Kdo má tchýni furt za zadkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 10.10.18 13:35
Kdo má tchýni furt za zadkem ?

Ahojte je tu někdo, kdo má manželovu matku za zadkem TZN je sni manžel denně v kontaktu posloucha ji na slovo ponižuje vas tchyně před manželem a na vas se tváří ona jako milius. Děla vám. naschvály. Narušuje..soukromi chodi vam uklizet do bytu. Neustale několikrat denně volá vám nebo vašemu manželovi jak se manža má Co jedl pil apod. Musi ji manža vozit pořad autem když někam jedete.Aby jenom ona nemusela autobusem či vlakem Říká vam manža že jeho matka je už stará a opuštěná protože ona je už vdova. Mám takovou situaci sice nejsme ještě manžele a děti nemáme ale tohle nějak nedávám Jak to řešite vy Jak tchýni v tomhle trochu utnout a poslat ji do patřičných mezí diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marcam
Kelišová 5083 příspěvků 10.10.18 13:42

@Olkipe no normálně bouchni,řekni jí,co si o tom myslíš,výjezdy zatrhni,jezdí autobusy,no a doma táké bouchni a maželovi to utni.Kam by to vedlo?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 10.10.18 13:43

@Olkipe pokud nemáte deti a nejste manzele tak si narovinu promluv s manželem co ti vadí. A pokud to nepomůže a tobě to tak vadí tak vidím rozchod jako jedinou možnost. Myslím si, ze je to boj na pořad… ona tě má rada? Nebo říkala jsi ji ať neuklizi??

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 10.10.18 13:44

Ne tohle neznám, ale můžu ti říct, že bych klidně s ní volala 5× denně, probírala s ní svou stravu a pitný režim a klidně jí vozila i za roh do trafiky pro noviny kdyby mi ta moje, se kterou jsme se dost hádaly a nebylo to často mezi náma dobré žila a nevzala nám jí tak brzo zákeřná nemoc. Taky jsem držkovala na milion věcí, které dělala, než jsem si uvědomila, že se chovám tak totální trubka a ona je vlastně fajn ženská, jen má jiný pohled na určité věci než já a jiné životní priority.

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 10.10.18 14:00

@Olkipe Tak pokud je to tak, jak popisuješ, tak je to nad vhodnou míru.
Pokud to zasahuje do Vašeho soužití s partnerem, tak bych si promluvil s ním. Vždy je lepší, když si s rodičem řeší problém jeho dítě, než abys do toho zasahovala ty.
Zároveň ale pochop, že pokud je jeho matka sama, má jenom něj, tak to nedělá ve zlé víře Vám nějak ublížit.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 10.10.18 14:11

Jako bezdětná bych takového chlapa opustila. Řekla bych mu důvod, a hned bych vypadla. Mně by totiž nevadila jenom tchyně, ale i on.
To není vůbec chlap, to je klučíček. To mně fakt nerajcuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 14:11

Kdyby jsme se neodstěhovali do sousední vesnice, měla bych to samé. Jenže tchýně není vdova a manžel je soudný. Mám jedinou radu. Uteč, protože pokud tchýni není devadesát, budeš mít dalších dvacet let peklo. To se nezmění. Péči o matku chápu, to děláme i my, ale vměšování se do soukromí je zcela nepřípustné.

ivculka
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 10.10.18 14:17

Pokud partner nechápe a nestojí za tebou, je to boj…navždy a bude hůř. Jestli nemáte deti šla bych o dum dál.

Marcam
Kelišová 5083 příspěvků 10.10.18 14:18

@Olkipe musíš mu dát nůž na krk,bud matka,nebo já

Micaella22
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 10.10.18 16:02

U ni bydlite, co? Jinak nevim jak by k vam mohla porad lizt atd… to bude hlavni kamen urazu

arinecka
Kelišová 5187 příspěvků 10.10.18 16:18

@Olkipe Tak si promluv s chlapem ne?To mu je pět že musí matku poslouchat na slovo? Až bude volat co chlap jedl a pil tak jí řekni žes do něj nalila litr sunaru a přebalenej je taky. Bože, to si fakt tohle nechá někdo líbit?? Jak k tobě může chodit? Ona má klíče? Nebo u ní bydlíte? Pokud jo, tak fofrem odstěhovat. Pokud nic z toho nejde tak prchej, nebo ti z toho hrábne.

Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 10.10.18 19:46

Nebydlime sni zaplať pánbůh ale před tim jsme sni bydleli rok a řeknu vám bydlet spolu ještě dál tak vypukne opravdu válka jedna druhou nemusime .Nevim když je na svem synovi tak zavislá tak jak by to mohlo vypadat až budeme mit dítko přitel ji pořad musí podavát hlášení ,jak a co je doma a to podotýkám denně ,co dělá jak dělá apod :pocitac: Osobně už beru prášky na nervy

ivculka
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 10.10.18 19:54

Tak on je hlavně na ni závislý i syn…jinak by se už dávno vymanil a nepristupoval by na naminciny nesmyslne požadavky. To si uvědom a zdrhej. Vím o cem mluvim :zed:

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 10.10.18 21:20
@Olkipe píše:
Ahojte je tu někdo, kdo má manželovu matku za zadkem TZN je sni manžel denně v kontaktu posloucha ji na slovo ponižuje vas tchyně před manželem a na vas se tváří ona jako milius. Děla vám. naschvály. Narušuje..soukromi chodi vam uklizet do bytu. Neustale několikrat denně volá vám nebo vašemu manželovi jak se manža má Co jedl pil apod. Musi ji manža vozit pořad autem když někam jedete.Aby jenom ona nemusela autobusem či vlakem Říká vam manža že jeho matka je už stará a opuštěná protože ona je už vdova. Mám takovou situaci sice nejsme ještě manžele a děti nemáme ale tohle nějak nedávám Jak to řešite vy Jak tchýni v tomhle trochu utnout a poslat ji do patřičných mezí diky
čárky,tečky…píšeš naprosto hrozně!!!!!!!! :pocitac:
annasmyc
Kecalka 395 příspěvků 10.10.18 21:22

tchyně bude pěkný manipulátor, taky si myslím, že to na stáří bude ještě zesilovat… pokud manžel nepřestřihne pupeční šňůru od své mamky, tak to bude těžký boj. Obdobný vztah vidím u kamarádky, tam už děti jsou a tchyně už vytáhla „kalibr“ demonstrativní sebevraždy a vyhrožování jimi, když syn nebude dělat, co chce ona (běda jak se zastane manželky…) to je soukromé peklíčko…
Dotáhla bych chlapa do poradny, aby slyšel i od někoho jiného, jak je to nezdravý vztah

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >