Kdo se k plaché dívce ve znamení Štíra hodí více?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Scorpia
Povídálka 17 příspěvků 03.02.17 11:04
Kdo se k plaché dívce ve znamení Štíra hodí více?

Zdravím, ačkoli jsem Štír, jsem tichá, málomluvná bytost. Byla jsem zamilovaná do okouzlujícího Střelce, s tváří anděla, ten mě však ignoruje a jeví nezájem. Nu a nyní se o mě začal ucházet pozemský, citlivý a také stydlivý muž ve znamení Býka. Pořád se na mě dívá, otevírá mi dveře, povídá si se mnou i o důvěrných věcech. Ano, své kouzlo má, je také krásný, má hrozně hodné oči a srdce. Co si mám však počít, když si vzpomenu na toho podmanivého avšak egoistického muže střelce? Co dělat?
Děkuji za odpověď. :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34130 příspěvků 03.02.17 11:16

Vzpoměla jsem si na senzační vtip - obrázek - muž a žena pod peřinou po koitu. Slečna se ptá „pane, nejste vy náhodou ve znamení štíra? Po píchání vámi se cítím totiž poněkud otrávená.“

Hele, když na tebe nesedla charakteristika ke tvému znamení, ačkoli byla sepsána tak, aby sedla na 95% populace, není čas se zamyslet nad podstatou astrologie? Jestli ten Býk snese tvůj styl mluvy, jdi do něj :-)

Tarinka
Echt Kelišová 8210 příspěvků 03.02.17 11:22

@Pudloslava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobrej vtip

AnastazieB
Echt Kelišová 8362 příspěvků 03.02.17 11:34

@Scorpia když tě Střelec s tváří anděla nechce, tak je stejně bezpředmětné to řešit ne? Jinak neporadím, já si vybírám muže podle toho, jestli se zamiluju já do něj a on do mne, znamení jsem nikdy neřešila.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27332 příspěvků 03.02.17 11:39
@Scorpia píše:
Zdravím, ačkoli jsem Štír, jsem tichá, málomluvná bytost. Byla jsem zamilovaná do okouzlujícího Střelce, s tváří anděla, ten mě však ignoruje a jeví nezájem. Nu a nyní se o mě začal ucházet pozemský, citlivý a také stydlivý muž ve znamení Býka. Pořád se na mě dívá, otevírá mi dveře, povídá si se mnou i o důvěrných věcech. Ano, své kouzlo má, je také krásný, má hrozně hodné oči a srdce. Co si mám však počít, když si vzpomenu na toho podmanivého avšak egoistického muže střelce? Co dělat?
Děkuji za odpověď. :mavam:

vykašlat se na oba dva a najít si hodného rodinného raka… nejlépe takového, který se ti bude líbit, bude ti sympatický, bude ti vonět a bude tě přitahovat a ty jeho taky… možná to nebude muset být ani rak, ale klidně i nějaké jiné znamení… nejlépe najít si někoho, s kým si budeš mít co říct, budete mít aspoň jeden společný koníček nebo stejné či podobné zájmy a názory na život a bude vám spolu fajn…

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 03.02.17 11:47

@Scorpia
Já bych přestala číst v horoskopu a rozhlédla se kolem. Jsem z dvojčat a každá má jinou povahu. To jsme obě Blíženci. Mně sednul Beran, jí Lev. Ale já se nejdřív starala o jiné věci než datum narození O tom to fakt není ;)

Tarinka
Echt Kelišová 8210 příspěvků 03.02.17 11:49

Tak jestli jsi do byka zamilovana, tak s nim chod. To je vcelku jedno, co je zac. Ono treba je jen nesmelej pri dvoreni, jinak muze byt az se trochu otrka.

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 03.02.17 11:50

V dnešní době opravdu někdo volí partnera podle horoskopu? Vážně???

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.02.17 12:04

Řekni tomu býkovi o tom podmanivém střelci a jestli je ten býk skutečně býkem, tak si se střelcem poradí. :mrgreen:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17556 příspěvků 03.02.17 12:13

Ještě že mí rodiče nečetli horoskopy - bych tady nebyla :mrgreen: protože oni dva se k sobě údajně vůbec, ale vůbec nehoděj. Už skoro 39 let 8)

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 03.02.17 12:15

@Pudloslava hi hi :mrgreen:
@Scorpia stejná znamení mají podobné povahy… co jsem si stihla všimnout :think: ale taky to je ovlivněné výchovou a a td.
Jenže když tě někdo nechce… :nevim:
Jinak mi tvoje vyjadřování připomíná filmy pro pamětníky :mrgreen: :srdce:

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 03.02.17 12:20

Poradila bych partnera, kterému nebude vadit žena která je ochotná řídit svůj život horoskopy. Znám dost chlapů co by tohle nesnesli.

žampion
Závislačka 3731 příspěvků 03.02.17 12:23

K plaché dívce ve znamení Štíra, by se hodil normální chlap rodinného založení v jakémkoliv znamení, značka s velkou převelikou trpělivostí. :nevim:

Ketris
Echt Kelišová 9449 příspěvků 03.02.17 12:29

No hlavně si dávej pozot na Kozoroha :jazyk:

nostress
Extra třída :D 13380 příspěvků 03.02.17 12:35
@Ketris píše:
No hlavně si dávej pozot na Kozoroha :jazyk:

Nebo na vola. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >