Kdo mi může pomoci s žádostí o insololovenci?

Anonymní
18.3.17 16:26

Kdo mi může pomoci s žádostí o insololovenci?

Dobrý den. Dostala jsem se do těžké finanční situace, tzn. že jsem byla hloupá a vzala jsem si několik půjček a myslela si že to vše zvládnu, no nezvládla, vzala jsem si další a další abych zaplatila ty předchozí, no a teď už to opravdu nezvládám. Co dodat, byla jsem hloupá. Tak jsem se to konečně rozhodla řešit insolovencí. Vytiskla jsem si z internetu tu žádost, ale zjistila jsem, že tohle nejsem schopná sama dát dohromady. Koukala jsem na ty oddlužovací společnosti, ale ty chtějí dost peněz, které bohužel nemám, to samé právník, no a tak jak jsem z nadšením začala, tak jsem taky rychle zkončila. Chci se jen zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenost s nějakou společností, která by např přistoupila na splátky za to podání insolovence, popř. právníka, soukr. osobu, cokoliv. Předem děkuji za rady. Pomůže mi to začít nový život.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

14719
18.3.17 16:57

Občanská poradna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 17:05

Nový život ti nepochybně začne. Pět let totální bídy, takže na to se připrav. Budeš ráda za základní potřeby, žádné vyskakování. Nový život ti začne až po skončení, tedy za těch pět let. Každopádně také radím občanskou poradnu či organizací, která se zabývá zadluženými osobami. Přeji ať ti to výjde a těch pět let ti rychle uteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:15

Zkus občanskou poradnu, pomůžou bezplatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56926
18.3.17 17:26

V každém větším městě existují bezplatné právní poradny (občasnké poradny).. žádné firmy nehledej..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 17:33

Jinak na ty oddlužovací společnosti si dávej pozor, často to bývají podrazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 17:44

@eumedon @glitterball @entropy @martina.se Děkuju vám všem, moc a moc, zkusim se po něčem takovém podívat. Vim že to bude těžké, ale to je i teď, takže si myslím že to zvládnu, musím.

• Nahlásit
  • Citovat
2668
18.3.17 17:47

Přeji hodně štěstí, ať se z toho dostaneš a začneš lepší etapu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 17:54

@entropy Děkuju,i díky vám určitě ano. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3548
18.3.17 18:09

Ahoj jestli ti můžu poradit nikdy si nepiš tu žádost sama je to lepší přes právníka vše za tebe vyřídí pomůže ti sice si bere třeba 15 tis ale většinou je chce splatit do těch pěti let ne najednou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
18.3.17 18:10

A co přímo insolvencni správce? Nebo bezplatná právní poradna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3548
18.3.17 18:11

Ve tvém městě určitě bude nějaký právník co se věnuje insolvenci zkus nějakého vyhledat a domluv si schůzku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 19:23

@Marca 1 @Moniňoň Díky,ten insolovenční správce mě už taky napadl, zkusím nějakému zavolat.No právě s právníky co jsem mluvila, tak právě vzdy chtěli víc peněz než jsem jim mohla dát, tak nevím, snad mi poradí nějakého v té občanské poradně, hned v pondělí se tam objednám. Sama bych to v životě nevyplnila, je to složité. Zvlášt když k někteým tě mikropujckam nemam ani smlouvu.Muzu si za to sama ale uz to nevratim, ted musim vymyslet jak z toho ven.

• Nahlásit
  • Citovat
4874
18.3.17 19:50
@Anonymní píše:
@Marca 1 @Moniňoň Díky,ten insolovenční správce mě už taky napadl, zkusím nějakému zavolat.No právě s právníky co jsem mluvila, tak právě vzdy chtěli víc peněz než jsem jim mohla dát, tak nevím, snad mi poradí nějakého v té občanské poradně, hned v pondělí se tam objednám. Sama bych to v životě nevyplnila, je to složité. Zvlášt když k někteým tě mikropujckam nemam ani smlouvu.Muzu si za to sama ale uz to nevratim, ted musim vymyslet jak z toho ven.

Hele, tam napíšeš ty, o kterych víš. Pak stejně budeš na soudě na nástěnce a věřitelé se sami přihlásí :) no a ins. správce jsem zmiňovala proto, ze mam pocit, že mi kamoska rikala, že ji pomáhal při žádosti právě on. Ale spíš měla znamyho ins spravce a ten.ji pomohl, protože pak to jde k soudu a ten správce zvolí sám.
Jinak ano, je pravda, že si 5 let nebudeš moci vyskakovat, ale to dle mě nemůžeš ani ted, zejo.. a nechat to takhle, tak to jistě budeš splácet dyl, jak pět let :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 20:07

@Moniňoň Jo takhle, prave jsem koukala co ins. spravce vlastne dela a ze by se potkal z dluznikem jeste pred soudem se nikde nepsalo.Tak zkusim obcolat ty pravniky, za to nic nedam a hlavne tu obc. poradnu, doufam ze me objednaji co nejdriv, uz fakt melu z posledniho, asi nic nemuze byt horsi nez tohle co ted zazivam, musim z toho cen nebo to nedopadne dobre. A jeste jednou dekuju vsem za podporu. :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama