Reklama

Kdo má úvěr od Beneficiálu? Potřebuji poradit.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 06.09.11 13:51
Kdo má úvěr od Beneficiálu?Potřebuji poradit.

Prosím kdo má úvěr od Beneficial finance.Potřebovala bych kopii podmínek.Úvěr jsem si brala v roce 2006.Najde se někdo kdo by mi je poslal emailem.Já jsem je ztratila :zed:

Reklama

Reakce:

pisina
Kecalka 119 příspěvků 25.10.11 09:59

Ahoj,měla jsem od této společnosti před 4 roky mobil na splátky,byla to jediná společnost,která pujčovala i ženám na MD,tudíž jsem si to vzala.Mám ještě smlouvu,takže podmínky by tam měly být.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >