Kdo mě donutí zhubnout?! (v Praze)

Anonymní
27.11.20 12:41

Kdo mě donutí zhubnout?! (v Praze)

Od mládí jsem tlustá. Bude mi čtyřicet a chtěla bych zhubnout z devadesáti na šedesát kilo. Celý život držím diety a hubnout začínám dvakrát do týdne, jenže u toho nevydržím. Střídají se dny, kdy sním čtyři tisíce kj s těmi, kdy si dám pekáč buchet. Kdybych pořád „nehubla“, měla bych už asi 130kg, jako máma. To, že jsem to nikdy nedokázala dotáhnout do normální váhy, mě strašně demotivovalo. Mám velkou sílu, ale i zadek. Strašně bych chtěla být hubená! Nemáte někdo radu na nějakého drsného odborníka, který by mě fakt kontroloval a vynadal, když to budu flákat? Mám pocit, že kvůli „někomu“ bych to možná dokázala, ale kvůli sobě už vím, že ne. Napadla mě Dr. Cajthamlová, ale přece je takových lidí víc..?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4441
27.11.20 12:46

Za 750tis měsíčně můžeš mít nonstop dohled a garanci zhubnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6219
27.11.20 13:04

Diety jsou zlo. Jediny, ceho tim docilite, tak ze telo je pak porad nastaveny „bude nedostatek, musim ukladat“. Takze sice neco zhubnete, ale jakmile se vic najite nebo snite vic sacharidu nebo tuku, tak uz to mate ve spekach zpet.

Musite se trvale prepnout na " zdravy jidelnicek" a nejist nic mimo to. Hodne bilkovin, a spousta zeleniny, te muzete snist vicemene kolik chcete a omezit tuky a sacharidy. A postupne zarazovat vice pohybu, jak to bude telo umoznovat. A pocitat s tim, ze zhubnout z 90 na 60 kg je cesta na nekolik let.

A dalsi vec je, ze vzdycky musite chtit zhubnout vy sama. Je to vase telo. Ostatnim lidem je to vicemene uplne burt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.20 13:27

Teď jsem se docela zasmála, představila jsem si toho drsného odborníka, jak stojí dnem i nocí před ledničkou jak hradní stráž, a odhání tě svazkem kopřiv. Bohužel nikoho takovýho neznám, ale držím ti palce s hledáním. Dokud se někdo neobjeví, můžeš začít i sama s tím, že nebudeš blbnout se 4000 kj denně a nebudeš si péct nebo kupovat buchty. Co není doma, nemůže být sežráno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
27.11.20 13:29

Místo diety bych se radši začal víc hýbat. Třeba jedeš do práce, tak vystup o zastávku dřív a běž pěšky. Dělej to několik dní dokud si na to nezvykneš a pak přidávej. Bez pohybu ti ani dieta nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2119
27.11.20 13:32

@Pruhovaný_mýval Já si zas představila Ukrajince, jak jí za každý prohřešek strhne jeden nehet… když drsnýho, tak drsnýho… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
27.11.20 13:35
@Alton píše:
Bez pohybu ti ani dieta nepomůže.

Nesmysl. Hubnutí je z 90% o změně stravovacích návyků.
Jsem velký zastánce chůze, ale člověk jí spálí jen minimum kalorií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
27.11.20 13:36
@Pruhovaný_mýval píše:
drsného odborníka, jak stojí dnem i nocí před ledničkou jak hradní stráž, a odhání tě svazkem kopřiv.

To by nebyl marný job. Samozřejmě za výše zmíněných platových podmínek.

@Zumpa píše:
Za 750tis měsíčně
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
27.11.20 13:42
@Anonymní píše:
Od mládí jsem tlustá. Bude mi čtyřicet a chtěla bych zhubnout z devadesáti na šedesát kilo. Celý život držím diety a hubnout začínám dvakrát do týdne, jenže u toho nevydržím. Střídají se dny, kdy sním čtyři tisíce kj s těmi, kdy si dám pekáč buchet. Kdybych pořád „nehubla“, měla bych už asi 130kg, jako máma. To, že jsem to nikdy nedokázala dotáhnout do normální váhy, mě strašně demotivovalo. Mám velkou sílu, ale i zadek. Strašně bych chtěla být hubená! Nemáte někdo radu na nějakého drsného odborníka, který by mě fakt kontroloval a vynadal, když to budu flákat? Mám pocit, že kvůli „někomu“ bych to možná dokázala, ale kvůli sobě už vím, že ne. Napadla mě Dr. Cajthamlová, ale přece je takových lidí víc..?

Jediný člověk, který tě může donutit zhubnout, jsi ty sama. K tomu si můžeš vzít odbornou pomoc. Ale vždycky to budeš ty. Když to vzdáš a budeš to porušovat, nikdy se ti to nepovede. Navíc.. Nikdo ti nebude stát 24 hodin za zadkem a nadávat ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.20 13:43
@Moringa píše:
@Pruhovaný_mýval Já si zas představila Ukrajince, jak jí za každý prohřešek strhne jeden nehet… když drsnýho, tak drsnýho… :mrgreen:

Tak pozor, tohle fyzický násilí bylo před pár lety dost populární, když běžely v kině odstíny šedi. Kdo ví, jestli by se zakladatelce ještě nějakej fešnej Voloďa se štípačkama a rákoskou nezalíbil. Tresty to chce jednoznačně promyšlenější. Jako že za každou snědenou buchtičku pěkně vykartáčovat všechny boty, nebo umejt okna i s rámem, vyžehlit ložní prádlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2119
27.11.20 13:44
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak pozor, tohle fyzický násilí bylo před pár lety dost populární, když běžely v kině odstíny šedi. Kdo ví, jestli by se zakladatelce ještě nějakej fešnej Voloďa se štípačkama a rákoskou nezalíbil. Tresty to chce jednoznačně promyšlenější. Jako že za každou snědenou buchtičku pěkně vykartáčovat všechny boty, nebo umejt okna i s rámem, vyžehlit ložní prádlo…
Že ty si ji chceš vzít domů? :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 13:45

No a to bude asi ten problem… nemuzes jist 4000kj za den, to je jasny ze se pak nacpes nesmyslama. :roll: hele 1.1.2020 jsem vazila 96kg a dnes mam 68kg. Cvicim, beham a pocitam si kaloricke tabulky. Prijem mam vypocitany podle kalkulacky M. J.Totha (googli) a spalene kalorie hlidam chytrymi hodinkami. Netreba nic vic. Do pohybu jsem se zamilovalaa ted si to jedu hlavne na vykon, takze to jde prakticky samo. Takze, bud se dal vymlouvej, nebo zacni se sebou neco delat. Ale HNED. Ne zitra, ne za tyden. Musis chtit ty, je to tve telo a tve zdravi. Neumis si ani predstavit, jak krasne se citim, kdyz si koupim neco noveho na sebe atd…

• Citovat
  • Nahlásit
400
27.11.20 13:48
@Anonymní píše:
Od mládí jsem tlustá. Bude mi čtyřicet a chtěla bych zhubnout z devadesáti na šedesát kilo. Celý život držím diety a hubnout začínám dvakrát do týdne, jenže u toho nevydržím. Střídají se dny, kdy sním čtyři tisíce kj s těmi, kdy si dám pekáč buchet. Kdybych pořád „nehubla“, měla bych už asi 130kg, jako máma. To, že jsem to nikdy nedokázala dotáhnout do normální váhy, mě strašně demotivovalo. Mám velkou sílu, ale i zadek. Strašně bych chtěla být hubená! Nemáte někdo radu na nějakého drsného odborníka, který by mě fakt kontroloval a vynadal, když to budu flákat? Mám pocit, že kvůli „někomu“ bych to možná dokázala, ale kvůli sobě už vím, že ne. Napadla mě Dr. Cajthamlová, ale přece je takových lidí víc..?

Napiš si seznam důvodů, proč bys měla zhubnout a napiš si také seznam důvodů, proč si myslíš, že to nejde.
Pokud nejsi schopna vařit zdravější a vyváženější pokrmy v menších porcích, dneska jsou široké možnosti vč. dovážek již připravených jídel.
Taky počítej s tím, že ne vše je o jídle a budeš to muset odmakat. S tím ti pomůže nejlépe výživový poradce a trenér.
Jestli i přesto každý večer vylupneš lednici, pak je vše ztráta času a peněz také.

Pokud máš nějaké problémy, ještě můžeš zkusit zkušeného psychologa, který by tě mohl více motivovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.20 13:52
@Moringa píše: Že ty si ji chceš vzít domů? :lol:

No to u nás by zhubla. V ledničce je slovy svazek ředkviček, oschlá paprika, hořčice a vajíčka poslední záchrany. Buchtičky nevedeme. I ten pohyb by pak byl, jak by upalovala zpátky domu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
27.11.20 13:54
@MrsNorris píše:
Nesmysl. Hubnutí je z 90% o změně stravovacích návyků.
Jsem velký zastánce chůze, ale člověk jí spálí jen minimum kalorií.

Člověk hubne, když je jeho energetický výdej větší, než příjem. Když omezí jídlo a nebude se hýbat, tak jí to moc nepomůže, protože tělo nebude mít žádný výdej energie. To by to jídlo musela omezit opravdu hodně. Kvůli tomu je potřeba začít pohybem. Nemyslel jsem pouze chůzi, ale tím je dobré začít. Časem si zvykne na pohyb a pak může třeba chodit plavat, běhat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat