Kdo se mnou od zítřka přestane kouřit?

302
5.12.19 15:22

Kdo se mnou od zítřka přestane kouřit?

Krásné odpoledne přeju. Nastal u mě ideální čas přestat kouřit a tak bych to od zítřka ráda zahájila. Mám ale slabou vůli a mé okolí mě nepodporuje. Přidá se ke mě zítra někdo, ať v tom můžeme jet společně? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.12.19 15:32
@Michaela2495 píše:
Krásné odpoledne přeju. Nastal u mě ideální čas přestat kouřit a tak bych to od zítřka ráda zahájila. Mám ale slabou vůli a mé okolí mě nepodporuje. Přidá se ke mě zítra někdo, ať v tom můžeme jet společně? :kytka:

Ja. Jestli zitra udelam atestaci, tak uz na to ani nehrabnu :mrgreen:
Tak drzim palce na odvykacku.

• Citovat
  • Nahlásit
302
5.12.19 15:43
@Anonymní píše:
Ja. Jestli zitra udelam atestaci, tak uz na to ani nehrabnu :mrgreen:
Tak drzim palce na odvykacku.

Tyy jo, tak to držím pěsti hlavně já tobě. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
5.12.19 16:05
@Michaela2495 píše:
Krásné odpoledne přeju. Nastal u mě ideální čas přestat kouřit a tak bych to od zítřka ráda zahájila. Mám ale slabou vůli a mé okolí mě nepodporuje. Přidá se ke mě zítra někdo, ať v tom můžeme jet společně? :kytka:

Já se nepřidám (nekouřím), ale držím palce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
885
5.12.19 16:08

Jak dlouho kouříte, je to vůbec možný si říct přestanu a konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
5.12.19 16:11
@sabinka098 píše:
Jak dlouho kouříte, je to vůbec možný si říct přestanu a konec.

Spousta lidí to dokázala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
5.12.19 16:18
@Michaela2495 píše:

Hodně štěstí já nekouřím 5 let a pořád mi to chybí. Lituji že jsem s tým začala kéž by šel vrátit čas a nikdy nezacit. Tak snad se to povede. Ty nepotrebujes podporu. Mě taky nikdo nepodpořil. Ty musíš chtít. Jedině tak se Ti to povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
5.12.19 16:30

Držím palce :palec: jde to, první měsíce je to těžší, obzvlášť, když všichni příbuzní a kamarádi kouří a ještě ti nabídnou :lol:, ale třeba já přestala už při tušení, že bych mohla být těhotná.. ještě před pozitivním testem. Šlo to a už se k tomu nevrátím. Smrdí mi to, jsem ráda že šetřím svoje zdraví i peněženku :pankac:.
Takže hodně sil a pevnou vůli :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 16:34
@Michaela2495 píše:
Tyy jo, tak to držím pěsti hlavně já tobě. :hug:

Dík :D Ale přestanu asi i když mě vyrazí. Dceři to vadí, tak i kvůli tomu. A to nekouřím doma.

• Citovat
  • Nahlásit
297
5.12.19 16:36

Holky držím palce, já přestala kouřit po čtrnácti letech a dá se to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
5.12.19 16:37

@pajulinkaa :potlesk: :potlesk: :potlesk: :dance: :dance: Jsem těhotná přestala jsem ze dne na den a smrdí mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
5.12.19 16:40

Devcata, drzim vam palce!!! Loni jsem po 20 letech prestala a rok jsem zvykala Nicorette, nejdriv 4mg, potom 2mg a letos jsem zahodila i ty zvejky :dance: :dance: :dance: je to silene, ale stoji to za to. A tulipanovi hodne stesti u atestace :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 16:41

Nekouřím tři měsíce a začínám čtvrty. Posledních 14 dní mám ukrutnou chuť na cigáro. Jsem i trochu nervózní. Na váze to zatim vidět není. Ale nikdo kolem mě nekouří, tak to docela zvládám. Když je nejhůř, tak se jdu podívat na svoje moje krásné drahé boty, které jsem si koupila za ušetřené peníze. Ty peníze mě vlastně taky trochu motivují. Není přece normální dát stovku za něco co mi škodí a škodí i všem okolo. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1075
5.12.19 16:52
@Anonymní píše:
Nekouřím tři měsíce a začínám čtvrty. Posledních 14 dní mám ukrutnou chuť na cigáro. Jsem i trochu nervózní. Na váze to zatim vidět není. Ale nikdo kolem mě nekouří, tak to docela zvládám. Když je nejhůř, tak se jdu podívat na svoje moje krásné drahé boty, které jsem si koupila za ušetřené peníze. Ty peníze mě vlastně taky trochu motivují. Není přece normální dát stovku za něco co mi škodí a škodí i všem okolo. :zed:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32103
5.12.19 17:06
@Anonymní píše:
Není přece normální dát stovku za něco co mi škodí a škodí i všem okolo. :zed:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit