Reklama

Kdo máte vestavnou myčku 45 cm?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.03.17 08:46
Kdo máte vestavnou myčku 45 cm?

Chystáme se koupit novou vestavnou myčku nádobí hloubka 45 cm max. Ta stávající odešla po 5 letech. Dobré typy ráda uvítám.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

uf-ounek
Extra třída :D 12436 příspěvků 06.03.17 08:49

@mofiz nemám vestavnou, ale jen podstavnou. Máme 45 cm od značky bosch. Mám jí 5 let a bez jediné závady

zakruta
Kecalka 342 příspěvků 06.03.17 08:51

Ahoj, my mame Indesitku 6 let a uz taky zacina stavkovat. Meli jsme u nas na ni opravare a ten nam doporucoval Beko. Mame vlastni studnu, takze tvrdsi vodu a rikal, ze z jeho zkusenosti je to nejlepsi pomer ceny a kvality.
Tak asi do ni pujdeme, jak tato dodela, vrazet do oprav uz nebudeme.
:nevim:

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 06.03.17 09:05

Také máme bosh několik let, musím zaklepat. :potlesk:

mizzi
Povídálka 19 příspěvků 06.03.17 09:05

Mam vestavnou Boschku 45cm, nahore se suplikem na pribory. Myslim, ze je to jediná Boschka 45 nahore se suplikem na pribory. Jsem maximálně spokojená.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.03.17 09:06

@zakruta na Beko. Jsem se také dívala. Už jsem toho prošla moc a nevím si rady.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.03.17 09:08

Bosch jsem také prohlížela, ale se sulikem jsem nenašla. Dokážete napsat typ abych se mohla podívat jak vypadá? Mám hodně špatnou zkušenost s wirphool

mizzi
Povídálka 19 příspěvků 06.03.17 09:11

Typ jsem nakonec nasla Bosch SPI 69T55EU, mam ji cca 1,5roku, ale treba se uz nedela

radulaur
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 06.03.17 09:12

My máme elektrolux, 7 let a zatím taky ne opravy…musím to rychle zaklepat :)

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.03.17 09:22

@mizzi děkuji zkusim se podívat

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.03.17 09:26
@mizzi píše:
Typ jsem nakonec nasla Bosch SPI 69T55EU, mam ji cca 1,5roku, ale treba se uz nedela

Dělá už jsem ji našla jen já potřebuji skrytý panel

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 06.03.17 09:39

U vestavne myčky nám docela dost trpěly desky okolo. Časem se lamino z linky zkroutilo a odlouplo ( deska co byla na dveřích myčky) takže další jsme už vestavnou nekupovali. Nehledě na to že linku máme 8 let a i kdybych nechal udělat nové dveře tak už budou mít jinou barvu. Proto máme volně stojící s nerezovýma dveřma. Hned vedle nerezové trouby a vypadá to velmi dobře. Už bych do vestavby nešel. Vysoké ceny a minimálná výběr!

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 06.03.17 09:59

@jakanas no my se řídíme místem který tu je a zachováním kuchyňské linky. Koupili jsme byt včetně kuchyně a nevím jak by to vypadalo tam strčit volně stojící místo vestavby. Ta linka je stará 16let asi to lamino neni

Adela
Kecalka 196 příspěvků 06.03.17 10:07

Máme vestavnou 45 cm myčku Beko už dobrých 5 let. Kromě jedné mechanické závady na dveřích - prasklá pružina, výměna za cca 500 Kč (ovšem šikovný kutil by to zvládl i sám jen s novou pružinou za pár korun) - zatím nic, ale ťukám na dřevo! Přestala jsem ale už dávno a schválně používat zásobník na lesk a podle mě se to tam nějak ucpalo, protože když tam zkouším lesk vyjímečně nalít, tak to nejde. To ale může být tím, že to tak dlouho nepoužívám. Používám tablety DM a s umytím jsem spokojená. Jedinou nevýhodu spatřuji v tom, že například o víkendech, kdy vařím trochu více, musím zapínat myčku i víc než dvakrát denně. Prostě ta 45 je malá. Navíc třeba moje máma má klasickou 60cm a když ji narve naprosto bez ladu a skladu špinavým nádobím, má ho všechno dobře umyté. Já musím do své 45cm Beko myčky nádobí poskládat opravdu s rozmyslem a nepřeplňovat ji, jinak se mi umyje velmi špatně. Je možné, že to může být právě značkou a že lepší značky tohle zvládají lépe.
 A.

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 06.03.17 10:51

Mam 3 roky Beko vestavnou 45cm a nemuzu si stezovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama