Kdo má EQUA bank a platí kartou přes net

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:08
Kdo má EQUA bank a platí kartou přes net

Holky, kdo ma Equa bank a platí kartou přes net, tím, že napíše číslo, co je na kartě?? Potřebovala bych se jen na něco zeptat, prosím

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63350 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:19

@luciedostal A co tě zajímá?

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:20

@j.a.n.i1 PRosím tě, chci zaplatit poprvé věc za 220kč.. platby mám povolené, to jsem si ověřila, ale chci se zeptat, zda přijde SMS s kodem jako když platím klasicky přes internetbanku?? Snad to píšu srozumitelně

Ivan PPZ
Kelišová 5672 příspěvků 22.02.17 21:21

Equa tuším ne. V čem je problém s případnou SMS?

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:24

Potřebuji něco zaplatit a sms chodí manželovi. Já mu ale chystám překvapení k narozeninám, tak by se mi to zrovna nehodilo :oops: hned by mu došlo, že chystám překvápko

Soňa Zacharová
Nováček 22.02.17 21:26

@luciedostal Ahoj sice nemám Equa bank ale třeba poradím často platím kartou přes net

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:27

@Soňa Zacharová PRosím tě, chci zaplatit poprvé věc za 220kč.. platby mám povolené, to jsem si ověřila, ale chci se zeptat, zda přijde SMS s kodem jako když platím klasicky přes internetbanku?? Snad to píšu srozumitelně

JanulaM
Závislačka 2962 příspěvků 22.02.17 21:34

Myslím, že stačí zadat číslo karty, platnost a ten třímístný kód, sms žádná, nepotřebuješ autorizační kód, jen kód karty.

Soňa Zacharová
Nováček 22.02.17 21:37

@luciedostal Ještě si s kontroluj zda nemáš uvedené číslo telefonu u karty v internetbanku polud ne tak sms nepřijde

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63350 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:38

@luciedostal Taky myslím, že equa ještě SMS nemá, ale 100% jistá si nejsem platím více kartami.

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:39

@Soňa Zacharová Prosím tě a kdepak bych to našla?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63350 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:43
@luciedostal píše:
@Soňa Zacharová Prosím tě a kdepak bych to našla?

V internetovém bankovnictví, ale telefonní číslo je tam zadané i pro platby z toho bankovnictví, takže podle toho to nepoznáš, ale vím, kdy jsem přes net platila, jdu se ti kouknout, zda v ten datum něco přišlo.

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:44

Holky, děkuji. Riskla jsem to a zaplaceno, bez SMS. Děkuji :dance:

Zujabuja
Kecalka 397 příspěvků 22.02.17 22:06

Ono to je jednoduché ten šílené dlouhé číslo co je na kartě potvrzení sms nechce a potvrzení na mobil nechodí. Payu ano, PayPal poprvé může chtít pak už potvrzení nechodí. Převody vždycky potvrzení i sms.
Taký si to musím pamatovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >