Reklama

Kdo má ustoupit a jít na Vánoce tam, kam nechce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 01:14
Kdo má ustoupit a jít na vánoce tam kam nechce?

Ahoj! :mavam: Omlouvám se, že píšu takhle pozdě, ale teprve teď jsem dobalila 1/2 dárků :lol: Celý den řešíme s partnerem problém co se týče vánoc. Abych objasnila situaci, žijeme odděleně cca 3 měsíce(neklapalo to, bydleli jsme u tchánovců)máme jedno společné dítě a nyní řešíme kde budeme na vánoce, máme dvě možnosti, dva prázdné byty. U tchánovců, kde je ovšem bordel, není uklizeno a pokud to neudělám já nic se tam nehne, dítě pomalu nemůže ani na zem aby nebylo špinavé, od chlupů, kočkolitu, nemluvě o tom, že tam nemá téměř žádné hračky a když už tam jsme nudí se a zlobí(Jsme bez auta a nemám jak mu je tam všechny dovézt) :roll: u mě v bytě je to o něčem jiném, je tu vše nakoupeno na vánoce, všechny dárky, dítě tu má veškeré oblečení, zázemí a je tu zvyklé tráví tu 80% času.
Abych to zkrátila, neustále se dohadujeme kdo ustoupí a půjde k tomu „Druhému“ já kompromisy dělám poslední dobou pořád, už mě to nebaví ale partner je schopný mi říct že k nám nejde ani za hovn** a ať si jsme sami, je to normální? Už jen kvůli dítěti by se mohl přemoct a strávit to s námi a ehm „přetrpět“.. Já se nechci někam hnát a vygruntovat cizí byt po celodenním lítání a dokupování jídla jenom proto abych mu vyhověla když to dělám neustále. Zítra to máme rozseknout, vůbec nevím jak reagovat a ani nevím zda mám chuť zase ustoupit což on čeká. :zed: jak by jste reagovali? Pro dítě nekoupil jediný dárek, na vánoce nesehnal ani jednu blbost, shání „dárky“ pouze pro sebe a já se kvůli němu mám přetrhnout? Vážně? Vážně to tak funguje?
Omlouvám se za román ale potřebuji probrat a nebo popostrčit jak by jste to vyřešili vy, jde mi z toho hlava kolem..
Přeji krásné svátky a o moc klidnější než u nás :kytka:
Omlouvám se za anonym už se mi to tu párkrát vymstilo :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 67877 příspěvků 23.12.16 01:18

My to nevyřešíme holka :kytka: jen, já bych zůstala v čistém, obstaraném a tak. Neustoupila bych…ale to jsem já :think:

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 23.12.16 01:21

Tak ani nevím, proč s ním ty Vánoce trávit, když to bylo stejně celé na tobě.
Asi kvůli dítěti?

Tím pádem bych si trvala na svém. Pokud je zvyklý, že neustále ustupuješ, tak se nediv, že má nervy ze železa.

I tak tě obdivuji, že se ti chce zvát takového sobce do zázemí, které on stejně nijak neocení.

nikinnna
Kecalka 219 příspěvků 23.12.16 01:22

Zůstala bych doma, kde mám naklizeno a dítě má své pohodlí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 01:24

Dělám to jen kvůli dítěti, jinak bych to sama přetrpěla, vždyť jsou to jen vánoce. Spíš by mi to odmítnutí přišlo jako poslední kapka už tak dost přeplného kalichu a akorát bych víděla jak moc mu na nás „záleží“.. :think: :nevim:

Janli
Kelišová 5397 příspěvků 9 inzerátů 23.12.16 01:33

Já myslím, že sis odpověděla sama :D. Buď tam, kde je tobě a dítěti nejlíp. Buď vás má chlap rád a vánoce by s vámi strávil i v pekle, nebo vám prostě nestojí za to.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 23.12.16 01:34
@Anonymní píše:
Dělám to jen kvůli dítěti, jinak bych to sama přetrpěla, vždyť jsou to jen vánoce. Spíš by mi to odmítnutí přišlo jako poslední kapka už tak dost přeplného kalichu a akorát bych víděla jak moc mu na nás „záleží“.. :think: :nevim:

Zírám, kam jsou některé ženské schopné zajít. Chlap o vás nestojí, víš to dobře, jste od sebe a očekáváš, že něco vzkřísíte? Tak jeď do brajglu, když jsou to jen Vánoce. Co se změní? On to neocení, dítě bude v nekonfortu (to by mi hodně vadilo), ty pojedeš druhé kolo úklidu a nakupování, stejně to bude o ničem, jen aby to bylo a co z toho, jako? :nevim:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 67877 příspěvků 23.12.16 01:36
@Janli píše:
Já myslím, že sis odpověděla sama :D. Buď tam, kde je tobě a dítěti nejlíp. Buď vás má chlap rád a vánoce by s vámi strávil i v pekle, nebo vám prostě nestojí za to.

Asi tak :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 01:39

@Trojlístek Jak jsem již psala, potřebovala jsem se nějak vypsat, upustit, najít „pochopení“, dítě na mé řeči nereaguje (naštěstí :D )… děkuji nechám se to rozležet v hlavě, dupnu si a buď přijede nebo ne.. Na výběr měl, a doufám že nepoužije ohranou větu že „má právo na to vybrat kde dítě bude“ :poblion: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 01:40

Když on to u nás prý děsně „nesnáší“, nechápu co? Tu čistotu? Vůni? Ptala jsem se ho několikrát s důvtipem a vždy urazil, nebo jsme se pohádali, prý se tu špatně vyspí, nelíbí se mu to a tamto, pokaždé něco. Frfňa. :zed:

Markéta80
Hvězda diskuse 39308 příspěvků 23.12.16 01:50

Bych mu řekl že jestli chce at dojde k vám a víc bych to neřešila ;)

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 23.12.16 01:52
@Anonymní píše:
@Trojlístek Jak jsem již psala, potřebovala jsem se nějak vypsat, upustit, najít „pochopení“, dítě na mé řeči nereaguje (naštěstí :D )… děkuji nechám se to rozležet v hlavě, dupnu si a buď přijede nebo ne.. Na výběr měl, a doufám že nepoužije ohranou větu že „má právo na to vybrat kde dítě bude“ :poblion: :nevim:

Jevíš se mi jako docela inteligentní ženská, tak si to nekaž tím, že budeš přemlouvat ignoranta k něčemu, o čem víš, že je ve smyslu hádek předem prohrané.

Chceš být pro klid duše v brajglu? Buď.
Chceš pohodlí a zázemí pro své dítě a pro sebe? Rovněž můžeš mít.

Pět ženských z pěti ti napíše, že by volilo útulno, ty stejně váháš. Tak to je pak těžko, no…

Ditta77
Závislačka 4198 příspěvků 23.12.16 01:58
Koukám
@Janli píše:
Já myslím, že sis odpověděla sama :D. Buď tam, kde je tobě a dítěti nejlíp. Buď vás má chlap rád a vánoce by s vámi strávil i v pekle, nebo vám prostě nestojí za to.

Pod toto bych se podepsala :pankac: víc asi netřeba dodávat :think:

Mmch, koukám, kolik nás tu takhle pozdě je :lol: :potlesk: všechny balíme dárky? Já užnaštěstí všechny…UF

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 23.12.16 03:05

Tady neni o čem pochybovat. Souhlasím se všemi ostatními…

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.12.16 03:41
@Anonymní…doufám že nepoužije ohranou větu že „má právo na to vybrat kde dítě bude“ :poblion: :nevim:

Rozhodovat to by chtel, ale co pro dite na Vanoce prichystal on sam? Nic? Jak to? Vzdyt mu na diteti tak zalezi… :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama