Kdo šel z blond barvy vlasů na hnědou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 03.01.17 21:45
Kdo šel z blond barvy vlasů na hnědou?

Ahoj holky, asi 20 let si odbarvuji středně hnědé vlasy do zářivé blond (respektive v kadeřnictví, ne doma). Už mám ale z odbarvování hodně zničené vlasy, už nechtějí absorbovat odbarvovač, obden musím dávat regeneraci, kvalita se výrazně zhoršila…Chci přestat odbarvovat a přejít k hnědé. Nechám nabarvit na hnědo a časem tam dám třeba pro oživení světlý proužek, dva. Šediny nemám, takže se dostanu postupně na svou hnědou a budu ji do budoucna jen tónovat a jak budou šediny, dobarvovat je na hnědo. Tahle změna je pro mě po 20 letech, je mi 40,ale radikální, nezvyklá. Prosím o zkušenost, kdo takhle přešel na hnědou? Mám začít tedy světle hnědou? Myslíte, že chytne kadeřníkovi napoprvé? Doma to zkoušet nebudu. Dík za zkušenosti! :srdce: :kytka: (P. S. Jinak varuji před blond barvením, novinka Fiberplex, má to být vyvinutější systém než byl Olaplex, cílem má být šetrné barvení, ale pěkně mi to zničilo vlasy… pakliže to nezmatlala kdeřnice…:mavam: )

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 03.01.17 21:52

@sabrinafrompra­gue chytne to na poprvé - určitě jděte na barvu blízkou vaší přírodní a nechte kadeřníka odstřihnout nejzničenější části vlasů - klidně jděte do nějaké „proměny“, aby vás k tomu ještě pěkně namalovali.

Změny jsou dobré a u těch vlasů to jde vcelku jednoznačně. Jestli jste z prahy - zkuste se objednat k Markovi Syřišťovy z Welly v Thámovce - fakt umí trefit přesně ten odstín skoro jako vlasntí, ale lepší. Což je barva, které nám většinou stejně sluší nejvíc. Jen počítejte s tím, že má velmi dlouhé objednací lhůty.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 03.01.17 21:53

@sabrinafrompra­gue ahoj, ja to takto udělala - po 5ti letech blond meliru jsem se rozhodla jít do hnědé. Vybrala jsem si tedy světlejší odstín, zn. Aloxxi, je to barva. 1.barveni chytlo mírně do zrzava, druhe barvení uz bylo světlejší a více podobne danemu odstínu a od 3.barveni uz mi kadernice barvi jen odrosty a zbytek vlasů se jen dotonuje pri umývání barvy. Tim mi vznikl moc hezky odstín se světlejšími konecky a vytváří to efekt asi jako ombre. Zároveň o vlasy pečuji kosmetikou Aloxxi (sampon, kondicioner, a pak bezoplachovy kondicioner Revlon) a musím říct, ze jsem moc spokojena. Nikdy jsem neměla hezčí vlasy. Do teto změny jsem šla taky kvůli zničeným vlasum po odbarvovani. A určitě je to dáno i moji kadeřnici, ma zlaté ruce a rozum v hlavě. ;)

yse
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 03.01.17 21:58

Šla jsem z blond na brunetu. Někdo chválil, ale najednou mi přišlo, že mi nesluší např. růžová halenka apod. Měla jsem take mnohem přísnejsi výraz plus jsme si přišla nevýrazná.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 03.01.17 21:59

Dik! :* :srdce:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 03.01.17 22:00

@Ou :kytka:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 03.01.17 22:01

@Marie432875 :kytka:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 03.01.17 22:01

@yse :kytka:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 03.01.17 22:04

Taky jsem sla z blond na hnedou…Barvila jsem doma, chytlo to pekne. Nicmene asi po roce jsem se opet zacala melirem vracet k blond barve, protože v hnede jsem si pripadala jako nevyrazná šedá myš, necitila jsem se v ni dobre…

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 03.01.17 22:07

@EvulinkaB18 :kytka:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 03.01.17 22:10

Ja bych sla rovnou na svoji barvu, chytne to normalne napoprvy, obracene je to mnohem horsi :) ja osobne delam takovy skoky porad z hnedy na blond z blond na cernou z cerny na bilou a porad dokola podle nalady :) okoli si na ty soky uz zvyklo :D

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 03.01.17 22:56
@sabrinafrompra­gue píše:
Ahoj holky, asi 20 let si odbarvuji středně hnědé vlasy do zářivé blond (respektive v kadeřnictví, ne doma). Už mám ale z odbarvování hodně zničené vlasy, už nechtějí absorbovat odbarvovač, obden musím dávat regeneraci, kvalita se výrazně zhoršila…Chci přestat odbarvovat a přejít k hnědé. Nechám nabarvit na hnědo a časem tam dám třeba pro oživení světlý proužek, dva. Šediny nemám, takže se dostanu postupně na svou hnědou a budu ji do budoucna jen tónovat a jak budou šediny, dobarvovat je na hnědo. Tahle změna je pro mě po 20 letech, je mi 40,ale radikální, nezvyklá. Prosím o zkušenost, kdo takhle přešel na hnědou? Mám začít tedy světle hnědou? Myslíte, že chytne kadeřníkovi napoprvé? Doma to zkoušet nebudu. Dík za zkušenosti! :srdce: :kytka: (P. S. Jinak varuji před blond barvením, novinka Fiberplex, má to být vyvinutější systém než byl Olaplex, cílem má být šetrné barvení, ale pěkně mi to zničilo vlasy… pakliže to nezmatlala kdeřnice…:mavam: )

A na cernou a na cervenou.. jsem prirozena blondyna a protipol cerna mi pry slusi vic.. ted teda tmave hneda.

veria
Generální žvanilka 23562 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 00:34

No nechci ti to rozmlouvat, ale myslím, ze si jako hnědovlasa nebudeš po 20 letech blond připadat úplně dobre. Budeš si připadat asi dost nevyrazne. Ale tak zkus, vrátit k blond se můžeš vždycky.

Fikta
Extra třída :D 14392 příspěvků 04.01.17 01:11

Já vždycky byla špinavě blond a skoro deset let jsem si dávala světlé melíry. Pak jsem si řekla, že bych chtěla ztmavit a začala jsem fakt zvolna. Místo bílých melírů pár světle hnědých pruhů, pak ještě tmavší a pak teprve světle hnědou barvu. Teď se pět let nebarvím vůbec, protože se mi změnila barva vlasů a jsem bruneta :D Moje máma udělala tenhle skok z blond na tmavo po nějakých třiceti letech :lol: Rovnou jí nabarvila finální barvou (tmavě hnědou s vínovým nádechem) kadeřnice. Byl to trochu šok, ale celkem rychle jsme si zvykli (včetně ní), vypáda teď mladší a řekla bych, že je naopak mnohem výraznější.

Jarka K
Závislačka 4004 příspěvků 04.01.17 07:49

Já jsem špinavá blondýna a léta jsem si nechávala dělat světlé melíry… taky jsem měla už pěkně zničené vlasy…
nechala jsem to postupně odrůstat… když se překonal ten počátek, tak už to nebylo tak hrozné. Teď už mám po dvou letech jen nějaké zbytky na koncích a mám ze sebe dobrý pocit, že ty vlasy tak nehuntuju :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >