Reklama

Kdo má EQUA bank a platí kartou přes net

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:08
Kdo má EQUA bank a platí kartou přes net

Holky, kdo ma Equa bank a platí kartou přes net, tím, že napíše číslo, co je na kartě?? Potřebovala bych se jen na něco zeptat, prosím

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62572 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:19

@luciedostal A co tě zajímá?

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:20

@j.a.n.i1 PRosím tě, chci zaplatit poprvé věc za 220kč.. platby mám povolené, to jsem si ověřila, ale chci se zeptat, zda přijde SMS s kodem jako když platím klasicky přes internetbanku?? Snad to píšu srozumitelně

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 22.02.17 21:21

Equa tuším ne. V čem je problém s případnou SMS?

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:24

Potřebuji něco zaplatit a sms chodí manželovi. Já mu ale chystám překvapení k narozeninám, tak by se mi to zrovna nehodilo :oops: hned by mu došlo, že chystám překvápko

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 22.02.17 21:26

@luciedostal Ahoj sice nemám Equa bank ale třeba poradím často platím kartou přes net

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:27

@Soňa Zacharová PRosím tě, chci zaplatit poprvé věc za 220kč.. platby mám povolené, to jsem si ověřila, ale chci se zeptat, zda přijde SMS s kodem jako když platím klasicky přes internetbanku?? Snad to píšu srozumitelně

JanulaM
Závislačka 2962 příspěvků 22.02.17 21:34

Myslím, že stačí zadat číslo karty, platnost a ten třímístný kód, sms žádná, nepotřebuješ autorizační kód, jen kód karty.

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 22.02.17 21:37

@luciedostal Ještě si s kontroluj zda nemáš uvedené číslo telefonu u karty v internetbanku polud ne tak sms nepřijde

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62572 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:38

@luciedostal Taky myslím, že equa ještě SMS nemá, ale 100% jistá si nejsem platím více kartami.

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:39

@Soňa Zacharová Prosím tě a kdepak bych to našla?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62572 příspěvků 3 inzeráty 22.02.17 21:43
@luciedostal píše:
@Soňa Zacharová Prosím tě a kdepak bych to našla?

V internetovém bankovnictví, ale telefonní číslo je tam zadané i pro platby z toho bankovnictví, takže podle toho to nepoznáš, ale vím, kdy jsem přes net platila, jdu se ti kouknout, zda v ten datum něco přišlo.

luciedostal
Kecalka 386 příspěvků 22.02.17 21:44

Holky, děkuji. Riskla jsem to a zaplaceno, bez SMS. Děkuji :dance:

Zujabuja
Kecalka 397 příspěvků 22.02.17 22:06

Ono to je jednoduché ten šílené dlouhé číslo co je na kartě potvrzení sms nechce a potvrzení na mobil nechodí. Payu ano, PayPal poprvé může chtít pak už potvrzení nechodí. Převody vždycky potvrzení i sms.
Taký si to musím pamatovat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama