Kdo je otec? Je datum od početí dle PM přesná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 13:16
Kdo je otec? Je datum od početí dle PM přesná?

Jsem v zapeklité situaci, s přítelem se už dlouho snažíme o miminko a teď se nám to konečně povedlo ale jak jsem tak počítala den, kdy se to stalo, tak jsem došla, dle PM k datumu 28. Května a v tu dobu jsem spala s jiným, měla jsem své dny a zároveň jsme použili kondom, on tvrdí že určitě kondom nepraskl, že by to citil. Jenže mám hrozný strach, že se to narodí a nebude přítelovo. Jsem v 11+4 týdnu a PM bylo 25. Května. Myslíte, že si dát testy otcovství s tamtím chlapem dle krve je dobré řešení?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 14.08.18 13:21

že se to narodí a nebude přítelovo?? to jsi spala s nějakým černochem nebo jak to tak poznáš? a ještě v době menstruace :mrgreen:
nevím no, asi bys měla mlčet a celý život se tím užírat, dobře ti tak, nemáš roztahovat nohy jiným, když se o dítě snažíš s přítelem ..¨

Janli
Kelišová 6315 příspěvků 14.08.18 13:22

Jestli jsi měla menzes a on kondom, co nepraskl, tak bude těžko otcem. Navíc těhotenské týdny se vypočítávají od prvního dne poslední menzes, takže datum početí bude cca o 14 dní později.

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 14.08.18 13:22

Podle mne je nejlepší si vybrat toho vhodnějšího a toho se snažit do otcovství uvrtat, když to nevyjde, tak bude otcem ten druhý.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 14.08.18 13:27
@Anonymní píše:
Jsem v zapeklité situaci, s přítelem se už dlouho snažíme o miminko a teď se nám to konečně povedlo ale jak jsem tak počítala den, kdy se to stalo, tak jsem došla, dle PM k datumu 28. Května a v tu dobu jsem spala s jiným, měla jsem své dny a zároveň jsme použili kondom, on tvrdí že určitě kondom nepraskl, že by to citil. Jenže mám hrozný strach, že se to narodí a nebude přítelovo. Jsem v 11+4 týdnu a PM bylo 25. Května. Myslíte, že si dát testy otcovství s tamtím chlapem dle krve je dobré řešení?
:poblion: Chudák dítě, když bude mít matku takovou dorotu. :poblion:
A chudák přítel, ten přes parohy ani neprojde dveřmi

Příspěvek upraven 14.08.18 v 13:28

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 14.08.18 13:27

a podle uz jsi na tom jak?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 13:36

Ja tomu teda asi uplne nerozumim :roll: PM jsi mela 25.5.? A styk s milencem 28.5.? A sama sis spocitala, ze k oplodneni doslo toho 28.5.?Jak jsi na to prisla? To je pekna blbost. Tehotenske tydny se pocitaji od data posledni ms, ale k oplodneni doslo pri ovulaci +- o 14 dni pozdeji. Takze si otěhotněla pravdepodobne kolem 8.6. A chudak pritel :roll:

Příspěvek upraven 14.08.18 v 13:37

Janli
Kelišová 6315 příspěvků 14.08.18 13:36
@Claire00 píše: :poblion: Chudák dítě, když bude mít matku takovou dorotu. :poblion:
A chudák přítel, ten přes parohy ani neprojde dveřmiPříspěvek upraven 14.08.18 v 13:28

Zase má někdo potřebu moralizovat? Když nemáš co k tématu, tak drž pec. Kvůli takovým jako jsi ty, se o emiminu říká, jak jsme tu na sebe všichni hnusní.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 14.08.18 13:39

@Janli a to jí mám jako pochválit? Jak je skvělá, že plánuje miminko s přítelem a šu.. jinde. Hnus :pocitac:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 14.08.18 13:40

Já nechápu, jak jsi došla k datu 28.5. Při menstruaci a navíc s kondomem - dítě je s největší pravděpodobností přítelovo.

Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 14.08.18 13:45
@Anonymní píše:

Mně podle posledním MS ten termín vycházel. Ale neměla jsem důvod řešit, kdy se to přesně stalo. To musela být teda vášeň - při MS a ještě s jiným chlapem. Pro dítě doufám, že ses pořádné vytrestala, a stres, kdo je otec si propříště ušetříš :nevim:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 14.08.18 13:46

Toho 28.kvetna jsi určitě neotehotnela. Spíš mě zajímá, proč chceš dítě s někým koho podvádíš? Nebo to je zas nějakej prázdninovej troll..?

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 14.08.18 13:47

Tak to by byla sakra nahoda při menses a kondomu :think: Nu coz, pokud te to bude zrat,pockej az se ditko narodi a udelej testy a pak se dle svedomi rozhodni,kdo teda bude tata :pankac:

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 14.08.18 13:48
@Overlook píše:
Já nechápu, jak jsi došla k datu 28.5. Při menstruaci a navíc s kondomem - dítě je s největší pravděpodobností přítelovo.

O té největší pravděpodobnosti by mohli vykládat ti co používají neplodné dny jako antikoncepci.

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 14.08.18 13:51
@Lainaire8 píše:
Toho 28.kvetna jsi určitě neotehotnela. Spíš mě zajímá, proč chceš dítě s někým koho podvádíš? Nebo to je zas nějakej prázdninovej troll..?

Možná je to málo pravděpodobné, ale nedá se říci určitě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >