Kdo mi tu před rokem a půl vykládal karty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alisekR
Kelišová 5620 příspěvků 10.10.14 10:48
Kdo mi tu před rokem a půl vykládal karty??

Holky, prosím je tu někdo, kdo vykládá karty? Asi před rokem a půl se tu někdo na to ptal, já se zapojila do diskuze a pak nám nějaká hodná duše vyložila karty a mě jako zoufalci ve snažení o druhé miminko, prozradila, že je to na tuty otázka dní a já fakt byla těhotná. :srdce: Moc jí za to děkuju, ale bohužel jsem si nějak smazala celou tu diskuzi, ale už jí nemůžu najít. Mám sice svojí kartářku, ale ta se teď dala na politiku a nemá čas mě objednat, dokud nebude po volbách a rozdělování křesel v zastupitelstvu :mrgreen: :mrgreen: A já dost nutně potřebuju nasměrovat a radu pro manžela kvůli změně zaměstnání. Těm televizním věštkám nevěřím. Je tu prosím někdo, kdo by zodpověděl na dálku otázečku?? :lol:

Reakce:
Petule030
Kelišová 5809 příspěvků 10.10.14 10:56

Nebo napiš otázku i nám, „smrtelníkům“ ;)

kelynka
Kelišová 6756 příspěvků 10.10.14 11:01

@alisekR Alenka pastelka z televize je super, zkus ji.. ;)

alisekR
Kelišová 5620 příspěvků 10.10.14 11:12

Manžel dělá ve firmě 10 let. Najednou se tam začínají dít divné věci a nikdo neví co bude. Je tam na pozici vedoucího na jednom odd. Minulý týden dostal nabídku zúčastnit se výběrka v jiné firmě, jde tam příští týden. Zajímalo by mě, jestli má takovou změnu udělat, vypadá to, že o něj mají zájem poměrně velký, nejsme si jisti, jestli budou ochotni akceptovat jeho finanční požadavky a hlavně, jestli má jít jinam, dostane tam smlouvu na rok a pak možnost prodloužení. Chci vědět, jestli si nepohorší, a jak by to bylo u něj v práci dál, pokud by setrval a čekal až se to tam začne hroutit??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 10.10.14 11:21

Ať se výběrového řízení účastní a pak se uvidí, třeba ho vůbec nevyberou a řešíte to zbytečně dopředu :nevim:

alisekR
Kelišová 5620 příspěvků 10.10.14 11:50

Když ono to vypadá, že ho vemou, jde tam na nižší pozici, než dělá teď ve svojí práci, v této firmě ta samá vyšší pozice bude k mání výhledově, ten člověk pude do důchodu, tak manželo řekli, že kdyby mu nevadilo vzít u nich dočasně nižší funkci, než bude volné místo vedoucího. Asi o něj dost stojí, nezůčstní se ani klasického výběrového, jen jde na pohovor s personalistou. Tak nevíme, jasně, že nejduležitejší bude manželův pocit z té firmy a to jestli budou nakonec akceptovat jeho představu o platu. Zatím byli svolní souhlasit s jeho představou, otázka je jak to bude pak v praxi.

Petule030
Kelišová 5809 příspěvků 12.10.14 21:22

@alisekR Tak tohle je důležité rozhodnutí :think: S manželem to proberte, je nejisté brát práci na smlouvu na rok a nikde žádná jistota s prodloužením či povýšením. Ale pokud vše ve stávající práci jde do kopru, tak bych asi zbytečně nečekala na to, až se Titanic potopí…
Ať jde manžel na pohovor, přednese své finanční požadavky, udělá si obrázek o zaměstnavateli. Podle toho, jaké pocity budou v manželovi převládat, bych volila. Jistotu práce nemá asi nikde :nevim:

alisekR
Kelišová 5620 příspěvků 13.10.14 21:44

Začíná to být zajímavý, asi v té firmě hodně stojí o to ho přetáhnout k nim. Nabídli mu pěkné podmínky. Teď musí o souhlasu konkrétního platu pro něj rozhodnout sám majitel v Německu. Tak uvidíme, jak to dopadne. Už jsem stejně objednaná ke kartářce, už mi dala termín. Jdu k ní pro jistotu. Chci vědět, že pokud to dopadne tak a tak, že je rozhodnutí správné a tak. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >