Kdo odolal pokušení aneb nech si zajít chuť - platonické lásky

1899
6.8.13 09:03

Kdo odolal pokušení aneb nech si zajít chuť

Ahoj dnes jedno odlehčené téma. Jaké jste zažívali nebo zažíváte platonické lásky? Mrzí vás, že se to nikdy nezvrtlo nebo jste na sebe hrdé, že jste neudělaly, čeho byste litovali? Jak na to vzpomínáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.8.13 09:26

Radši anonymně:Já jsem se kdysi strašně, ale fakt strašně zamilovala do svého učitele na VŠ :oops: Jenže byl tak minimálně o 20 let starší než já a navíc se říkalo, že je na muže. Prostě holek si ani nevšiml. No tak toho jsem strašně milovala a dodnes mě mrzí, že si mě ani nevšiml :,(
Napadlo mě, že bych mu třeba poslala dopis, nebo email, ale pak jsem si říkala, že by se třeba dozvěděl, že jsem to já a byl by to trapas :roll: Takže jsem vlastně nic nepodnikla, ale myslím na něj dodnes. :oops: Anonymka 24

• Nahlásit
  • Citovat
7139
6.8.13 09:34

Mojí první platonickou láskou ( ty dětské nepočítám ) byl můj manžel, kdyby se tenkrát něco zvrtlo určitě bychom spolu cca o 11 let později nezaložili rodinu, takže ráda jsem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 15:38

Radši anonymně, zrovna prožívám něco podobného, cítím cosi ke svému šéfovi. Nedokážu říct, jestli jsem do něj zamilovaná, žádné motýlky v břiše nemám. Ale myslím na něj kudy chodím a je mi v jeho společnosti hrozně fajn. Strašně se v tom plácám, chtěla bych ho, ale rozum velí NE. jsme oba zadaní a nechci nic zkazit. Ach jo…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 15:54
@Anonymní píše:
Radši anonymně, zrovna prožívám něco podobného, cítím cosi ke svému šéfovi. Nedokážu říct, jestli jsem do něj zamilovaná, žádné motýlky v břiše nemám. Ale myslím na něj kudy chodím a je mi v jeho společnosti hrozně fajn. Strašně se v tom plácám, chtěla bych ho, ale rozum velí NE. jsme oba zadaní a nechci nic zkazit. Ach jo…

Tak ted resim. uplne to stejne - akorat v jinem „vztahu“ je to muj dodavatel. Ale vidame se cca 2 do. mesice. Ale aspon mi to zlepsuje naladu, v noci me sny :-D On je zadany a ja taky - a nechci prekrocit tu zakazanou hranici.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 16:02
@Anonymní píše:
Tak ted resim. uplne to stejne - akorat v jinem „vztahu“ je to muj dodavatel. Ale vidame se cca 2 do. mesice. Ale aspon mi to zlepsuje naladu, v noci me sny :-D On je zadany a ja taky - a nechci prekrocit tu zakazanou hranici.

já ho vidím každý den a to je masakr. Sice se mi alespoň díky tomu chodí do práce veseleji, ale jinak se v tom fakt plácám. A nejradši bych tomu pokušení podlehla…

(podřízená)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 16:12
@Anonymní píše:
já ho vidím každý den a to je masakr. Sice se mi alespoň díky tomu chodí do práce veseleji, ale jinak se v tom fakt plácám. A nejradši bych tomu pokušení podlehla…(podřízená)

to verim, zecse v tom placas. Ja tohle zazila taky ale s tim ze je to nakonec muj pritel. :-D Ale ted me laka dodavatel.- doma nic moc - on vzdy slozi kompliment a uz i pozval na schuzku. Zatim odolavam - radi mi rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
16985
6.8.13 16:17
@lukresia píše:
Mojí první platonickou láskou ( ty dětské nepočítám ) byl můj manžel, kdyby se tenkrát něco zvrtlo určitě bychom spolu cca o 11 let později nezaložili rodinu, takže ráda jsem :D

nejromantictejsi pribeh, co jsem kdy slysela :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taková jedna...
1.1.14 23:22

Platonicka laska… Nekdo se mi libi a ja to nechci nechat nikam zajit (jsme oba zadani), ale mam problem, myslim, ze to na me muze byt poznat. Mam obavy ze rudnu a koktam (asi jo?), stydim se za to a prijdu si smesna :oops: Co s tim? Ten muz je nekdo koho potkavam mezi dalsima lidma a ja nechci byt za blazna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1689
1.1.14 23:27

Mrzi me to, byla jsem na stredni zamilovana.On do me taky.Ale nebavily jsme se spolu jen sem si s nim psala smsky..nevim proc…Nam to vyhovovalo? Kazdopadne po 4letech skola skoncila a ted si obcas napisem ale uz jsme kazdy jinde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Medžika
1.1.14 23:32

Já jich mám hrozně moc :oops:,jsem sama takžese klidně můžou ozívat jeden po druhém :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1484
1.1.14 23:39

Tak moje první láska začla když jsem chodila do páté třídy a byla dlouhá, vodili jsme se za ručičky až do osmičky. Pak jsme šli každý na jinou školu a 4 roky se neviděli, pak jsme se jednou potkali na ulici, chvíli jsme na sebe koukali a pak šli na kafe které trvalo 8 hodin. Vyměnili si čísla s tím, že se druhý den spolu sejdeme. Jenže ani jeden jsme nezavolali.Pak jsme se zase nejaký čas neviděli a zase se potkali, jenže já už byla vdaná :oops: začali jsme se scházet potajnu, líbali jsme se objímali mazlili u něj v bytě, a když to mělo přijít že bychom se spolu vyspali, něuděla jsem to. Dodnes na něj myslím, a lituju že jsem to neuděla. Byla to moje největší láska. Už jsme se neviděli 7 let a někdy když jsem ve městě přeju si ho potkat…Můj syn má jeho jméno :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862
1.1.14 23:40

@Taková jedna… pokud to není alkoholik - Quasimodo, tak proč bys byla za blázna, že se ti líbí nějaký chlap? Koukni se na muže, ti po ženských čumí a ještě komentujou a za blázny nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taková jedna...
1.1.14 23:52

@Knihomyš neprijde mi to vhodne. Stydim se pred ostatnima lidma i pred nim. Moc ho neznam, par tydnu, ale mam pocit ze na nej porad ziram a ze se chovam jak cvok, ze to proste musi videt a vedet :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
10862
2.1.14 00:42

@Taková jedna… co přesně na tom není vhodné? že se ti líbí pěkný chlap? ber to s humorem, to jsou prostě hormony nezávislé na vůli. jemu to nanejvýš zvedne ego.
Pokud odoláš, tak je vše OK.
A vůbec, máš štěstí, že máš v okolí někoho, na kom si oko odpočine, tak si to užívej. Až budeš vyklepaná slunečnice, kterou vzruší maximálně dortík v cukrárně, tak na to budeš vzpomínat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama