Kdo máte slepovaný vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 16:20
kdo máte slepovaný vztah?

Ahojky, jsou tu nějaké ženy které mají „slepovaný vztah“? To znamená že byli s parnerem pak se rozešli na nějakou dobu, a ted jsou zase spolu? Chtěla bych se zeptat proč jste se rozešli? Jak dlouho jste byli od sebe a jak jste vztah dali zase dohromady? A jak jede váš vztah dále? Je to lepší? moc děkuji

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 26.11.17 16:27

Ne, jsem zasadne proti tomu.

Rive
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 26.11.17 16:29

Měla jsem, nevydrželo to, do teď se fackuju, že jsem to udělala, rozchod byl z jeho strany, stejně tak se chtěl vratit.
Už bych to patrně nikdy neudělala. Mnohem víc škody než užitku.

Klopotkova
Echt Kelišová 8236 příspěvků 26.11.17 16:43

My. Jsme spolu 10 let a 3× jsme byli od sebe, ale vždy jsme se k sobě vrátili, nemůžeme bez sebe být a v létě máme svatbu.

Kimiska1
Kecalka 170 příspěvků 26.11.17 16:49

Nastesti uz ne. Ale v minulosti jsem takovy mela, po navratu chvili idylka a ruzove bryle, pak des. Verila bych tomu jen v pripade, kdy by to bylo po mnoha letech, kdy se mezitim nasbiraj jiny zkusenosti a hlavne rozchod nebyl z vaznych duvodu. Jinak vubec. Duvera je fuc a nad vztahem visi strach.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 16:53

Já prosím anonym, nechci tu o vztahu psát moc veřejně.

Chodili jsme spolu ještě jako hodně mladí jen několik málo měsíců (ještě bez sexu), navíc jsme bydleli docela daleko od sebe, takže to postupně tak nějak vyšumělo. Pak jsme se shodou vnějších okolností začali po cca 2-3 letech znovu vídat a i jsme se zas dali dohromady. A už jsme spolu 6 let. :srdce:

Takže ano, je to znovu slepovaný vztah, ale nevím, nakolik tu první část můžu „počítat“. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 17:13

Ano máme. Byli a máme osudový vztah :lol: Seznámili jsme se v 16 letech, byla to láska jako trám, po cca roce jsme se rozešli…to jsme neměli ještě za sebou sex…Pak jsme na sebe naráželi…já měla jiné náctileté lásky, ale jak se objevil on, tak jsem se několikrát tajně líbali :mrgreen: :oops: Prostě on je moje osudové všechno. Pak jsem měla v 18. už docela zásadní vztah, trval 2a půl roku. Měli jsme se brát a já ho zas opustila kvůli panu Božskému :mrgreen: Pan Božský přišel z vojny a začali jsme spolu zas chodit, pak žít…byla to idylka. Bohužel pak došlo na téma svatba, on se chtěl hrozně ženit, já se bála tak mladá vdát…ale podlehla jsem, jenže když už se zařizovala svatba, tak se k tomu stavěl nevšímavě. Tak jsme se pohádali a já mu řekla, že si ho v životě nevezmu :mrgreen: A že mu to nikdy neodpustím. Od něj mě totiž vše bolí asi 100 krát hůř než od jiných, které jsem měla. A tak tato krize vyvrcholila mojí nevěrou. Bylo mi 25 let a chtěla jsem si asi dokázat, že nežiju jako usedlá vdaná paní. Jenže to už jsme s panem Božským podnikali a měli společný majetek. O tom dotyčném jsem mu řekla…ten vztah pokračoval 2,5 roku. Pan Božský se mnou podnikal a vlastnil kde co, oficiálně vystupoval jako můj partner dál (rodina by mě rozsápala, kdyby zjistila, že spolu nejsme). No a pak přišel můj ošlivý pád…a jediný kdo mi zůstal? Pan Božský. Počkal na mě, dostal mě z těžkého rozchodu s tím druhým, nechal mi volnost se vzpamatovat pomocí jiných mužů :roll: postavil mě na nohy, staral se o mě v době vážné nemoci. Pak si mě vzal, porodila jsem nám první miminko, pak druhé miminko :srdce: Toto druhé, vlastně třetí zásadní kolo trvá od roku 2006 :srdce: On je pan Božský. Po tom všem mi řekl, že přes všechno, co jsem v životě udělala mě miloval a čekal. Prej sem mu nastavila laťku příliš vysoko. Tento jediný můj špatný čin, byl prý jediný, kterým sem mu kdy ublížila a tak mi byl odpuštěno. Jenže tohle je pohádka, která se vyplní jednomu z tísíce párů :think: :srdce: A já mám pro celý zbytek života poučení. Před tím, než jsem selhala, jsem byla zásadová a plná ideálů…dnes jsem zásadová dvakrát. Měla jsem x možností něco dalšího provést, ale jsem imunní a pevná ve své zásadě. :hug: Prosím o zachování anonyma. Třeba Amélie.

Taťulda tří
Kecalka 159 příspěvků 26.11.17 17:24

Dlouho se rozmýšlím, než vztah ukončím…snažím se řešit, promluvit si s partnerkou atd. Ale když odejdu NIKDY se nevrátím!

vejilka
Závislačka 4705 příspěvků 26.11.17 17:35

Já osobně ne. Když je konec, tak je konec z nějakého důvodu. V okolí měli několikrát slepovaný vztah a nepřineslo to nikdy nic dobrého. Většinou se lidi nemění a vadí jim stále stejné věci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 18:08

Já ho vyhodila, na nátlak rodiny pak požádala aby se vrátil. Vydrželo to půl roku, bo on byl na koni, že se milostivě vrátil a podle toho se taky choval. Druhý vyhazov se konal za půl roku těsně před vánocema a suprově jsme si je s dětma užili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 18:33

Mám, byli jsme spolu cca rok, oba už jsme se blížili 30. Já chtěla děti, on chtěl počkat, ale nedokázal mi říct jak dlouho. Já jsem se pořád ptala, on vykrucoval…rozešli jsme se, měl jinou partnerku, ale já jen několikrát rande, nemohla jsem na něj přestat myslet, po 9 měsících za mnou přišel a dali jsme se zase dohromady. On zjistil, že chce být se mnou, oba jsme zjistili, že v zásadních otázkách musíme najít společné řešení, ne je odsouvat…máme vyrovnanější vztah, už je ti 6 let a máme 2 děti. Máme se rádi a respektujeme se.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6240 příspěvků 26.11.17 18:42

Jo, máme. Rozešli jsme se na 4 roky, protože jsme měli jiné představy o životě.
Přítel byl dost sobec a nevnímal moje potřeby a pocity, ale to by bylo na dlouhý povídání. Během těch 4 let jsme oba prošli osobním rozvojem a pak jsme se k sobě vrátili. Dneska jsme manželé, máme dvě děti a jsme šťastní, že jsme spolu. Vrátit se k sobě jde, ale nemůžeš počítat, že jde nastoupit do stejného vlaku. Pokud začnete tam, kde jste přestali, bude to mít rychlý konec. Nejdřív musíte změnit sami sebe a pak to možná půjde. My dva jsme hodně velká rarita a důkaz, že to jde. Ale je za tím obrovský kus práce na sobě a toho není každý schopen a ochoten.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 18:47

(Anonym z předtím, proto i zde)

Souhlasím s @Janli

Přijde mi to jako jedno z těch tvrzení, u kterých lidé, kterých se to netýká, s oblibou prohlašují „to já bych NIKDY…“, ale jen do okamžiku, než se jich to týkat začne.

Pokud je to třeba dětská (pubertální) láska - láska v dospělosti, navíc pokud to předtím neskončilo žádným ošklivým rozchodem, tak věřím, že lidi opravdu mohou prodělat určitý rozvoj, nebo si to prostě jenom ujasnit a mohou se klidně znovu slepit bez nějakých větších problémů…

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 26.11.17 20:37

Měla jsem a nevyšlo to. Znovu už to neudělám.
Ale některým to vyšlo, že na podruhé bylo navždy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >