Kdo prosím pracuje v české průmyslové pojišťovně ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 19:24
Kdo prosím pracuje v české průmyslové pojišťovně ?

Zdravím,
Potřebovala bych vědět, jak cpzp jedna v případě nedoplatku na zdravotním. Napsala bych jim přímo, ale nechci psát anonymně a když se podepíši, tak me hned najdou.

Situace je taková: před dvěma roky jsem se odhlásila ze zdravotního, protože jsem odjela do ciziny- mimo EU. Cely rok jsem měla kryty ročním cestovním soukromým pojištěním. Po roce jsem zacla brigadnicit, ale teď jsem zjistila, ze žádné zdravotní za me není placeno.
Potrebuji se přihlásit na pojišťovnu a doplatit 10 měsíců pojištění a začít platit jako samoplatce.
Budu si moct dohodnout s nimi splatkovy kalendar? Kolem 17 000 naráz si nemohu dovolit.
Můj největší strach je, ze by mi řekli zaplatte to cele nebo podame navrh na exekuci a tím by se částka navýšila.
Utesuji se tim, ze se exekuce snad nepodavaji na lidi co v ČR nemaji žádný majetek a příjem ale kdo vi.
Kdyby někdo pracoval na cpzp a řekl mi jejich postup, byla bych moc vděčná.
 Dekuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >