Reklama

Kdo poradí s názvem filmu - prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarkeTha77
Stálice 83 příspěvků 30.09.18 21:22
Kdo poradí s názvem filmu - prosím?

Milé dámy :kytka:

straší mi v hlavě filmy a nemůžu je najít. Zkoušela jsem fb, všechno, tak ještě zkusím to emimino :D Chtěla bych zjistit co za filmy se mi to vybavuje, viděla jsem je strašně dávno.

1. Z filmu si vybavuji pouze matku, která pláče nad rakví svého dítěte, rakev je ozdobená a matka ji hladí, je někde v pietní místnosti, a pak se tam prolínají scény jak vypráví o nebi a někdo tam jede na koni
  1. Je to ze starší doby, asi válečné nebo tak. Rodina má dítě a potřebuje pro ně léky, snad penicilin. Ta rodina má postupně tři děti. Vybavuji si scénu, jak někdo běží v dešti a pak je tam hned porod
  1. žena má rozdvojenou osobnost, sedí ve vaně a vypráví někomu o své druhé osobnosti
  1. žena před někým prchá, mizí, mění identitu. Vybavuji si scénu, kde říká jiné jméno. Je tam i milostný příběh, dlouhá sexuální scéna. Je to ze starší doby a drama, takže žádné scifi nebo dobrodružné.
  1. Učitel se jednou vyspí se svou studentkou, náhodně a dostane AIDS. Má rodinu, je to o životě té rodiny po nakažení

Kdo ví názvy filmů a zná je, udělá dobrý skutek :kytka: :andel: :hug:

Reklama

Reakce:

Dragonflyy
Povídálka 42 příspěvků 30.09.18 22:02

Za pětka bude Noci s nepřítelem?

Fazulina
Závislačka 3478 příspěvků 30.09.18 22:25

Pětka může být i film s Jennifer Lopez - Dost!

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27284 příspěvků 9 inzerátů 30.09.18 22:29

Taky me napadly Noci s nepritelem… jinak netusim…

Diana69
Kecalka 113 příspěvků 17 inzerátů 30.09.18 23:23

Taky mě u 5 napadl film DOST

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 01.10.18 09:30

Není 4) Americká krása?

MarkeTha77
Stálice 83 příspěvků 01.10.18 18:45

Děkuji všem za rady. Kdyby někdo poradil ještě budu ráda ???? :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >