Kdo nakupuje v Ikea Brno nebo Ostrava - potřebuju rám skříně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vanilková zmrzlina
Povídálka 20 příspěvků 10.01.19 07:33
Kdo nakupuje v Ikea Brno nebo Ostrava

Ahoj,
nevíte o někom, kdo posílá za poplatek zboží z Ikea? Potřebovala bych někoho, kdo ale nakupuje v Brně nebo Ostravě, protože se toto zboží dá koupit pouze tam, Praha je vyprodaná… :-)

Reakce:
Fiškuska
Povídálka 31 příspěvků 10.01.19 07:58

O jaké zboží se jedná? Já občas do brněnské Ikey chodím…

vanilková zmrzlina
Povídálka 20 příspěvků 10.01.19 11:09

Rám skříně… :( Právě už na něj máme dvířka, police atd. ale rám nám chybí… Zabalený rám má 11kg, délku 87 cm, šířku 57 cm a výšku 7 cm.
Akorát, jak už je jen v Brně a Ostravě, tak jejich počet rychle ubývá. V Brně aktuálně 2ks…

Fiškuska
Povídálka 31 příspěvků 10.01.19 13:48

Aha, tak to není žádná drobnost :) to bohužel nepomůžu… zkoušela jste tam volat? Třeba by vám to přivezli přímo z Ikey…

vanilková zmrzlina
Povídálka 20 příspěvků 10.01.19 15:31

Bohužel z jiné Ikey nám to nepošlou. Přidělí nám na nákup zboží s dopravou nejbližší Ikeu, což je pro nás Praha Černý most, kde ten rám není…
No, on ten rám není zas tak velký. Je to jeden díl do skládačky modulové skříně, zbylé rámy máme, ale tenhle jeden nám chybí a bez toho prostě skříni nepostavíme. Podle kontroly skladových zásob se ani nechystá další dodávka toho rámu. Četla jsem, že některé maminky na mimibazaru nabízí za poplatek nákup a odeslání zboží z Ikey, jenže nemůžu dohledat, která to nabízí v Brně nebo Ostravě. Našla jsem jen Prahu a jednu z Krnova, ale ta neodepisuje…

Fiškuska
Povídálka 31 příspěvků 11.01.19 07:49

Zkusím se zeptat přítele, jestli bychom tam nezajeli autem, sama bohužel řidičák nemám. Pošlete mi prosím odkaz? Nic ale neslibuju :)

Fiškuska
Povídálka 31 příspěvků 11.01.19 11:42

Ještě mě napadlo, že tam vlastně nemusí člověk jezdit osobně, ale jde to objednat online, nebo se pletu?

vanilková zmrzlina
Povídálka 20 příspěvků 12.01.19 20:36

Jj, jde objednat online, ale Ikea vam automaticky priradi nejblizsi Ikea pobocku, ktera je pro nas na Cernym moste, kde ten dil nemaji. Za dopravu ze vzdalenejsi pobocky se plati 3500kc… Takze to se fakt vyplati, kdyz ten ram stoji 600kc. :D
Jinak dekuji za ochotu, ale uz jsem nasla pani z Ostravy, ktera se preposilanim zabyva. I s dopravou nas to bude stat 800 kc, takze proti nabidce z Ikey nesrovnatelna cena… :D

Fiškuska
Povídálka 31 příspěvků 13.01.19 13:32

Super, tak to jsem ráda, že jste to nakonec vyřešila :)

Poniresi
Nováček 2 příspěvky 13.01.19 14:12
Ikea Brno

Prosím, našel by se zde někdo,kdo by mi byl ochoten zakoupit v Ikee Brno plakát a rámeček?Nikde jinde bohužel není…moc děkuji…

vanilková zmrzlina
Povídálka 20 příspěvků 14.01.19 22:11

Zkuste pohledat na mimibazaru, par maminek jsem tam nasla, co se zabyva preprodejem z Ikey, ale pouze z Ostravy a Prahy. Mozna tam je i nekdo z Brna, dal uz jsem nehledala, potom, co jsem nasla.

Poniresi
Nováček 2 příspěvky 15.01.19 09:52

Děkuji,no právě jsem narazila jen na Ostravu a Praha-Zličín,Brno nikdo, bohužel..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >