Reklama

Kdo mi poradí, kde by se dala sehnat podprsenka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zoimu
Nováček 8 příspěvků 20.08.18 09:39
Kdo mi poradí, kde by se dala sehnat .... podprsenka

Divé, ale je to tak, nejsem schopná na sebe sehnat podprsenku. Právě jsem se dostala do stavu, kdy jsem se rozloučila s poslední…
Nikdy jsem neměla konfekční postavu, jsem přesvědčená, že jsem měla být chlap a na poslední chvilku si to tam někdo nahoře rozmyslel a jsem ženská. Nebo se mi nevyplatila moje nechuť k frontám a zatím co ostatní ženy stály frontu na postavu, vlasy, prsa. Ja jsem si stoupla, kde nikdo nebyl. Když bych měla nahlásit svoje míry tak to nezní špatně 126-98-127. Pravda obvod v pase a přes boky býval výrazně menší (dvojčata v pozdním věku si vybrala svoji daň), ale jinak na co bych si měla stěžovat, že… 126 přes prsa… vidíte obrázek kojné od mědvědů?… tak já ho trochu upravím… pod prsama mám 111. Kalhoty jsou sice problém, ale stále se seženou a mohu si i vybírat, boty kupuji s 90% v pánském (mám velikost 44) a jsem ráda když mám 2 modely za rok (tedy 1× sandály na léto a 1× sportovní na ostatní roční období) kozačky jsem nosila naposledy na základce a lodičky si hýčkám, protože když je na sebe vůbec seženu… kromě velké nohy mám i extra vysoký nárt a širokou nohu… stojí výrazně na 1000 Kč. Ale spodní prádlo je oříšek. Na mě není velikost košíčků, obvod 110 se dá sehnat, ale košíčky? Podle měření přes prsa by to byl košíček B, ovšem výrobci pro mne z nepochopitelných důvodů velikosti košíčků zvětšují úměrně velikosti obvodu… výsledek… Do košíčků B bych do každého potřebovala tak dvoje froté ponožky mého přítele. Košíčky A jsem ještě v této velikosti za posledních 10 nesehnala… tedy ano jednou jsem zkusila podprsenku 110 A bez výstuže a moje už tak dost pochroumané sebevědomí v tomu směru dostalo ránu, byla mi strašně velká, i pod trikem bylo vidět jak mám tu podprsenku na prsou velkou a jak se tam různě roluje a dělá vlny. Potřebovala bych 110 v A ale vystuženou… kam bych vrazila vycpávky. Ale není… v roce 2008 jsem měla kliku a sehnala jsem ji… nějáká americká firma je dělala, nakoupila jsem si tenkrát všechny varianty a barvy, ale potom už se nedala objednávat, jestli zkrachovali, čert ví, a od té doby nic, prostě podprsenku neseženu… Jsem moc stará na to, abych chodila bez, i když teď mi nic jiného nezbývá. A tak hledám radu… nemáte někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verunecka289
Závislačka 3287 příspěvků 20.08.18 09:50

A nešlo by si nechat ušít na zakázku? Dneska šije spousta lidí, tak snad by se našel i někdo, kdo zvládne i spodní prádlo? :think: já mám teda po dětech trochu opačný problém a nakupuju v H&M ty jejich bezkosticové, ale to asi pro tebe nebude to pravé, když chceš vyztužené :think:

kiwiovka
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 20.08.18 09:51

Zkuste Astratex, tam zadáte své míry a ono vám to napíše velikost a rovnou i nabídne které podprsenky jsou pro vás ideální :) Já si je kupuji jen odtud, doporučila jsem je i kolegyni a ta se také trefila na první dobrou. Takže maximální spokojenost.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 20.08.18 09:54

Najit schopnou svadlenu a nechat si usit nekolik kousku presne na miru. Vycpe to kde bude potreba, zvoli potrebnou tloustku raminek atd. Takhle bych to s takovymi mirami asi resila ja. :nevim:

Příspěvek upraven 20.08.18 v 09:55

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 8116 příspěvků 20.08.18 09:55

@kiwiovka Ano Astratex je dobrý, velikosti odpovídají a zboží se dá vrátit, když nesedí. Nebo zajít do specializované prodejny a nechat si poradit. Pak už budeš vědět velikost podprsenky a můžeš nakupovat po netu. Mám dobré zkušenosti i se značkami Timo a Werso.

ka2ka
Extra třída :D 12660 příspěvků 1 inzerát 20.08.18 09:55

https://www.daniela-pradlo.cz/…nka-big-1104#…

Zoimu
Nováček 8 příspěvků 20.08.18 09:59

Tal přesně tuhle podprsenku jsem si tenkrát zkoušela, myslím že to je to tak košíček C, kdyby to bylo třeba v 85, ale oni to A v 110 dělají fakt strašně velké

MP Janka
Povídálka 11 příspěvků 20.08.18 10:12

Zkus zadat míry sem: https://www.spravnapodprsenka.cz/poradna/

Nebo přímo kamenný obchod Správné podprsenky ( Praha a od září myslím Jihlava?) nebo Caresse (Praha, Brno a od září České Budějovice)
Já mám na velikost prsou zas malý obvod, takže jinde nenakupuju.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 20.08.18 10:20

Zadej si do vyhledavace - pradlo na miru Lena. Je to nejaka mensi firma z Ostravy.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 20.08.18 10:22

@Zoimu Vyzkoušej Cellbes (eshop), tam si to můžeš nakombinovat, třeba 105A, 75D, prostě super. Nebo pokud chceš kamenný obchod a jsi z Prahy nebo Plzně, tak se stav v prodejnách Le Chaton. Sice tam je prádlo dražší, ale zatím vždycky jsem tam našla tu pravou podprsenku. Prodavačky tam jsou fakt odbornice a myslím, že na každou postavu najdou to pravé.

addicted
Povídálka 24 příspěvků 20.08.18 10:23

@Zoimu Taky mě hned napadlo nechat si někde ušít. Nejtěžší na tom šití budou asi ty košíčky, možná je to teda blbost, ale napadlo mě jít někam koupit nějakou obvodem menší podprsenku a vyzkoušet ji jen jako na ty košíčky - jen přiložit, jestli jsou dobře velké, vyztužené, hezké :lol: a pak by šly přešít už jen ty ramínka a zapínání. ;) Ale teda nevím, jestli je to reálně proveditelné, asi lepší se nejdřív zeptat toho, kdo by to pak šil, jestli to takhle jde.. :D
Anebo pak další varianta co nosí moje kamarádka - samodržící podprsenka, nezapíná se kolem hrudníku, jen se nějak „lepí“ na prsa, má to hooodně přilnavou tu vnitřní stranu (kromě prostoru pro bradavky), je normálně vyztužená, má to pomalu lepší push-up efekt než klasická na ramínka. Objednávala to tedy někde z wishe, ale teď jsem viděla podobnou třeba v New Yorkeru, stála asi 250 Kč, jen měla tedy horší zapínání mezi prsy (takový plastový klip), kamarádka má mezi prsy sněrovací a celkově si ji nemůže vynachválit, že nikde nic netlačí, drží kde má, plus nejsou nikde vidět ramínka. A tam vybíráš tedy jen velikost košíčků. Taky se rozmýšlím, že ji zkusím. :D

Hoa Mai
Kelišová 5564 příspěvků 14 inzerátů 20.08.18 10:25

@Zoimu A nešlo by si třeba vybrat podprsenku podle velikosti košíčků a nedostatečný objem nastavit takovými těmi prodlužovači? Mám na mysli něco takového https://www.bonprix.cz/…-podprsenky/?…

mall1976
Kecalka 346 příspěvků 20.08.18 10:25

@Zoimu já nevím, ale pokud si zadám tvoje míry, které jsi uvedla, tak mi vychází 100/F, na atratexu 100/E (taky to tak mám, že astratex mi ukazuje o číslo menší košíček). Nevybíráš si spíše špatný střih podprsenky?

kjhui
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 20.08.18 10:31

@Zoimu
ahoj, když koukám na moje oblíbené Timo tak tam aktuálně mají 110B a 115C co by ti podle tvého popisu mohlo být.. ale Timo se musí vyzkoušet, mají úplně jiné číslování/tvarování košíčků než je běžné supermárketové .. plus kdyby byl obvod malý tak jde přidat pohodlné prodlužovačky zapínání .. myslím že by sis tu mohla vybrat, mají rozptyl od 65K po 115E, tj. podprdy pro opravdové ženské, né 75B kraječka s gumičkou pro dvacítky..

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 20.08.18 10:43

podprsenku s menším obvodem, která sedí v košíčcích a použít nástavec na zapínání, ten to zvětší, myslím, až o pět centimetrů.. to mi poradila prodavačka ve Správné podprsence, když mi podprda seděla na košíčky a škrtila přes hrudník, říkala, že hlavní je, jak to sedí na prsa a obvod se upraví

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama