnej. Nakonec si šla lehnout a spala cca 2h pak se probudila a zeptala se jestli sem byl se psem já jí řekl nebyl sem protože sem myslel když pak jdeš k tátovi na návštěvu tak ho vezmeš sebou po cestě vyvenčit jako to vždycky děláš. Pak mi vyčetla že když spala tak sem jí nepřikryl. Když sem chtěl jít s nima tak řekla že půjdou sami a ještě takovym naštvanym tonem. Tak sem se jí zeptal máš mě ještě plný zuby a na to mi řekla jo. Zamysli se nad svým chováním a chovej se normálně. Tak sem se jí ještě zeptal a nemám jít pryč? a na to mi řekla dělej si co chceš no a to byl ten bod tak sem si vzal z bytu úplně všechno včetně oblečení co sem sebou přinesl napsal sem že klíče má ve schránce a jel sem pryč. Ale jen proto aby měla svůj prostor aby byla sama na pár dní. Já jí chodím pravidelně venčit pejska aby nemusela chodit když dělá všední dny od 8h do půl 5. Vařim jí, občas i uklidím, žehlim, peru, vysaju a vytřu aby sem jí pomohl protože jí mám rád. Měla COVID 14 dní měla skoro všechny příznaky jako opora sem s ní byl 2× na výtěru aby to dala. Prakticky sem se o ní staral jako o dítě jen aby se jí ulevilo. Když jí bolí záda tak jí říkám natáhni se namasíruju tě nebo jí mažu nohy a masíruju chodidla to má ráda. Když mě chytnou záda tak řekne to tu budu celej den poslouchat to tvoje nařikání? vem si prášek ne? a to je asi takový výčet co sem ze sebe dostal z paměti. Teď by mě zajímal váš názor. Zachoval sem se dobře? podotýkám že to že sem si vzal všechny věci a odešel sem tak to bere jako rozchod i když já ne a signál nezrálýho vztahu přitom nevím co sem udělal po celou dobu špatně. Vlastně tohle jí prý nepřijde normální a dětinský a otočila to vše proti mně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.10.20 15:47

Prostě se bojíš náhradní matky… Nemůžeš si najít stejně starou holku, která tě nebude věčně prudit a komandovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
11.10.20 15:47
@Anonymní píše:
Zdravím, obracím se na vás s dotazem a chtěl bych vědět jak tohle vnímáte především vy. Mám partnerku který je 30 let. Seznámili jsme se letos v březnu mám jí moc rád ale přijde mi strašně impulzivní jakože z prkotin udělá přehnanou reakci. Je na mě sama protivná někdy když jí to chytne a pak to obrátí proti mně že jsem protivnej já takže mi to vlastně vnucuje. Já si nechci dělat autoškolu protože vím že bych to nedal a vyhodil bych zbytečně 12000 z okna ven, pořád mě dotoho nutí a mě se to už protiví ale zároveň se jí to bojím říct aby nebyl humbuk takže sem radši řekl že na tu autoškolu půjdu ale snažím se to oddalovat. To stejný s prací tam kde jsem jsem nespokojenej kolektivem už 5 let ale setrvávám tam ano vím moje věc a chyba. Akorát že partnerka na mě tlačí ať se porozhlídnu jinde za větší obnos peněz, nevidím důvod myslím si že moje výplata je dostačující neberu určitě kolem 12000 + je to státní podnik takže práce jistá a hlavně mimořádný odměny a čtvrletní odměny jsou tam také. A co si budeme povídat v době korony měnit zaměstnání je o pusu. No takže to se jí taky bojím říct nebo je to na bodě mrazu v tomto tématu s ní. Pak je tu dalších x nespočet věcí jako například že když sem si koupil ramu nebo perlu (margarín) podle jejich slov že to není máslo ok názor neberu tak mi to vyhodila buď do koše nebo spláchla do záchodu. Když sním 1 nebo 2 čokolády třeba od MILKY tak se strašně divý a že to je pro mně nezdraví je mi 23 let a nemyslím si že jsem tlustý ale tak akorát normální 85kg a to jsem ještě před ní měl x let 62kg a byl sem jako tyčka takže můžu být rád že jsem něco nabral. Takže když mám na něco chuť tak jdu do krámu a sním to po cestě na tajnačku. Když chci navštívit rodiče nebo když mluvím 2× do týdne s mámou k večeru tak chodím volat ven a vezmu sebou psa protože se bojím před ní s rodičema mluvit protože poslouchám že jsem mamánek a když chci je navštívit jednou za týden nebo po práci tak to dělám na tajnačku aby nebyl problém. Říká že mám pupek ale mě to nepřijde ani okolí. Mám skoliozu takže se trochu hrbím nojo a když jdeme ven tak mi rovná záda a dává mi najevo at trochu zatáhnu břicho. Chlap ženský musí dělat vizitku říká to je asi pravda ale myslím si že vzhledově nejsem špatný ani postavově, sama o mě říká že jsem hezký občas ale pak si v tomhle protiřečí jejíma gestama. Takže vlastně abych měl klid a nijak jí neštval ničím tak mlčím a radši poslouchám já vím podpantoflák jak blázen. Poslední kapkou bylo to že jsem prodával stolní televizní držák, ozval se mi pán že je zdaleka a že má v sobotu cestu do Loun tak to dopoledne vezme po cestě. Jelikož jsem byl tento víkend v práci do odpoledne a partnerka byla o víkendu doma tak sem jí slušně požádal pár dní před víkendem že by přijel pán pro ten stojánek a ona mi řekla že jo vpohodě. A o víkend když jsem vstával do práce v sobotu ráno mi řekla ať ho odvolám že musí do města a když sem jí řekl vždyt jsme byly domluvení a to nemůžeš zajít odpoledne tak mi na to odpověděla že už budou mít zavřeno. Mohla si vklidu zajít v pátek byla doma a já v práci nebo mohla jít v sobotu ráno a ne dopoledne zrovna když má přijet ten pán si pro to ale ok tak sem jí řekl děkuji za ochotu a hned na mě vyjížděla že jí citově vydírám a že mě má plný zuby to vše mi řekla když sem šel do práce na autobus. Měl sem chuť odpoledne přijet a sbali si svých pět švestek a na pár dní si odpočinout aby se pročistil vzduch přece jenom je to garsoniera tam si nemáte moc kam přes den zalýzt. No nicméně tentýž den sem odpoledne přijel z práce a říkám jí ahoj a ona na půl pusy čau, udělal sem si kafe a vyčetla mi pozdravíš mě napůl pusy a ještě mi ani neuděláš kafe. Sama viděla že si ho dělám tak mi mohla požádat já jí ho nebudu dělat když je na mě naštvaná abych ještě nebyl já ten špatnej. Nakonec si šla lehnout a spala cca 2h pak se probudila a zeptala se jestli sem byl se psem já jí řekl nebyl sem protože sem myslel když pak jdeš k tátovi na návštěvu tak ho vezmeš sebou po cestě vyvenčit jako to vždycky děláš. Pak mi vyčetla že když spala tak sem jí nepřikryl. Když sem chtěl jít s nima tak řekla že půjdou sami a ještě takovym naštvanym tonem. Tak sem se jí zeptal máš mě ještě plný zuby a na to mi řekla jo. Zamysli se nad svým chováním a chovej se normálně. Tak sem se jí ještě zeptal a nemám jít pryč? a na to mi řekla dělej si co chceš no a to byl ten bod tak sem si vzal z bytu úplně všechno včetně oblečení co sem sebou přinesl napsal sem že klíče má ve schránce a jel sem pryč. Ale jen proto aby měla svůj prostor aby byla sama na pár dní. Já jí chodím pravidelně venčit pejska aby nemusela chodit když dělá všední dny od 8h do půl 5. Vařim jí, občas i uklidím, žehlim, peru, vysaju a vytřu aby sem jí pomohl protože jí mám rád. Měla COVID 14 dní měla skoro všechny příznaky jako opora sem s ní byl 2× na výtěru aby to dala. Prakticky sem se o ní staral jako o dítě jen aby se jí ulevilo. Když jí bolí záda tak jí říkám natáhni se namasíruju tě nebo jí mažu nohy a masíruju chodidla to má ráda. Když mě chytnou záda tak řekne to tu budu celej den poslouchat to tvoje nařikání? vem si prášek ne? a to je asi takový výčet co sem ze sebe dostal z paměti. Teď by mě zajímal váš názor. Zachoval sem se dobře? podotýkám že to že sem si vzal všechny věci a odešel sem tak to bere jako rozchod i když já ne a signál nezrálýho vztahu přitom nevím co sem udělal po celou dobu špatně. Vlastně tohle jí prý nepřijde normální a dětinský a otočila to vše proti mně.

Když si někdo po hádce vezme všechny věci a při odchodu hodí klíč do schránky, tak to je rozchod. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 15:49

@aquarian ale já jí ujištoval a ještě se mě ptala proč tak sem jí napsal aby měla svůj prostor a ne že se rozcházíme

• Citovat
  • Nahlásit
5268
11.10.20 15:50

Problém bude u tebe ten, že si neumíš říct, prosadit a stát za svým názorem. Což je u chlapa velkej problém. Ale měl bys klid. Prostě řekneš, že autoškolu dělat nebudeš, že až změníš názor, tak se na to sám podíváš. Do práce ať ti taky nekecá, je to čistě tvoje věc. Rodinu neživíš a není na tobě existenčně závislá. Každej nemusí mít práci na 10/10 bodů. Stačí když tam nechodíš s brutálním odporem, nemáš z ní vředy a zdravotní problémy :D

A co se týká jí, tak to vypadá, že se tě snaží vychovávat a taky předělat k obrazu svému a náladová taky je. Jsou třenice, jelikož neplatí první část co jsem psal. Nepřistupovat na její úroveň. Ale každopádně to nevidím jako perspektivní vztah do budoucna, ALE jako vztah, ve kterém ty se můžeš plno věcí naučit do těch daldších :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3731
11.10.20 15:50

Mně přijde, že se k tobě chová spíš jako matka k nedospělému synovi než jako m sobě rovnému partnerovi. A ty to podporuješ tím, že se bojíš s ní mluvit na rovinu a stát si za svým názorem. Takhle podle popisu v tom nevidím velkou budoucnost a řekla bych, že odchod, resp. rozchod byl dobré řešení. Už bych se nevracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19007
11.10.20 15:52

Najdi si pritelkyni sveho veku, tahle ti dela spis matku, to zaprve. A zadruhe zacni byt trochu chlap a ne backora. Trochu si dupni, fakt neznam dospeleho chlapa, co by si musel chodit tajne telefonovat s rodici ven, tajne jist cokolady, bat se partnerky a jeji reakce a ještě si na ni stěžovat na epipi 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13942
11.10.20 15:53

Ja to nezvladam docist, ale ty mi prijdes linej jako ves a ona pedantka. Chlap bez ridicaku, neschopny si ve 23 letech najit lepsi praci, kdyz ho soucasna stve a ma za ni malo penez a na tajnacku se ladujici Milkou cestou z obchodu, to je vyhra. Ale ona nema pravo te jakkoli predelavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7187
11.10.20 15:54
@Anonymní píše:
Zdravím, obracím se na vás s dotazem a chtěl bych vědět jak tohle vnímáte především vy. Mám partnerku který je 30 let. Seznámili jsme se letos v březnu mám jí moc rád ale přijde mi strašně impulzivní jakože z prkotin udělá přehnanou reakci. Je na mě sama protivná někdy když jí to chytne a pak to obrátí proti mně že jsem protivnej já takže mi to vlastně vnucuje. Já si nechci dělat autoškolu protože vím že bych to nedal a vyhodil bych zbytečně 12000 z okna ven, pořád mě dotoho nutí a mě se to už protiví ale zároveň se jí to bojím říct aby nebyl humbuk takže sem radši řekl že na tu autoškolu půjdu ale snažím se to oddalovat. To stejný s prací tam kde jsem jsem nespokojenej kolektivem už 5 let ale setrvávám tam ano vím moje věc a chyba. Akorát že partnerka na mě tlačí ať se porozhlídnu jinde za větší obnos peněz, nevidím důvod myslím si že moje výplata je dostačující neberu určitě kolem 12000 + je to státní podnik takže práce jistá a hlavně mimořádný odměny a čtvrletní odměny jsou tam také. A co si budeme povídat v době korony měnit zaměstnání je o pusu. No takže to se jí taky bojím říct nebo je to na bodě mrazu v tomto tématu s ní. Pak je tu dalších x nespočet věcí jako například že když sem si koupil ramu nebo perlu (margarín) podle jejich slov že to není máslo ok názor neberu tak mi to vyhodila buď do koše nebo spláchla do záchodu. Když sním 1 nebo 2 čokolády třeba od MILKY tak se strašně divý a že to je pro mně nezdraví je mi 23 let a nemyslím si že jsem tlustý ale tak akorát normální 85kg a to jsem ještě před ní měl x let 62kg a byl sem jako tyčka takže můžu být rád že jsem něco nabral. Takže když mám na něco chuť tak jdu do krámu a sním to po cestě na tajnačku. Když chci navštívit rodiče nebo když mluvím 2× do týdne s mámou k večeru tak chodím volat ven a vezmu sebou psa protože se bojím před ní s rodičema mluvit protože poslouchám že jsem mamánek a když chci je navštívit jednou za týden nebo po práci tak to dělám na tajnačku aby nebyl problém. Říká že mám pupek ale mě to nepřijde ani okolí. Mám skoliozu takže se trochu hrbím nojo a když jdeme ven tak mi rovná záda a dává mi najevo at trochu zatáhnu břicho. Chlap ženský musí dělat vizitku říká to je asi pravda ale myslím si že vzhledově nejsem špatný ani postavově, sama o mě říká že jsem hezký občas ale pak si v tomhle protiřečí jejíma gestama. Takže vlastně abych měl klid a nijak jí neštval ničím tak mlčím a radši poslouchám já vím podpantoflák jak blázen. Poslední kapkou bylo to že jsem prodával stolní televizní držák, ozval se mi pán že je zdaleka a že má v sobotu cestu do Loun tak to dopoledne vezme po cestě. Jelikož jsem byl tento víkend v práci do odpoledne a partnerka byla o víkendu doma tak sem jí slušně požádal pár dní před víkendem že by přijel pán pro ten stojánek a ona mi řekla že jo vpohodě. A o víkend když jsem vstával do práce v sobotu ráno mi řekla ať ho odvolám že musí do města a když sem jí řekl vždyt jsme byly domluvení a to nemůžeš zajít odpoledne tak mi na to odpověděla že už budou mít zavřeno. Mohla si vklidu zajít v pátek byla doma a já v práci nebo mohla jít v sobotu ráno a ne dopoledne zrovna když má přijet ten pán si pro to ale ok tak sem jí řekl děkuji za ochotu a hned na mě vyjížděla že jí citově vydírám a že mě má plný zuby to vše mi řekla když sem šel do práce na autobus. Měl sem chuť odpoledne přijet a sbali si svých pět švestek a na pár dní si odpočinout aby se pročistil vzduch přece jenom je to garsoniera tam si nemáte moc kam přes den zalýzt. No nicméně tentýž den sem odpoledne přijel z práce a říkám jí ahoj a ona na půl pusy čau, udělal sem si kafe a vyčetla mi pozdravíš mě napůl pusy a ještě mi ani neuděláš kafe. Sama viděla že si ho dělám tak mi mohla požádat já jí ho nebudu dělat když je na mě naštvaná abych ještě nebyl já ten špatnej. Nakonec si šla lehnout a spala cca 2h pak se probudila a zeptala se jestli sem byl se psem já jí řekl nebyl sem protože sem myslel když pak jdeš k tátovi na návštěvu tak ho vezmeš sebou po cestě vyvenčit jako to vždycky děláš. Pak mi vyčetla že když spala tak sem jí nepřikryl. Když sem chtěl jít s nima tak řekla že půjdou sami a ještě takovym naštvanym tonem. Tak sem se jí zeptal máš mě ještě plný zuby a na to mi řekla jo. Zamysli se nad svým chováním a chovej se normálně. Tak sem se jí ještě zeptal a nemám jít pryč? a na to mi řekla dělej si co chceš no a to byl ten bod tak sem si vzal z bytu úplně všechno včetně oblečení co sem sebou přinesl napsal sem že klíče má ve schránce a jel sem pryč. Ale jen proto aby měla svůj prostor aby byla sama na pár dní. Já jí chodím pravidelně venčit pejska aby nemusela chodit když dělá všední dny od 8h do půl 5. Vařim jí, občas i uklidím, žehlim, peru, vysaju a vytřu aby sem jí pomohl protože jí mám rád. Měla COVID 14 dní měla skoro všechny příznaky jako opora sem s ní byl 2× na výtěru aby to dala. Prakticky sem se o ní staral jako o dítě jen aby se jí ulevilo. Když jí bolí záda tak jí říkám natáhni se namasíruju tě nebo jí mažu nohy a masíruju chodidla to má ráda. Když mě chytnou záda tak řekne to tu budu celej den poslouchat to tvoje nařikání? vem si prášek ne? a to je asi takový výčet co sem ze sebe dostal z paměti. Teď by mě zajímal váš názor. Zachoval sem se dobře? podotýkám že to že sem si vzal všechny věci a odešel sem tak to bere jako rozchod i když já ne a signál nezrálýho vztahu přitom nevím co sem udělal po celou dobu špatně. Vlastně tohle jí prý nepřijde normální a dětinský a otočila to vše proti mně.
8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 15:56

@unuděná Dovolím si říct proč bych měl být líny jako veš. Do práce chodím, a v domácnosti taky funguju, neznamená že když si nechci dělat autoškolu protože na to nemám a měnit práci v době korony tak že jsem línej jako veš.

• Citovat
  • Nahlásit
17818
11.10.20 15:57

Klučíku, ona je pro tebe stará. A chová se k tobě jako matka a ne jako partnerka. A ty tak potřebuješ dozrát. Proč bys měl například rodičům telefonovat a navštěvovat je potají? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
11.10.20 15:57

Mám pocit, že tvé partnerce nebudeš nikdy dost dobrý, hledá na tobě nedostatky právě proto, že sama má asi dost nízké sebevědomí. Divím se, že po tom chování k tobě tě ještě napadá, že spolu budete. Jsi mladý, jste spolu půl roku, to má být to nejhezčí období a vy řešíte takové žabomyší války. Doporučuji ti, se sám nad sebou zamyslet, nedělat poskoka a chovat se jak chlap! Hodně štěstí ti přeji, holek je spousta a možná by to chtěla pohledat mezi vrstevnicemi těm nebude divné, že se necítíš na řidičák (dle mě se ho bojíš, protože tě ona shazuje) a pro mladší holku bude i tvé zaměstnání třeba zajímavé.
To, že natajno voláš rodičům, tajně jíš sladké po cestě z obchodu, vypovídá o tom, že procházíš terorem doma. Svěř se rodičům s tím jak se cítíš a věřím, že ti poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 15:58

@divine woman Protože jsem hned mamánek a nechci to poslouchat.

• Citovat
  • Nahlásit
763
11.10.20 15:58

V jejím věku nejspíš přemýšlí o rodině.

A o sedm let mladší chlápek, který se nedokáže pět let pohnout z práce, kde se mu nelíbí, netroufne si na řidičák, mohl být možná před dvaceti kilogramy váhy roztomilý, ale víc tam nevidím.

Raději si najdi stejně starou nebo o něco mladší holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17818
11.10.20 15:59
@Anonymní píše:
@unuděná Dovolím si říct proč bych měl být líny jako veš. Do práce chodím, a v domácnosti taky funguju, neznamená že když si nechci dělat autoškolu protože na to nemám a měnit práci v době korony tak že jsem línej jako veš.

Svatá pravda. Člověk, který chodí do práce, není líný. To vypadá jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama