Kdo opravdu otěhotněl při špatném braní antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kalomi
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 01.01.19 20:19
kdo opravdu otehotnel při špatném braní antikoncepce?

Zdravím, často se všude píše, že když vynechate jednu pilulku v prvním týdnu je možné riziko otěhotnět, a tak mě zajímá, otěhotněla některá ? :)

Příspěvek upraven 01.01.19 v 20:44

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20634 příspěvků 01.01.19 20:37

Tady otěhotněla dokonce při správném užívání tak každá třetí, tak si dávej bacha :lol:

Marcelka146
Kelišová 5079 příspěvků 01.01.19 20:39

Já jsem za celých 7 let užívání zapomněla cca 5× a jednou se mi povedlo zapomenout nasadit po týdenní pauze o 3 dny a nikdy jsem neotěhotněla.
Taky mě to zajímá,protože ve svém okolí,co ženy tvrdili,že selhala antikoncepce,tak ji poctivě nebraly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 20:55

Jo, já. Ale už si nepamatuji, v jakém týdnů jsem měla ten výpadek. Nevzala jsem asi 4 prášky, pak jsem pokračovala. A pak jsem vesele brala další plato. Ale jednalo se o třífázovou antikoncepci. Celé to skončilo SP.

Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 01.01.19 20:58

@Run přesně tak a budou přísahat, že se to tak děje normálně. Já antinu brala před lety, někdy jsem vzala později i o 10 hodin, párkrát zapomněla, ale vždycky jsem dodržela rady v příbalovém letáku a dítě porodila plánovaně před rokem. Mezitím jsem fungovala i pár let bez prášků :nevim:.

Ajovka
Povídálka 35 příspěvků 01.01.19 20:58

Já jo, byli jsme týden na dovolené na Moravě, která byla víceméně jen o alkoholu a z celého týdne jsem měla asi jen 2 nebo 3 prášky. Následující měsíc MS nepřišla a všechny testy vyšly pozitivní. Kdyz jsem to říkala Dr. Tak mi říkala, že alkohol ve větší míře určitě ovlivní funkčnost antikoncepce a že podle výpočtů jsem neměla prášky v době ovulace. Ale určitě záleží na druhu antikoncepce. Měla jsem nějakou s extra nízkým počtem hormonů kvuli léčbě štítné žlázy. :think: ;)

Maritina
Kecalka 164 příspěvků 01.01.19 20:59

Ja jsem mela pri kojeni po sestinedeli po druhem porodu,od zacatku mi nesedla,ale dr trvala na tom,at jeste pockam s vymenou,ze se to ze zacatku stava a tak jsem se po mesici dockala pozitivniho tehu testu a dnes mi tu beha treti spunt.Podotykam,ze jsem nevynechala a brala poctive.Takze tablety nejsou spolehlive.

Nora2
Kecalka 170 příspěvků 01.01.19 21:04
@Maritina píše:
Ja jsem mela pri kojeni po sestinedeli po druhem porodu,od zacatku mi nesedla,ale dr trvala na tom,at jeste pockam s vymenou,ze se to ze zacatku stava a tak jsem se po mesici dockala pozitivniho tehu testu a dnes mi tu beha treti spunt.Podotykam,ze jsem nevynechala a brala poctive.Takze tablety nejsou spolehlive.

A jak jste poznala, že Vám nesedla?

terien
Echt Kelišová 8967 příspěvků 01.01.19 21:07
@Run píše:
Tady otěhotněla dokonce při správném užívání tak každá třetí, tak si dávej bacha :lol:
:palec: :palec: já s ní kolikrát dělala psí kusy a nikdy neotěhotněla.
zuracz1
Kecalka 351 příspěvků 01.01.19 21:07
@Run píše:
Tady otěhotněla dokonce při správném užívání tak každá třetí, tak si dávej bacha :lol:

a jedna tvrdí, že asi otěhotněla i bez sexu :lol: :lol:

Ajovka
Povídálka 35 příspěvků 01.01.19 21:08
g.sandova
Závislačka 3916 příspěvků 01.01.19 21:12

@terien kamarádka brala blbě, vůbec to nechápu, že dospelej člověk může být tak blbej a otehotnela. Cumela jak puk

kalomi
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 01.01.19 21:16

Vy jste všichni v dobré náladě :lol: :lol:

Příspěvek upraven 01.01.19 v 21:23

Nora2
Kecalka 170 příspěvků 01.01.19 21:16
@Ajovka píše:
Já jo, byli jsme týden na dovolené na Moravě, která byla víceméně jen o alkoholu a z celého týdne jsem měla asi jen 2 nebo 3 prášky. Následující měsíc MS nepřišla a všechny testy vyšly pozitivní. Kdyz jsem to říkala Dr. Tak mi říkala, že alkohol ve větší míře určitě ovlivní funkčnost antikoncepce a že podle výpočtů jsem neměla prášky v době ovulace. Ale určitě záleží na druhu antikoncepce. Měla jsem nějakou s extra nízkým počtem hormonů kvuli léčbě štítné žlázy. :think: ;)

Jakoze jste v týdnu místo 7 prášku užila jenom 3 nebo 4 prášky? Jinak alkohol sám o sobě negativně neovlivní antikoncepci, ale ve velkém množství může ovlivnit střevní mikroflóru a tudíž i vstřebání prášku, ještě kdyz se v důsledku něj pozvracíte.

Nora2
Kecalka 170 příspěvků 01.01.19 21:19
@Ajovka píše:
Já jo, byli jsme týden na dovolené na Moravě, která byla víceméně jen o alkoholu a z celého týdne jsem měla asi jen 2 nebo 3 prášky. Následující měsíc MS nepřišla a všechny testy vyšly pozitivní. Kdyz jsem to říkala Dr. Tak mi říkala, že alkohol ve větší míře určitě ovlivní funkčnost antikoncepce a že podle výpočtů jsem neměla prášky v době ovulace. Ale určitě záleží na druhu antikoncepce. Měla jsem nějakou s extra nízkým počtem hormonů kvuli léčbě štítné žlázy. :think: ;)
Jakoze jste v týdnu místo 7 prášku užila jenom 3 nebo 4 prášky? Jinak alkohol sám o sobě negativně neovlivní antikoncepci, ale ve velkém množství může ovlivnit střevní mikroflóru a tudíž i vstřebání prášku, ještě kdyz se v důsledku něj pozvracíte.
@kalomi píše:
Vy jste všichni v dobré náladě :lol: :lol:
Já chci bejby i nechci :oops: no ale nemám ovulaci už pár let. Teď mi začaly problemy tak gyn. nasadila nizkohormonovou antikoncepci. Jedno platicko mam za sebou, ted jsem zacla minulou stredu druhe. Ale vcera jsem si nevzala prášek protoze jsem vedela ze budu pit a dneska taky ne. Ale zitra uz nejspis vezmu a budu dal pokračovat. A tak me to dneska napadlo.
Zda tam je nějaká šance k otehotneni :grin:
Spíš by neměla být, když přeci antina zabraňuje dozrávání vajíčka :think:

Wtf. To je myšleno vážně tenhle dotaz?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >