Kdo mi poradí? Těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina96
Stálice 87 příspěvků 12.04.18 13:08
Kdo mi poradí? Těhotenství?

Ahoj holky mám tady pro Vás menší záhadu. Doufám, že mi někdo dokáže říct co se vlastně děje. Už 4 měsíce se snažíme o mimi. Ale mám teď nějaké zvláštní cykly. MS chodí jak se ji zachce a dva měsíce jsem byla dokonce úplně bez ni. Šla jsem na vyvolávačku za 5 dnů přišla MS, ale jen krátká 2 dny slabé krvácení plus špinění den před a den po. Po té jsem měla v puse kovovou chuť, tak si říkám, ze je to zvláštní, ze zkusím udělat TT. Měla jsem tři pozitivní testy dělala jsem si je v rozmezí pěti dnů a když jsem si udělala další test tak už byl negativní a další také až včera jsem našla na testu ducha. V pondělí a úterý jsem k tomu měla silné menstruační bolesti, tak jsem myslela, ze jsem byla těhotná, ale ze to odejde, ze se během dne až dvou dnů MS spustí, ale MS zase nikde. Hlavně mi prosím nepište ať testuju, protože vidím, ze to nemá absolutně cenu. Doktor mě vezme až za týden, tak jestli aspoň některá trochu nevíte o co by mohlo jít. Plus mám neustále pozitivní ovulacni testy. Stejně silnou čárku jako kontrolní. Chci vědět co se deje. Protože jak se mužem pokoušet o mimi, když těhotenský test je pozitivní jak se mu zlíbí a ovulaci podle proužku mám vlastně každý den :? Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.04.18 13:10

Dojdi si na krev jako samoplátce nebo prostě počkej do kontroly :nevim:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 12.04.18 13:12

No uvidíš, spíš bych řekla, že těhotná jsi. Ale otázka je, jestli doktor za týden něco uvidí.
Asi bych tomu nechala volný průběh, užívala si sex. A na rovnání cyklu zkusila nějaké bylinky, gynex nebo hormonální cvičení. Pokud jsi vysadila HA, tak je možné že to bude blbnout ještě nějakou chvíli.

Janina96
Stálice 87 příspěvků 12.04.18 13:14

@P4ja

Děkuji za odpověď. HA neberu už přes rok. Napadlo mě, ze ten pozitivní test způsobuje cysta, ale je zvláštní, ze by jednou vylucoval ten hormon po druhé ne a pak zase ano :roll:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 12.04.18 13:19

@Janina96 A neměla jsi jinak citlivé testy? A jak vypadal cyklus před těmi 4 měsíci?? Taky blbnul??

Janina96
Stálice 87 příspěvků 12.04.18 13:23

@P4ja
Vůbec ne. Začali jsme se snažit až se mi vše srovnalo. Měla jsem 25 na kterých to bylo vidět intimed značka a clearblue. A dělala jsem pořad ty stejně. Až teď jsem koupila mamatest který zkusím až zítra.

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 12.04.18 13:45

@Janina96 Tak to je divný no :( Uvidíš zítra, držím palce :)

Janina96
Stálice 87 příspěvků 12.04.18 13:49

@P4ja
Dekuju. A myslíš, ze je možnost vůbec těhotenství? Nebo to spis děla například ta cysta nějaká? Lékáma to nebude… žádné neberu. HCG by mělo každý den sílit a ne jednou tak ze to zachytí 25 test a po druhé ani ducha. :zed:

lachtanice86
Kelišová 5410 příspěvků 12.04.18 13:50

Tak si zajdi na krev jako samoplatce

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 12.04.18 13:52

@Janina96 To nevím, možnost asi je pořád, dokud to nedostaneš. Doktor ti řekne víc až tě zkontroluje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 14:52

Ahoj holky :mavam: předem se omlouvám za anonym, ale zatím nechci, aby se o tom někdo v mém okolí dozvěděl. O miminko se s přítelem zatím aktivně nesnažíme, ale 100% se ani nechráníme. Dnes mám týden zpožděnou MS. Před cca 10 dny mě začali bolet záda v dolní části, ale myslela jsem si, že je to tím, že jsem delší dobu stála. Do teď jsem jinak žádné příznaky neměla. Jen od včera mi je tak nějak zvláštně - mám křeče do břicha, čekala jsem, že to je způsobené příchodem MS, ale stále nic. Dnes mě začala i pálit žáha, převládá i nechutenství (což je v mém případě velmi neobvyklé) a každou chvíli běhám na malou. Už jsem několikrát testovala, ale stále negativní. Vím, že mi většina z Vás poradí jít na krevní testy a jsem už objednaná na pondělí. Jen mě zajímá Váš názor - co myslím, může to znamenat těhotenství? Nikdy jsem zpoždění neměla, maximálně 1-2 dny, ale nikdy ne týden. Máte nějaká zkušenosti s těhotenskými příznaky a nebo s negativními TT?
Děkuji :kytka:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 12.04.18 15:01

No, všechny těhu příznaky si člověk může vseugerovat a nebo vypozorovat, když chce. Takže tím bych se nestresovala a hlavně zaměňuješ ty, které se objevují na začátku těhu, ale třeba žáha pálí většinou proto, že se zvětší bříško a tlačí na žaludek a to předpokládám nemáš. Spíš se zkus hodit do klidu a ono to přijde :)

Těhotná být můžeš a nemít žádné příznaky a nebo taky mít všechno a nebýt. Opravdu ti nejvíc řekne krev a papírové testy.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.04.18 15:35

Jestli máš cykly jinak pravidelné, tak s týdenním zpožděním by byl test už jasně pozitivní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama