Reklama

Kdo letí ve středu na dovolenou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 29.07.18 19:03
Kdo letí ve středu na dovolenou?

Kdo ve středu letíte na dovču? Už balíte? U mě začíná najíždět cestovní horečka, ale asi se projevuje blbě. Nemáme ještě cestovní pojištění, vytisklé papíry, zabaleno a vyměněny peníze. :lol: přidejte se, jak to máte vy. Vlastně nevím, jestli se už těším. Letíme bez dětí, poprvé budem někde bez nich. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 29.07.18 19:18

ty jo kam jedete v tom největším vedru? my byli už v květnu a neumím si představit jet ještě někde jižněji teď už tady umírám :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3278 příspěvků 29.07.18 19:52

díky, připomněla jsi mi, že mám zrušit cestovní pojištění :lol:

Paoloska
Echt Kelišová 8056 příspěvků 29.07.18 20:01

@alisekR My letíme za týden v pondělí a začínám taky vyšilovat. Ale těším se moc. Taky sami :srdce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 29.07.18 20:10
@alisekR píše:
Kdo ve středu letíte na dovču? Už balíte? U mě začíná najíždět cestovní horečka, ale asi se projevuje blbě. Nemáme ještě cestovní pojištění, vytisklé papíry, zabaleno a vyměněny peníze. :lol: přidejte se, jak to máte vy. Vlastně nevím, jestli se už těším. Letíme bez dětí, poprvé budem někde bez nich. :think:

Pojištění koupíš přes net za pár minut, zbaleno máš max. do hodiny a peníze můžeš vybrat na místě z bankomatu, proč se stresovat 4 dny předem? :nevim:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 29.07.18 20:21
@janickaIII píše:
Pojištění koupíš přes net za pár minut, zbaleno máš max. do hodiny a peníze můžeš vybrat na místě z bankomatu, proč se stresovat 4 dny předem? :nevim:

No já musím hlavně zabalit ještě naše malé děti a odvézt je tchánům. Takže dost děs. A do toho jsme právě zjistili, že obě děti bolí břicho a menší má teplotu :cert: takže bstres je na místě. :D

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 29.07.18 20:22

Chci vidět, jak se balí do hodiny!

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 29.07.18 20:22
@Paoloska píše:
@alisekR My letíme za týden v pondělí a začínám taky vyšilovat. Ale těším se moc. Taky sami :srdce:

A kam ficite? My na Mallorcu. :srdce: taky se těším.

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 29.07.18 20:24
@Kaileee píše:
ty jo kam jedete v tom největším vedru? my byli už v květnu a neumím si představit jet ještě někde jižněji teď už tady umírám :mrgreen:

No na Mallorcu :mrgreen: asi je nám ten hic málo. Ale když tady ještě před týdnem bylo hnusně.

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 29.07.18 20:25
@Paralenka červená píše:
Chci vidět, jak se balí do hodiny!

No to máš pravdu. Mám vše vypráný a vyžehlený. Ale musím zabalit děti k babičce a to je nejhorší.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 29.07.18 20:27

@alisekR
Kam na Mallorcu? My až v sobotu :)

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9980 příspěvků 29.07.18 20:30

@Kaileee Když je dítě ve školním věku, jezdí se na dovolenou o prázdninách :mrgreen: Jednak by ho člověk musel uvolnit, a druhak by mu chyběla dovolená na vykrytí prázdnin…

My taky jedeme v srpnu na Krétu :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9651 příspěvků 29.07.18 20:30

Ja zitra rano, a odhodlavam se jit balit.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31705 příspěvků 29.07.18 20:31

Naštěstí už to mám za sebou. Na svoji měsíční a synovu dvouměsíční dovolenou jsem balila cca 6 hodin před odletem.. Zabalení mi trvalo max hodinu.
Na cestu z dovolený jsem opět balila v den odletu, to už bylo horší, trvalo mi to 3 hodiny a pořád jsem se nemohla vejít do váhového limitu :zed: takže mi něco bude muset dovézt kluk a chlap, až se budou vracet. Ale jinak to bylo snazší, protože to byla dovolená v ČR.
Ale obvykle jsem nervózní tak týden před letem, nenávidím létání. A balím v den odletu 8) pojištění naštěstí nemusím řešit, protože ho všichni máme na celý rok.

Irinka0210
Závislačka 4583 příspěvků 29.07.18 20:33

@Paralenka červená Klidně Vám to ukážu, do hodiny to dávám úplně v pohodě :)
@alisekR Mallorcu si užijte, je nádherná :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama