Kdo jste rodili dvojčata v Motole?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinesuzka1
Stálice 69 příspěvků 05.12.18 11:54
Kdo jste rodil dvojčata v Motole?

Ahoj holky,
kdo prosím plánujete rodit dvojčata v Motole? Nebo nejlépe - najdou se maminky, které porod dvojčat v Motole mají za sebou??
Zajímaly by mě věci ohledně kojení a předčasně narozených miminek - čekám jednovaječná dvojčata a chtěla bych vědět, jak to po porodu probíhalo, kdy je možné vidět dětičky a jestli je tam někdo, kdo pomůže naučit, jak dvojčata kojit apod.?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4687 příspěvků 05.12.18 13:54

nemám dvojčata, ale rodila jsem tam dvakrát. Jednou akut cs 36+0, jednou plánovaný cs. S kojenim je to… no. Jak která sestra. S druhorodičkama se vůbec nepářou, na dětské jip/intermediánu byli ale zlatí. I co se týče kojení. Nemohla jsem dlouho ke klukovi (já měla problém, ne on) a chodila za mnou laktační na jip, učila odstříkat, pomohla obstarat odsávačku (pokud ty můžeš k dětem, je tam k dispozici), mlíčko od prvního okamžiku co to šlo posílali klukovi. Pak mě vozili kojit. Dodávala jsem jim pořád odstříkané mléko, když jsem nepřišla na kojení.
Při druhém porodu na šestinedělí se s tím fakt nepárali, zeptala se sestra, jestli se přisál, z dálky koukla a neřešila.
Poprvé na intermedián docházela ze šestinedělí pani k dvojčatům. Měla jedno u sebe, druhé na tom intermediánu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >