Kdo poradí?? 7 dní zpožděná menstruace a test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 06:17
Kdo poradi?? 7dni zpozdena Ms TT negativni

Ahojky holky tak opet dotaz 29.4.posledni Ms delka cca 3-4dny Ms.. Mezitim byl nekolikrat s pritelem nechraneny sex… A jiz dnes mam 7 dni meskani Ms.. Jinak mam pobolivani obcas napeti prsou (podle přítele mam i zvětšená prsa) obcas pobolivani v brisku a hlavne porad bych spala…Ale test je negativní myslíte ze je šance těhotenství?? Mam se objednat na gynekologii nebo jeste pockat zda test neco prozradi?? ???? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šáruší
Závislačka 3018 příspěvků 03.06.19 06:26

Tak je větší pravděpodobnost, že těhotná nejsi, příznaky si vsugerováváš a jde o anovulační cyklus. K doktoru si dojít můžeš, koukne na tebe, dá ti vyvolávačku. Ale těhotná spíš nejsi. Zajdi si do laborky na odběry na HCG jako samoplátce, ale naděje si moc nedělej.

Majky28
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 06:31

@Šáruší tak ja jsem si to nepripoustela… Takze nejaka sugesce nevim no.. Uvidíme bud skocim do laborky nebo rovnou v doktorovi…

Šáruší
Závislačka 3018 příspěvků 03.06.19 06:34
@Majky28 píše:
@Šáruší tak ja jsem si to nepripoustela… Takze nejaka sugesce nevim no.. Uvidíme bud skocim do laborky nebo rovnou v doktorovi…

mohla jsi otěhotnět později, že byla posunutá ovulace, ale to by nebyla ani tak vysoká hladina progesteronu který dělá těhotenské příznaky. Nebo jsi jedna z těch vzácných žen, co nevylučují HCG do moči. To je ale opravdu vzácné. Takže s větší pravděpodobností těhotná nejsi a skutečně je to sugesce.

Majky28
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 06:36

@Šáruší no každopádně ti dekuji za radu a uvidime jak to dopadne :blush:

Dee10
Kecalka 289 příspěvků 03.06.19 07:12

@Majky28 samozřejmě těhotná být můžeš, ale taky nemusíš. Já jsem měla třeba těhotenský test negativní ještě 14 dní po vynechání MS a důvod? Ovulace den před MS :D samozřejmě jsem, ale nečekala na pozitivní test, protože dva týdny byl negativní, takže jsem šla k dr. kde mi vzala krev a výsledek? Teď začínám 15.týden :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 07:13

A kdy byla ovulace víš? Bez toho se nedá moc odhadnout o co jde

Dee10
Kecalka 289 příspěvků 03.06.19 07:17

@Tichošlápek přesně :palec: @Majky28 jestli si měříš třeba BT, nebo děláš ovulační testy, tak je pak celkem jednoduché přijít na to co ti je :) a jestli ne, tak třeba ještě počkat a nebo se radši hned objednat k doktorovi. Jde taky o to jestli máš pravidelnou MS :)

Majky28
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 07:25

@Dee10 jsem tim prave zaskocena u prvniho mi tehu test ukazal hned 3dny po opozdeni ms… Tak uvidíme no :blush:ale jinak děkuji

Majky28
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 07:27

@Tichošlápek tak to ja nemerim nic :face_with_hand_over_mouth: :rolling_eyes: nechavali jsme to na volne noze Ms jsem mela vzdy pravidelnou max den opozdeni

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 07:42

@Majky28 tak to bych pockala na zpoždění 14 dni a pak šla k dr :) ale dokud nedosla ms, naděje je vždy

Majky28
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 07:59

@Tichošlápek právě ze bych taky chtela pockat ale znas to nervozita je v plnem proudu :grin: :face_with_hand_over_mouth:ale asi mi nezbyde nic nez pockat

Kajka9
Závislačka 4613 příspěvků 03.06.19 12:50

To ti nikdo neřekne.. bud si těhotná ale měla si později ovu proto na testech nic nebo to může být cysta nebo prasklá cysta nebo nějaký hormonální výkyv… často si žena může vsugerovat příznaky těhu
Jiank k dr zavolej až budeš mít zpoždění 14 dní…a předtím udělej ještě test

Majky28
Povídálka 13 příspěvků 03.06.19 13:13

@Kajka9 ok dobre dekuji za tvou odpoved :blush:

Lucka43
Nováček 1 příspěvek 07.06.19 13:10
Zpoždění MS

Dobrý den, dnes je to 10 dní, co mám zpoždění MS. TT jsem nedělala, ale jelikož jsem pohlavní styk neměla tak je těhotenství vyloučeno, proto se chci zeptat, zda je možné, že by za zpoždění mohla nemoc..? Minulý měsíc jsem brala troje antibiotika a stále se necítím úplně fit. (rýma, občas pokašlávám) Myslíte, že je to ten důvod, nebo už se mám obávat něčeho horšího? Děkuji za odpověď :blush:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama