Kdo odstavoval dvouleťáka - co bolest prsou?

nikol.ondrášovka
21.6.13 22:19

Kdo odstavoval dvouleťáka - co bolest prsou?

Ahoj holky, je tu někdo kdo ostavoval dvouleté dítě nebo starší? Je mi divný že mě nějak nebolí prsa, ne že bych si stěžovala :mrgreen: ale je to teď dva dny co nekojím, přijde to ještě? Asi ještě není šance aby už mléko bylo fuč? Nějak se mi to nechce zjišťovat mačkáním :D Díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13827
21.6.13 22:24

Já zatím odstavila jen jedno prso a to bylo v pohodě. Nepije z něj měsíc a půl a včera jsem ho zmáčkla a už toho moc nebylo. Chtěla jsem odstavit i druhé, ze kterého pije jen ráno - jeden den jsem vynechala kojení ráno a prso jak balvan + bolest a zarudnutí na jedné straně, takže nevím, jak postupovat dál :nevim:. Buď ráda, že ti to jde v pohodě ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
21.6.13 22:25

Já jo :) malý bylo 2,5
proběhlo to úplně v pohodě, žádná bolest, akorát prsa po tak dlouhodobém kojení byla v katastrofálním stavu, jak tady píšou holky jako sáčky na hady :D
tak rok trvalo než se jim aspoň trochu vrátil tvar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12667
21.6.13 22:26

@nikol.ondrášovka nie si tehotna? Ak ano, tak telo je rado, ze uz koncis a sustredi sa na tehotenstvo. Ak nie, tak bud rada, ze to ide tak v pohode :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
21.6.13 22:30

Tehotna nejsem, ale tak je mi to divne, protože jsem zapomněla napsat, že jsem ho kojila za den i 30×, vždy přišel, cucnul odešel, a vždy na usnutí, tak se dívím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21.6.13 22:44

U mě to bylo taky tak, žádná bolest nic, pak mě to nedalo a zkoušela jsem něco vymáčknout asi po 14ti dnech a kdybych chtěla tak by to asi ještě šlo :-). Takže podle mě můžeš být v klidu je to prostě u každýho jinak jako se vším okolo dětí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2495
21.6.13 22:47

Ja jeste teda kojim malymu je 19mesicu ale vetsinou jen pred spanim a obcas si rekne odpo a taky by me zajimalo jak to bude az prestanu jestli budou bolet prsa atd. Obcas se stane ze si to neuvedomim a kojim treba 3 dny z jednoho ale prsa neboli a ani nic, tak snad to pak bude dobry :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29701
21.6.13 22:49

Takhle stary dite uz vetsinou moc nevypije…ja to mela u vsech tri uplne bez problemu, mliko jeste nejakou dobu bylo, ale ztratilo se bezbolestne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
21.6.13 22:51

Všude čtu jak to bolí, tak se tomu snad vyhnu, pamatuju si jeden zánět a ten přijemnej teda nebyl :D Ale pořád mám nutkání zmáčknout, holt zvyk je zvyk po dvou letech :lol: respektive 23měsících

• Citovat
  • Nahlásit
29701
21.6.13 22:53
@nikol.ondrášovka píše:
Všude čtu jak to bolí, tak se tomu snad vyhnu, pamatuju si jeden zánět a ten přijemnej teda nebyl :D Ale pořád mám nutkání zmáčknout, holt zvyk je zvyk po dvou letech :lol: respektive 23měsících

No boli to u kojence, kdyz to stopnes za plnyho kojeni, je to vetsinou celkem drama. Tohle uz je v pohode, az na vyjimky, je jasny, ze pokud nekdo koji o 106, dite toho hodne vypije, bude to mit dost podobny, jako s kojencem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
21.6.13 22:55

@asha Díky za radu, uvidím, jestli se to třeba ještě nerozjede :) ta bolest :D

• Citovat
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
21.6.13 22:56

Nebo aby ještě nezačlo samovolně unikat mlíko :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
29701
21.6.13 23:01
@nikol.ondrášovka píše:
Nebo aby ještě nezačlo samovolně unikat mlíko :nevim: :mrgreen:
:nevim:
Ja kojila jeste ve 23 mesicich 6× denne a parkrat v noci. A to tak, ze dost :mrgreen: A v 25 mesicich se odstavil, to uz jsem kojila jen jednou. A nic… :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
21.6.13 23:04

Já kojila malýho téměř do 2 let. Ráno a v noci se vzbudil 2×. Snažila jsem se omezovat, malej spíš se ke konci už jen konejšil u prsu :) Přestala jsem a prsa nebolela. Spíš bych brala nějakou vychytávku, aby nebyly jako hadry :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
21.6.13 23:05

@asha No ja to ted musela utnout násilně, protože mi lezl na prsa všude a byl neodbytnýý a to planujem svatbu, na konci srpna, jinak bych možná ještě kojila přes léto aspoň :nevim: 6× denně, to nic není :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat