Kdo poradí s názvem filmu - prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarkeTha77
Stálice 92 příspěvků 30.09.18 21:22
Kdo poradí s názvem filmu - prosím?

Milé dámy :kytka:

straší mi v hlavě filmy a nemůžu je najít. Zkoušela jsem fb, všechno, tak ještě zkusím to emimino :D Chtěla bych zjistit co za filmy se mi to vybavuje, viděla jsem je strašně dávno.

1. Z filmu si vybavuji pouze matku, která pláče nad rakví svého dítěte, rakev je ozdobená a matka ji hladí, je někde v pietní místnosti, a pak se tam prolínají scény jak vypráví o nebi a někdo tam jede na koni
  1. Je to ze starší doby, asi válečné nebo tak. Rodina má dítě a potřebuje pro ně léky, snad penicilin. Ta rodina má postupně tři děti. Vybavuji si scénu, jak někdo běží v dešti a pak je tam hned porod
  1. žena má rozdvojenou osobnost, sedí ve vaně a vypráví někomu o své druhé osobnosti
  1. žena před někým prchá, mizí, mění identitu. Vybavuji si scénu, kde říká jiné jméno. Je tam i milostný příběh, dlouhá sexuální scéna. Je to ze starší doby a drama, takže žádné scifi nebo dobrodružné.
  1. Učitel se jednou vyspí se svou studentkou, náhodně a dostane AIDS. Má rodinu, je to o životě té rodiny po nakažení

Kdo ví názvy filmů a zná je, udělá dobrý skutek :kytka: :andel: :hug:

Reakce:

Uživatel je onlineDragonflyy
Stálice 52 příspěvků 30.09.18 22:02

Za pětka bude Noci s nepřítelem?

Fazulina
Závislačka 3839 příspěvků 30.09.18 22:25

Pětka může být i film s Jennifer Lopez - Dost!

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 30.09.18 22:29

Taky me napadly Noci s nepritelem… jinak netusim…

Diana69
Kecalka 147 příspěvků 11 inzerátů 30.09.18 23:23

Taky mě u 5 napadl film DOST

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 01.10.18 09:30

Není 4) Americká krása?

MarkeTha77
Stálice 92 příspěvků 01.10.18 18:45

Děkuji všem za rady. Kdyby někdo poradil ještě budu ráda ???? :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >