Kdo se snaží od ledna o druhé miminko? - sem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 09.01.18 15:14
Kdo se snaží od ledna ó druhé miminko sem ????

Ahojky holky, je tu někdo kdo se začíná od ledna snažit ó druhé miminko?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Kattii
Kecalka 397 příspěvků 09.01.18 15:19

@Meggynka Ahojky, přidávám se :-) :mavam:

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 09.01.18 15:22

@Kattii Ahojky, vítám tě :mavam: kolik je prvnímu dítěti? Prckovi budou na konci ledna 2 roky. Tak jsem si říkala že zkusíme druhé, ale bude to asi zase na dlouho. První trvalo rok a půl.

Kattii
Kecalka 397 příspěvků 09.01.18 16:00

Malé je 10 měsíců :oops: V říjnu jsem musela na revizi, přestalo bohužel tlouct srdíčko v 10.týdnu. Těhotenství to bylo neplánované, ale už jsme se těšili. Bylo nám to moc líto, takže jsem si řekli, že to od ledna zkusíme pořádně a plánovaně. Nepočítám, že to půjde hned. Dceru jsem měla až po 9. měsících snažení (před ní jsem také potratila - bez revize)- Tak doufám, že jsem si už všechnu smůlu vybrala. Odkud jsi? :mavam:

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 09.01.18 16:14

Já se taky přidávám :)

Uživatel je onlineAndyR
Závislačka 2729 příspěvků 09.01.18 16:38

Ahoj holky, vemete mě taky do party, i když nám se už zadařilo :)))ted v lednu jsem našla dvě čárky na testu :dance: povedlo se na třetí pokus?))) JInak máme ještě chlapečka 23.12. mu byli 3 roky :kytka:

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 09.01.18 16:58
@AndyR píše:
Ahoj holky, vemete mě taky do party, i když nám se už zadařilo :)))ted v lednu jsem našla dvě čárky na testu :dance: povedlo se na třetí pokus?))) JInak máme ještě chlapečka 23.12. mu byli 3 roky :kytka:

Jeeee tak to gratuluji :)

Uživatel je onlineAndyR
Závislačka 2729 příspěvků 09.01.18 17:02

@Enicka děkuji:))vubec jsem nečekala, že i druhý prcek pujde takle rychle :))jak jsi na to Ty? :-)

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 09.01.18 17:10
@AndyR píše:
@Enicka děkuji:))vubec jsem nečekala, že i druhý prcek pujde takle rychle :))jak jsi na to Ty? :-)

No j, á zatím na ty dvě čárky cekam :) ale první se povedlo až po půl roce, takže to asi hned tak nebude

Uživatel je onlineAndyR
Závislačka 2729 příspěvků 09.01.18 17:17
@Enicka píše:
No j, á zatím na ty dvě čárky cekam :) ale první se povedlo až po půl roce, takže to asi hned tak nebude

tak co Ty víš:)))že se první nepovedlo hned neznamená, že na druhé budete taky čekat pů roku:)) a třeba to zrovna pujde hned :* přeju Ti to

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 09.01.18 17:20

@AndyR děkuji to si moc hodná ????Uvidíme no, ale ani s tím zas tak nespechame, malá má 15 měsíců, takže ten půlrok by zas tak nevadil :)

Uživatel je onlineAndyR
Závislačka 2729 příspěvků 09.01.18 17:25

@Enicka jéé taková prdlinka maličká, tak to máte uplně v poho a v klídečku:))Nás lump měl právě 3 roky, tak sjem si řikala, že by bylo fajn, aby to klaplo tak, aby od sebe byli prckové tak nejvíce ty 4 roky a ono to, díky Bohu, fakt vyšlo :cert:

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 09.01.18 17:42

@AndyR No je maličká, ale já už to chci mít za sebou ten porod, tak do toho du tak brzo po sobě…pro mě to byl hrozný zážitek a jedinačka zase nechci…

Romčís
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 09.01.18 18:23

Ahoj taky se snazim o druhe sice ne od ledna ale uz od kvetna ale snazime se :)

Petisek89
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 09.01.18 18:30

Ahoj, jestli se můžu přidat, teď v lednu jsem po 4 měsících snažení tedy už našla //. Doma máme 18m holčičku.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama