Kdo se chce zbavit celulitidy? Nebo změnit tělo?

22.7.13 09:21

Kdo se chce zbavit celulitidy? Neb změnit tělo?

Zdravím všechny.
Chtěla jsem se zeptat zda tu není nějaká slečna, dáma, žena, co se snaží změnit své tělo? Ať už hubnout, zpevnit tělo či zbavit se celulitidy? Co Vám pomáhá jak se motivujete? Stravujete? Ja jsem hubena až, až, ale problémové partie ( hýždě, stehna, lýtka ) jsou spíše bez svalů a s mírnou celulitidou.
Půjde někdo sdílet poznatky? Či se podporovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58858
22.7.13 09:27

Kde jsou svaly, mizí celulitida.. cvič problémové partie, uvidíš, že to ustoupí :palec: já nejsem zrovna hubená, ale díky cvičení tyhle problémy zmizely.. fakt to pomohlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 09:34

To cvičeni je horší, nez jidelnicek :D ja mám třeba vyrysovane břicho tip top, ale nohy ne :? A co jsi cvičila? Mas nejake speciální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 09:35

Já jsem taky hubená, hlavně ruce, pas, už skoro žádný prsa :lol:,ale stehna mám samou celulitidu, pěknej tvaroh :lol: Začala jsem běhat, obden ráno v 6h-zatím 30-40 min, potom si dám hned dřepy, posiluju vnitřní stranu stehen s takovým tím posilovadlem-motýlem a masíruju stehna kartáčem s hrbolama, tak uvidím…Nejím sladký, jím docela zdravě, moc nedietím, protože pak moc hubnu, vylezou mi klíční kosti, žádný prsa a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58858
22.7.13 09:47

@Tamara.Muller na FB 30ti denní výzvu. Zadek :mrgreen: u mě je problém to břicho :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
22.7.13 09:55

Tak já jsem byla vždyckyštíhlá, pevná, poměrně svalnatá. v těhotenství jsem nesportovala vůbec, nabrala jsem 22,5kg.to už mám dole, ale celulitida hrozná halvně na stehnech. začalajsem chodit 3krát týdně na rolletic a ten hnus mizí. zadní stehna skoro hladká, ostatní ještě hrbolaté, ale o hodně lepší. byla jsem devětkrát. chce to ještě nějakou aerobní činnost k tomu, ale jsem líná :cert:

• Citovat
  • Upravit
mončís
22.7.13 10:15

Já jsem také sportovní typ, běhám a jezdím na kole.. když neběhám tak doma posiluji stehna a zadek.. a celulitida je stejně :,( vážím 50kg takže hubnout už opravdu nemusím :lol: ale ta celulitida mě pěkně štve!! :,( už jsem jí měla před těhotenstvím..

• Nahlásit
  • Citovat
22.7.13 10:31

Tak já se ted vrátila z behani v kombinaci s dřepy :) a mám toho dost :mrgreen: to bych měla asi jeste trochu doma uklidit, ale nemám energii aspon ne teď :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 10:37

Koukám, ze vsechny máme stejny problém. Jsi @mončís postavě asi trochu tedy me podobná… Ja merim nejaky 183 cm a vážím 58 kg takže hubnout snad taky nemusím a jeste nejsem postavove takovy ten hubenour a spíše slachovita postava. Taky jsem přemýšlela o nějakých těch plošinách a vakuech. Napadly me i ty vakuové drenaze, jak ti nohy zabali do tech termo nohavic. Ale nevím jestli to nejdou vyhozené peníze?! @tatranka1 ty říkáš, ze to tedy funguje? :) ja si doma ted posledních par dni dělám zabaly přímo na celulitidu. Nevím zatím zda to funguje na celulitidu, ale tekla bych, ze ano a každopádně ta pokožka je hladsi. Omlouvám se za preklepy pisi na mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
22.7.13 11:00

@Tamara.Muller to já jsem prcek, 158 cm měřím :lol: no já nevím, já tady na to moc nevěřím :think: ale když tady bude někdo komu to pomohlo tak bych to taky možná zkusila :)

• Nahlásit
  • Citovat
tatranka1
22.7.13 11:37

@Tamara.Muller
já jsem na podobný věci taky nikdy nevěřila a nehodlala do toho rvát prachy, ale mám to do 5min u baráku, dceru beru s sebou, hraje si tam, tak pro mě ideální řešení. nemám hlídání na jiný cvičení, ráno v 6 nevstanu. a všude je hlídání až od 3 letmám 158cm/50-51kg. ale povolenina velká.
s dřívějším partnerem jsem měla vyrýsované snad i uši :mrgreen: dělal kulturistiku a trenéra, tak cvíčo a jídelníček na mítu. takže vím co a jak bych měla a co na mě funguje nejvíc. na hubnutí běh. svaly už taky nechci, tedy ne určitě co jsem měla dřív.
ale můj muž je úplně jiného zaměření, sice taky sportuje ale jen rekreačně a rád jí a já s ním. ale vynechala jsem teď bílé, čerstvé pečivo a na břichu je to znát.

• Citovat
  • Upravit
22.7.13 12:06

@mončís to jsi o něco tedy menší pravda :kytka: @tatranka1 na tu to pry zabírá ;) tak bychom to mohly zkusit taky…!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.7.13 12:10

@Tamara.Muller: A co cvičíš na bříško, že ho máš vyrýsovaný? S tím já má největší problém…Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 12:13

@tatranka1 no takže tobe se to vázne perfektne hodi ;) to je super! Hlavne, ze to pomáhá a kolik to tak stoji? Můžeš prosím jeste jednou napsat ten název přesně? A kdy jsi ty vysledky zacala vnímat? Můj manžel je bývali kulturista ( sportovním nasazením, ale živí se něčím jinam), jenže kdyz jsme se vzali, ja mi zacala vařit, on říkal, ze je se mnou doma rad, ze nechces chodit moc pryc a čas věnovat me. :mrgreen: a ja zacala vyvaret, snídaně, svačiny, obědy a večeře. Moucnicky a prd od doby co jsme spolu přibral 32kg :mrgreen: nejhorší je, ze ja ty smaženy jidla a moucniky nejím… A on se uz ted moc hýbat nechce. Pry je vyčerpány z prace…coz na jednu stranu chápu, ale nedělá ted uz vůbec nic :? A nejhorší jsou diskuze, ze ja jsi pry nechutné hubena z jeho strany. :nevim: spis bych řekla, ze tim zastira to, ze jemu vadi, ze nevypada jako dřív, ale nema čas a chut a kdyz ma jde hrát golf. U kterého tedy moc tuku nespali…,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 12:50

@Trueinka uz 2 roky cvičim podle tohohle cca 5× tydne 45 minut. http://m.youtube.com/watch?…. Ale je to neuvěřitelný zahul! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama